תגידו מה שתגידו...:)

אשדודיה

New member
תגידו מה שתגידו...:)

אבל אני אוהבת את האינסטינקט הגברי של להגן על האשה:) אני אוהבת את ההרגשה של גבר שומר עליי... גם אם לפעמים זה מרגיז כזה..זה כייפי:) משו שכתבתי במקום אחר:) המבט שלך מתעלס עם מבטי.. המבט שלך מפשיט את נשמתי המבט שלך כמו אומר כולך שלי המבט שלך מרעיד את ליבי המבט שלך חודר וחם המבט שלך עוטף ומגן.. המבט שלך כה עז.. השפלתי את מבטי.. יום נפלא קרן:)

אלמרה

New member
להגן עלייך אשדודיה?

כני זאת הגנה או שמירה או כל דבר אחר... אך בעיני, המילים כדורבנות שכתבת מתארות הרבה מעבר לכמיהה לחסות בחיק גבר חזק ומגן ושומר... השורות הללו שלך מבטאות הרבה מעבר - ואת במבטך (ולמען הגילוי הנאות - זכיתי לראותו) שובה ומשיבת נפש. עינייך יפות וטובות מראה ואם מבטו הפשיט את נשמתך, והתעלס עם מבטך, ואמר לך שכולו שלך, הרטט והרעד שאת בטח גרמת לו במבטך כאין וכאפס מול מה שהוא גרם לך... ותדעי לך שאת בחיוכך המקסים באמצעות עינייך הטובות, עוד תגיעי רחוק. השפלת עיניים שלך אין משמעותה כניעה ולא ויתור ולא נסיגה, אלא רק עוצמה וכוחות אדירים המוקרנים ממך. אני זוכר בשעה שבה שהינו עם החבר'ה, בקרבה עד כדי מבט קרוב בעיניים קראתי מחשבות שלך תוך כדי מבט בעינייך, והן מבטאות הכל. אלמרה שעיניים טובות עושות לו הכל. מאחל לך מקרב לב שתמצא לך הדרך אליו.

אשדודיה

New member
אלמרה, איך מרגיש גבר כש...

לאשה מתעורר האינסטנקט של להגן ולשמור עליו? יש אומרים האינסטינטק האימהי... גבר לא מרגיש חנוק מזה? קרן:)

אלמרה

New member
קטוניתי מדבר בשם כל הגברים....

אבל לא יקום ולא נולד כנראה הגבר שיסרב להגנה אימהית ומלטפת שכזו..... ממך ואשרי מי שיזכה.

אשדודיה

New member
אלמרה אני לא הנושא..אני רק תוהה..

והתהיה באה בעקבות שיחה עם ידיד טוב, שהאינסטינקט הגברי שלו התעורר לצאת להגנתי בפני אדם אחר שלא בנוכחותי... אני דווקא חושבת שגברים לא אוהבים חברה "אמא"...הם מרגישים די חנוקים,לא? בלי הכללה...

אלמרה

New member
אין לי מושג על מה את מדברת

חברות שלי בשנים האחרונות דוקא היו צעירות יותר ולא מזמן היתה לי חברה שאני הייתי בגילה של אמה. אז שאני אחנק? אנייייייייי? אני סבור כי להיפך, כל אחד שרוצה חברה רוצה קודם כל בת זוג ובמילה "חברה" טמונים הרבה תפקידים וצרכים, עם חברה שלי פעם התחתנתי והולדנו ילד וכיום מי שמחשיבה אותי כחבר שלה בהחלט יכולה ללא חשש להרים טלפון גם בשתיים בלילה כי בא לה לשוחח לשתף או לחלוק במחשבה וכד' (אני מסייג מראש שבטח לא יעלה בדעתה לחשוב אפילו על לעשות ילד, בטח לא בשעה שתיים לפנות בוקר), בשביל מה יש חברים אחרי הכל? אני מאמין ומקווה כי זה גם פועל בכוון ההפוך וחבר טוב רשאי ומרגיש בנוח להתפנק במחיצתך ואם בא לו אינסטינקט (למה גברי? - אינסטינקט "רגיל") להגן עלייך מפני אדם אחר או מפני יתוש טורדני, יבושם לו ולך ואני מאחל לכל מי שיש לה/ו חבר(ה) שיחולו בהם כל האפשרויות האנושיות וירגישו בנוח לשתף גם רגשות.

Gilliana

New member
דווקא ההיפך...

