תגידו

mc bige

New member
תגידו

אתם מציעים ללמוד לתאוריה רק מהאתר הזה של הלימוד תאוריה או שללמוד גם מהספר הכחול "המפורסם" כי שמעתי מחלק שלמדו רק מהאתר הזה ועברו על הפעם הראשונה וחלק לא עברו כי אין באתר הכל.. מה אתם אומרים?

ChilD SouL

New member
אמממממ...... ../images/Emo4.gif

אני למדתי גם מאתר כלשהו ללימוד תיאוריה וגם מהספר ו... לא עברתי תאוריה
חחחחחחחחחחחח.....
עכשיו אני צוחקת לפניי כמה ימים הייתי משהו כזה
אבל זה רק בגלל שכל הבחינה הייתה לי על מנוע ושמן בעיקר על ש-מ-ן בערך 20 שאלות על כל החארטה על הזה
לדוגמא שאלה שהייתה לי : אם יש סדק באגן השמן מה צריך לעשות
טוב נחזור לשאלה שלך ו... אני חושבת שעדיף ללמוד מהספר
שיהיה

Superdror

New member
אם יש סדק באגן השמן

זאת אומרת שיש נזילת שמן ומה שיש לעשות זה לטפל בנזילה ולאחר מכן להוסיף שמן. מנוע שעובד בלא שמן דינו מוות. אגב, החלק של המנוע בתאוריה הוא נורא פשוט ואולי אף הכי קל, פסיכולוגית אתם שומעים מנוע וישר נרטעים. שבו עם מישהו שיש לו קצת מושג בעניין ובכמה דקות הוא יהפוך את הפרק שהיה הכי מפחיד בעולם למשהו קליל עד מאוד. דרור.

eliran88

New member
צודק לחלוטיין

זה באמת לא כזה קשה תלמדו את זה טוב ולא תהיה לכם בעיה כי זה ממש הגיוני כמו שהוא אמר.

driver2b

New member
לימוד תיאוריה - מספר או באינטרנט

היתרון של לימוד באינטרנט הוא כמובן האפשרות להציג אנימציות ופעילויות אינטראקטיביות תוך הלימוד, והיכולת להתאים את התרגולים לצרכיו של הלומד (ולא סתם לפתור 500 שאלות לפי הסדר). השאלה כמובן אם אפשר לסמוך אך ורק על אתר - לחלק מהאנשים יש את הרושם (לעיתים מוצדק, לעיתים מוטעה) שבאינטרנט החומר תמיד יהיה יותר "חפיף". האתר הישראלי להכנה לתיאוריה Driver2b הוא היחיד הכולל את כל החומר לבחינה באישור משרד התחבורה ובהמלצת הארגון הארצי של מורה הנהיגה (גם הספר הכחול לא קיבל אישור כזה). רוב תלמידי Driver2b לא משתמשים כלל בספר - ואחוזי ההצלחה של תלמידיו כמעט כפולים מן הממוצע הארצי. ניתן להיכנס להתרשם. בברכה, דרור. גילוי נאות: מנהל הפורום הוא ממפעילי מערך הלמידה של Driver2b.

mc bige

New member
לפי מה שהבנתי מהאתר שלך

זה שהוא עולה כסף :) ואני לא רוצה לשלם בשביל ללמוד.. כשאני יגיע למצב שלא עברתי 5 תאוריות(חחחחחסוחלילה טפו טפו טפו) אז אני שיקול לשלם כסף ללכת לקורס... ועוד שאלה עכשיו! הבאתי את הספר הכחול..הוא של שנת 2001....הוא נכון גם להיום? או שצריך לקנות את המהדורה החדשה של 2003?

driver2b

New member
החומר המעודכן לתיאוריה

מאז שנת 2001 התעדכנו מספר תקנות, כלומר הספר לא מעודכן ב-100%, למרות שהרוב כן נשאר אותו הדבר. כמו כן מתישהוא (או ב-2001 או ב-2002 - לא זוכר בדיוק) עדכנו את לוח התמרורים והוסיפו תמרורים, כך שתבדוק שיש לך את לוח התמרורים המעודכן. (בכל מקרה, אם כבר משלמים - אז ספר לא עולה פחות מללמוד באינטרנט, ולא מבטיח לך הצלחה...) בהצלחה! דרור, צוות Driver2b.

CAmtl

New member
מומלץ ללמוד מספר ממהדורה נוכחית,אבל

אל תעשה את הטעות של למידה מהאתר המסויים..הרמה של השאלות בו היא נמוכה מדי.

למעלה