תגידו, ממתי יש למוניות את המדבקה

מצב
הנושא נעול.

elians

New member
ואם כבר מדברים על מוניות

תגידו, ממתי יש למוניות את המדבקה
של המספר על גבי הדלת?
ואם כבר מדברים על מוניות

מתוך המוסף "כאן דרום" עמוד 54 , למוניות רון אשדוד יש צבעים חדשים.

connex

Active member
אגב רון

ואם כבר מדברים על מוניות

אגב רון
מה ההבדל בין מוניות העיר רון למוניות העיר א-ב? שניהם באותם צבעים. האם זאת אותה חברה או שמדובר על שתיים שונות?

elians

New member
אין לי מושג...

אגב רון
מה ההבדל בין מוניות העיר רון למוניות העיר א-ב? שניהם באותם צבעים. האם זאת אותה חברה או שמדובר על שתיים שונות?
אין לי מושג...
אני בקושי עולה על מוניות

IntelliMe

New member
זו לא אותה החברה..

אגב רון
זו לא אותה החברה..
אבל קשה לי להגיד לך למה קוראים להן באותו השם.. היה הרבה בלאגן עם המוניות באשדוד.. היתה תקופה ש"מונית העיר אשדוד 2000 בע"מ" הפעילו את הקוים באשדוד.. בשלב מסויים מוניות רון, שעד אז עשו רק ויזות, התחילו להתחרות בהם.. זה נמשך בערך חודש, עד שהם התאחדו. על המוניות היה רשום עד לא מזמן "העיר-רון", לתחנה בפועל קוראים פשוט "רון אשדוד".. מי אלה "העיר א-ב", אני לא יודע, מה שבטוח שהם לא עובדים על קוי תחצ.. לגבי הצביעות, צובעים את כל המוניות מחדש (או יותר נכון מדביקים עליהן ניילון צבעוני) בגלל הוראה של משרד התחבורה - ךכאורה כדי שיהיה קל יותר להבדיל בין מונית שירות עם רישיון וחוקית, לחאפר ומונית שאין לה רישיון קו.. למיטב הבנתי, לכל תחנת מוניות שיש לה רישיון קו, יש צביעה מסויימת, סגול למוניות רון באשדוד, ירוק למוניות גורדון ברחובות, אדום ל"תאגיחד מוניות הישרות בקוים 4-5" (או איך שלא קוראים להם) בתל אביב וכו' וכו'.. הקוים שהמוניות האלה רשאיות להפעיל מפורטים על הצד של המונית.. אני מקווה שאני לא טועה, אם כן, תקנו אותי

אוהד11

New member
במסגרת שינויים שמבצע משרד התחבורה

זו לא אותה החברה..
אבל קשה לי להגיד לך למה קוראים להן באותו השם.. היה הרבה בלאגן עם המוניות באשדוד.. היתה תקופה ש"מונית העיר אשדוד 2000 בע"מ" הפעילו את הקוים באשדוד.. בשלב מסויים מוניות רון, שעד אז עשו רק ויזות, התחילו להתחרות בהם.. זה נמשך בערך חודש, עד שהם התאחדו. על המוניות היה רשום עד לא מזמן "העיר-רון", לתחנה בפועל קוראים פשוט "רון אשדוד".. מי אלה "העיר א-ב", אני לא יודע, מה שבטוח שהם לא עובדים על קוי תחצ.. לגבי הצביעות, צובעים את כל המוניות מחדש (או יותר נכון מדביקים עליהן ניילון צבעוני) בגלל הוראה של משרד התחבורה - ךכאורה כדי שיהיה קל יותר להבדיל בין מונית שירות עם רישיון וחוקית, לחאפר ומונית שאין לה רישיון קו.. למיטב הבנתי, לכל תחנת מוניות שיש לה רישיון קו, יש צביעה מסויימת, סגול למוניות רון באשדוד, ירוק למוניות גורדון ברחובות, אדום ל"תאגיחד מוניות הישרות בקוים 4-5" (או איך שלא קוראים להם) בתל אביב וכו' וכו'.. הקוים שהמוניות האלה רשאיות להפעיל מפורטים על הצד של המונית.. אני מקווה שאני לא טועה, אם כן, תקנו אותי
במסגרת שינויים שמבצע משרד התחבורה
מידי מספר שנים בענף המוניות, החליטו לפני שנה לשנות את "פני" המוניות ומחייבים את בעליהן להוסיף את השלט "מונית" בעברית, אנגלית וערבית ובאופן בולט את מספר המונית. במסגרת זו גם החליטו, כי כל תאגיד של מוניות שרות יקבל צבע אחר שמבוסס על הצבע הצהוב.

oren*

New member
לכל מוניות השירות יש צבעים חדשים

ואם כבר מדברים על מוניות

לכל מוניות השירות יש צבעים חדשים
בהתאם לקו והחברה המפעילה אותם, חלקם עם עיצובים ממש נחמדים - פסים אלכסוניים, לב גדול (חברת מוניות "לב" בפתח תקווה), ספירלות ועוד...

מצב
הנושא נעול.
למעלה