ואני אומרת זאת גם מנסיוני האישי וגם מנסיונן של חברותי - ושוב בלי לעשות הכללות, אבל כעקרון - הגברים כמהים לאשה/חברה אמא שתטפל בהם ותפנק אותם לא פחות משאנו כמהות לאותה הגנה כפי שהגדרת, ואולי אפילו יותר...

אשדודיה

New member
איך מפלסים דרך,אלמרה?

לפעמים הייתי רוצה מטה קסמים שירעיף עליי אבק של כוכבים.. שיהפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי את הדמיון למציאות את משאלת הלב לחוויה במנהרת האהבה.. מטה קסמים שיקח אותי הרחק.. על ענן של אהבה והד התשוקה ערב טוב קרן:)

אלמרה

New member
מתוקהההההה אשדודיה...

אילו לי היתה תשובה, או את מטה הקסמים ההוא... נראה לך שאת או אני היינו כאן? חחחחח.... אבל לפלס דרך ישנה לעניות דעתי רק אמצעי אחד - בחירת מטרה והאמצעים להשגתה ועם כל האופיטמיות וכח ההתמדה שניתן לגייס - לרוץ קדימה, עם ראש זקוף חזה נפוח ועיניים צופיות קדימה אל עבר המטרה הנכספת.. ודבר נוסף אשדודיה - ברכת הצלחה ממני.

s h o o s h a

New member
להיות אמא

לא חושבת שגבר רוצה שבת זוגו תשמש לו אמא, אפילו לא כתחליף לה. בדיוק כשם שאשה אינה רוצה לראות בבן זוגה אבא. כל אחד מאיתנו מבקש לעצמו, בראש וראשונה, לדעתי הפרטית חבר. אני יודעת שאינני רוצה עוד ילד בבית (שכן, אם אני אמו, הוא ילדי). אינני רוצה לטפל בו, לשמור עליו, לגדל אותו. את התפקיד הזה אני עושה במשך שנים רבות. את ילדיי אני מגדלת וכו', להם אני אם. בן זוגי הוא חבר שלי. אני דואגת לו, מאד, איכפת לי ממנו, מאד, אם חלילה יקרה לו משהו אני אשתגע, אבל, כל אלו ברמה של חבר/ה ולא של אם או דמוי אם. הוא לא צריך את האמא שבי ואני לא רוצה את האבא שבו (יהיה קצת מוזר להיכנס למיטה עם אמא/ אבא). אנחנו רוצים את האנשים שבנו. אותנו. להגן האחד על השני? כן, בהחלט, זה כייף ונעים. אבל גם כאן, הגנה של חבר/ה, בן/ בת זוג ולא הורה. יש הבדל עצום בין השניים. יצא לי קצת מבולבל? תסלחו לי, אבל תראו מה השעה ואני כבר צריכה לרוץ לעבודה. אז ככה, רגע לפני שיצאתי, זה מה יצא. אבל מאמינה שהבנתם בדיוק את הכוונה. בוקר טוב

שילה1

New member
אני בעד שושה.למי יש כח לגדל אותם,

למי. אם לא שמעו ולא הפנימו אחריות ושוויון,ופרגון כמובן,כנאה שלא ימצאו..אותי!

אלמרה

New member
לי יש כח לגדל ואם אתם במקרה מוצאים

ככה ילד או ילדה המחפשים בית חם - ביתי פתוח.

שילה1

New member
בטח לא יודעת.מה בדקתי לך....

תעודת זהות? ואלמרה-אתה מקובל עליי כפימיניסט מושבע. אז ,פליז,ראה כמתיייחס ,אבל לא אליך!

שילה1

New member
ציפיתי ליותר,אבל מאמינה כי אתה שומר

את כל ,ארסנך הנישוקים" לערב החג. טוב חברים-מאחלת לכולם חג שמייח,וממשיכה להכין ולבשל.

אלמרה

New member
כמו כל יהודייה טובה...

נותנים לה אצבע אחת... רוצה את כל הנישוקים....

חג שמח

מקווה ששמרת משהו מארסנל הנשיקות גם עבורי בהצלחה בהכנת המטעמים לחג, סומך עלייך.
.
חג שמח ומאושר לך, למנהל ולכל חברות וחברי הפורום באשר הם.

אישית,

לא משוגע על זה...אבל לא אישה,ובקושי גבר.אבל אם מוכנה לקחת העסקה במלואה,ומבינה במלואה מה טומנת בתוכה זאת המשוואה,אז בבקשה.ושיהיה רק טוב...

למעלה