תגידו ממצב הסקס בשטחים ?

dj rotem style

New member
תגידו ממצב הסקס בשטחים ?

אתמול היה לי יום אדיר שכבתי עם 3 בנות (כל אחת בזמן אחר) ולאחרונה לא גמרתי והיא חשבה שהיא כונפה היה ענקקק

EROTOMANIA

New member
o_O למי אכפת עם כמה בנות אתה שוכב?

כאילו וואו אתמול שכבתי עם 4 בנים חהחה ניצחתי אותך. נו באמת..

Bassman

New member
4?

חשבתי שיש לך חבר יא זונה
(ארבל צוחק!!!!)

איזה חבורת נאדים אתם

מה אתם חייבים לבוא ולצעוק שאתם לא מאמינים לא שלכם אין חיי מין אז גם לו לא יכול להיות רוצי סתם לזיין ת'שכל..אל תגיבו בכלל ויותר מזה...למה שלא תבואו ותגידו...וואלה..כל הכבוד...איך היה... תמיד להיות חבורת נאדים שכותבת הודעות נאדיות בגלל החיים הנאדים שלכם אז כדי שיהיה מאזן בפורום הזה אז...מה שמך...איך היה...מי הן...ומה המספר שלהן?

זהו...זה הקטע!

מה אכפת לכם למה כל פעם שמישהו בא וכותב הודעה טיפה...מתלהבת...טיפה שמחה על כך שכיף לו אתם חייבים להגיב לו שהי הי אתה משקר ואין מצב שיוצא מכל השירשור הזה שזה קרה מה אכפת לכם קבינימט זה שאנשיפ יהיו חיים כאלה או אחרים יעשה את החיים שלכם שונים אתם מרגישים בצורך להגיב כדי לגרום לעצמכם להרגיש יותר טוב מה נסגר אתכם יש פה מיליוני הודעות הרבה פחות דבילים שלא טרחתם להגיב להן שלא דנבר אפילו על הודעות אינטיליגנטיות ושיחות בריאות שפעם ב... קופצות לכאן שגם להן לא ביזבזתם מזמנכם להגיב אבל לזה? כדי לבאס מישהו...כדי להגיד לו הי! אתה שמח! כיך לך בחיים! אז לא אתה משקר ותתעורר כי אם זה לא קרה לי זה בטח לא יכול לקרות לך תתבגרו ותלמדו לא לשים זין...וכמו שאמרת...מה אכפת לכם אם מישהו זיין או לא או אם זה נכון או לא מה יקרה אם מישהו יצא מפה עם שקר מה יקרה אם לא תגיבו ותבאסו סתם מה יקרה אפילו אם תשאלו איך היה...וכל הכבוד...ואנערף ולמה לעזאזל אלוהים למה אני צריך לבוא ולכתוב לכם את כל זה ולהשתגע כשאתם יכולים להבין את כל זה פשוט מהמשפט "תפסיקו להיות חבורת נאדים" למה?!?!?! חוץ מעדי...את עדי אני אוהב...היא כוסית וכאלה אז...

dj rotem style

New member
אחי אתה מזה צודק

אבל חפיף מי שם עליהים אחרי הכל זו אחת מההודעות הראשונות שאני כותב בפורום ואם עשו לי כזו קבלת פנים סימן שטוב שאמרתי רק את זה ולא משהוא יותר אינטימי על כל מיקרה שמי הוא רותם היה פשות ענקקק היה מגניב לראות את הבחורה האחרונה פשות מתפלאת מה לא גמרת? והיא התלהבה מהקטע ולקח לי ימבה זמן לגמור באחרון סתם אתה יודע יצאתי בדיוק ממשו רציני אז אני מתפרפר לגבי ענין המספר שלהן בוא נגיד שהוא חסוי ספר גמאתה משו על הבננות שלך

למעלה