תגידו

אפילו כשאתה מביא קישורים

אתה שם מילים בפי אנשים.

ואם אינך יודע - לא המנהל הפורש הוא שבוחר את מי שיחליף אותו, אלא 'תפוז'. אילו זו הייתה בחירה של המנהל הפורש, הפורום הזה לא היה נשאר עכשיו בלי מנהל (ואגב, גם לא עוד כמה וכמה פורומים).
אז למה בכל-זאת התכוונתי? את השרשור ההוא פתחת בטרוניה על כך שאינך מכיר את הניק 'צלילי מיתר' ואינך יודע מי מנהל/ת את הפורום אחרי פרישתי (אפילו לא ידעת אם זה נ' או ז'). מה שאמרתי לך הוא - שאני כן ידעתי מי היא צלילי מיתר, אך לא שהעברתי לה את הפורום כמו סחורה פרטית שלי.

עכשיו לך ותבין מה שאתה רוצה

אטיוד5

Active member
איזה מילים שמתי בפיך?

הנה ציטוט:
"אל תדאג, ידעתי בידי מי אני משאיר את הפורום."

אז אמרת "אל תדאג" או לא אמרת "אל תדאג"?
וכי לא אמרת שאתה "משאיר" את הפורום בידי מישהי מוכרת לך?
לידיעתך, להשאיר הוא פועל פעיל, לא סביל.
וחוצמזה, היה סמוך ובטוח שאחרי למעלה מעשור בתפוז אני יודע אל נכון מהו תהליך מינוי מנהלים.

ופרטרט אחרון - מניין הקרצת שלא ידעתי אם ז' או נ'? הרי כתוב לה בכרטיס האישי ולמן ההודעה הראשונה התייחסתי אליה במין נקבה.

עכשיו לך לא תבין מה שאתה לא רוצה להבין.

את המילים "אני יודע מה אני עושה"

את הניסוח הזה לא כתבתי כלל וכלל באותה הודעה שקישרת אליה. מהניסוח שאתה בחרת בו אפשר להבין שאני זה שבחר בצלילי מיתר לנהל את הפורום אחרי. אבל אני רק כתבתי שאני יודע מי היא המחליפה - לא כתבתי מי בחר אותה.

אטיוד5

Active member
יחי ההבדל הזערער.

המילים שכתבתי הן הנימה שעלתה מדבריך, גם אם לא התכוונת כך.

צימעס

New member
או. הנימה. זה בדיוק הענין

כשאתה כותב "עשית עלינו סיבוב" זה נשמע כמו "ניצלת אותנו לרעה לטובתך".
אני נותנת לצלילי את הקרדיט שהאי באה לנהל והתכוונה שתנהל במשך פרק זמן משמעותי, ומשהו גרם לה לעזוב מוקדם מהרגיל/צפוי.

אז לא.
ניהול במשך שלושה חודשים זה לא "עשתה עלינו סיבוב", כי ב"עשתה עלינו סיבוב" טמון ייחוס של כוונות רעות, ואני לא רוצה לייחס כוונות רעות בלי בסיס מוצק לזה. ואין.

והוא עוד כותב ש"זאת עובדה"

עכשיו, פתאום, זה הפך ל"נימה". לא רע, לא רע...

אטיוד5

Active member
מחדד

הניצול הוא לא של הגולשים אלא של פלטפורמת התפוז.
לכן, את צודקת, ה"עלינו" לא מדויק.
הרי אפחד מהאנשים כאן לא נוצל ולא ניזוק.

צימעס

New member
אפשר לרשום שחזרת בך?

לדעתי, גם כלפי תפוז צלילי לא נהגה באופן שאתה מתאר.
היא ניהלה פורום בעבר, ואני בטוחה שלא באה מלכתחילה, ביודעין, לתקופה כה קצרה.

אטיוד5

Active member
לא בדיוק

אפשר לרשום שה"עלינו" לא היה אישי אלא כוללני.
לא יודע למה, הרושם שנותר לי הוא שיותר משרצתה לתרום לקהילה רצתה לתרום לעצמה.
רושם סובייקטיבי לגמרי, גם את זה את יכולה לרשום.

בתקופת הניהול הקצרה שלה

היא יזמר המון שרשורים על נושאים שונים, היה מאוד ברור שהיא מנסה להגביר את הפעילות בפורום, אבל היא כמעט שלא זכתה לשיתוף פעולה. האם העובדה שמעט מאוד גולשים השתתפו בשרשורים שהיא יזמה, מעידה על כך שהיא "רצתה לתרום לעצמה"?

אטיוד5

Active member
העובדה הזאת

מעידה על כך שהנסיונות שלה לא עניינו את הציבור. אולי מפני שהם היו מוקרצים? מה דעתך?

לא תצליח לשכנע אותי

מכיוון שהייתי בסרט הזה, ואני יודע מה זה לעשות ניסיונות לקדם את הפורום הזה (ניסיונות שבאחד מהם, כאמור, ניסית לחבל במודע), אין שום סיבה שאני אשתכנע שהניסיונות האלה "מוקרצים".

חוץ מזה - בתור מי שניסה לחבל באירוח שיזמתי, ואולי גם הצלחת להרחיק מכאן גולשים שבאו לפורום בעקבות האירוח, אין לך זכות לבקר את הניסיונות של צלילי מיתר ושל אף מנהל אחר להועיל לפורום הזה. בוודאי ובוודאי שאין לך זכות לומר את זה בשם "הציבור".

וגם אם נקבל את ההנחה שהניסיונות שלה לקדם את הפורום היו "מוקרצים" - זה ממש לא אומר שהיא "עשתה עלינו סיבוב".

אטיוד5

Active member
רשע לא יכול להיות חסר מודעות

לרשע יש כוונת זדון.
אז לכל היותר אפשר לטעון שאני חסר מודעות.
לא רשע.

ומאחר שאתה יודע את כל זה גם בלעדי, תחשוב כבר לבד מה אתה.

עזוב ורד מזה

התחלת בזה שצלילי מיתר "עשתה עלינו סיבוב", המשכת בזה שהיא בסה"כ "הפיקה מזה סיפוק", המשכת בזה שאני טמבל, ועכשיו נשארנו רק עם סוגיית "מודעות או לא מודעות".

מילא זה שזה לא מכבד אותך, זה גם לא מוציא אותך חכם (שזו, הרי המטרה היחידה שלך)

אטיוד5

Active member
אני ירדתי מזמן

אתה הוא זה שממשיך וממשיך וגם כשאני מפסיק להגיב לתוכן הדברים יש לך לבוא עם ההברקה האטומית ש"נסתתמו טענותיי".

חוצמזה, לא מוזר לי שאתה מתעלה על אלוהים, קורא מחשבות אנוש, יודע לקבוע אם התכוונתי לעשות כך או כך, יודע בודאות תהומית מהי המטרה (היחידה!!) שלי. יאללה, יאללה.

ואגב, FYI, כבוד אינני מחפש פה, כך שממש לוכפת לי אם זה מכבד אותי כן או לא.

למעלה