תגידו

vegi force 1980

New member
לא יודע על מחבל בחיפה כן יודע ש....

גולן הרוש הוא כניראה ימני קיצוני גזען... אני גדלתי בעיר התחתית רחוב הגפן רחוב שגרים בו נוצרים,מוסלמים,דרוזים,ויהודים המוסלמים והנוצרים והדרוזים שגרים שם הם אנשים מקסימים!!! הם היו שומרים עלי כשהייתי בן 4-5 ויהודים היו מרביצים לי הם תמיד דאגו לי ותמיד אם לא היה לי מישהו בבית ונתקעתי בחוץ היו מביאים אותי אלייהם ונותנים לי לשתות ולאכול תפסיק את הגזענות המפגרת הזאת!!!!

גלי®

New member
אייל , מסתבר ש"אנחנו שנינו מאותו

הכפר"... גם אני גדלתי שם ... רק שלי יש זכרונות פחות טובים מ"כור ההיתוך" הזה ...

גלי®

New member
נולדתי שם ....

חייתי שם עד גיל 21 (שנת 87 בערך ..) הורי גרו בסמטת הכרמים , מדרגות שלא הופיעו אפילו במפות של חיפה ... אלו המדרגות שעולות ע"י ביה"ס "חיפה ה´" שבעבר היה בי"ס יהודי בשם "חיה זיו" (שם גם למדתי ביסודי , אבל הנחתי שהיות וביה"ס נסגר לפני די הרבה שנים , אפ´חד לא יזהה אותו כאן... )

vegi force 1980

New member
אני נולדתי בקדושיי דמשק...

בגיל שנתיים עברנו להגפן...מול הקונסוליה אם את מכירה ליד המכולת של שלום... גרתי שם עד שנת 87 גם כן ואז עברתי לנווה שאנן אני אישית נורא אהבתי את השכונה ודודים שלי גרו באלנבי אז ככה ששרצתי בשכונה הזאת עד שנת 97 בערך... אני יודע שהיום זה לא משהו שם אבל בין זה ובין לקרוא לכולם שם מחבלים... לדעתי יש גבול..... אני אישית יודע שגדלתי שם בין ערבים והיה לי כייף וטוב ובחיים הם לא פגעו בי יהודים הרביצו לי הרבה..(עד שלמדתי להחזיר)...אבל עם הערבים בחיים לא היו בעיות

גלי®

New member
עזוב , אנשים טפשים תמיד יהיו ...

ההורים שלי היו (בערך )המשפחה היהודית האחרונה ברחוב שלנו ...ואת הגזענות ואת השנאה שם , הרגשתי מגיל די צעיר ... אבל ...

למעלה