תגידו....

noa128

New member
יש מקום למשא ומתן

אתה תגיד מה העניינים אצלך (מה שלומך אשתתך, איך החיים, האם מתוכנן הדור הבא ועוד כאלה) ואנחנו נגיד מה העניינים כאן (אין הרבה מה לספר). איזה יופי שהכנסת ראש!!

נגעת בנקודה כואבת.....

עד שבוע שעבר, יכולתי לספר שהכל נפלא ושהדור הבא בדרך. אבל בסוף השבוע, אישתי עברה הפלה
. אז כרגע אנחנו מתאוששים ומנסים להחלים. ואח"כ.... נתחיל מחדש.

noa128

New member
ועוד איך תתחילו

ראשית קבלו
כמיטב המסורת... בצירוף מיטב אמונתי בשניכם ויכולתכם המופלאה להביט קדימה ולדעת שבסוף יהיה מה שאתם רוצים. אני יודעת, מנסיון, שבעת כזו לא מעניין את התחת הסטטיסטיקות שמדברות על הפלה אחת על כך כך וכך הריונות תקינים אצל כל אשה, מעניין מה שקרה עכשיו, וזה כואב, ועצוב - משבר לכל דבר, אבל. כן, גם שם הייתי, לפני שלושת המוסקיטרים שלי. אני רושמת לכם זמן אהבה , אם אפשר חופשה, פינוק - אצלי מה שהביא את זה טוב היה דפקא הסחת הדעת מהעניין, מהרצון הכל כך גדול ולגיטימי שזה יצליח. מחזיקה לכם אצבעות. כתמיד שמחה לשמוע מימך ויודעת שיהיו גם טובות, ואשמח עוד יותר אם תישאר בסביבה. אמנם הידלדלו קצת כוחותינו, אבל לטעמי האיכות נשמרה

kisslali

New member
וואו דורון

חצי יום וכ"כ הרבה. ראשית חיבוק גם ממני, הייתי שם, יודעת שקשה לא רוצה להיות בנאלית ובכל זאת, לפעמים עדיף שיגמר בשלב זה מאשר אחרת ואולי זו דרכו של הטבע לעשות סלקציות בריאות. זה כואב ואני מחבקת את שניכם. חדשות כאמור אין הרבה, דיונים יש מעט אבל שווים כל מילה. ברוך השב, ללי

קחו את הזמן לאט

תנו לרחם להתאושש הרחם היא הפרח של הגוף כי הגוף של האדם הוא כמו צמח הפוך הראש הוא השורש / הבצל הידים הם הענפים שמייצבים הגוף הוא הגזע והרחם הוא הפרח ששם יש הפרייה טפלו בצמח היטב , תשקו תתנו לו לאכול דברים טובים דברים שיחזקו אותו ויגרמו לו לפרוח ולהתאושש אז כזה פרח יפה יהיה לצידך והפרח הקסום יופרהנ ופרי מדהים הוא יגדל עמוק עמוק בתוכו ורק מקץ כמה חודשים יראו שפה היתה אהבה גדולה וחמה ועוד כמה חודשים אחרי יראו את הנולד/ת

למעלה