תואר בכמה שנים

ננ27

New member
תואר בכמה שנים

אם אני רוצה ללמוד לתואר ראשון באוניברסיטת ת"א ובמקביל לעבוד בעבודה במישרה מלאה, איך אני יכולה בכל זאת לעשות זאת וכמה שנים זה עלול לקחת.

lollapalooza

New member
במשרה מלאה?

זה תלוי בשעות העבודה שלך. אם זה בשעות היום, קשה לי להבין איך בכלל אפשר ללמוד תוך כדי (אלא אם כן נרשמים לקורסים ולא מופיעים אליהם, ואת זה אני לא מחשיבה כ"תואר" אלא כ"קיצור דרך מגעיל"). אבל אם את יכולה ללמוד ולעבוד בשעות שונות, סביר להניח שתוך 4 שנים בערך תסיימי. שוב, קשה להעריך בלי לדעת מה שעות העבודה ומה שעות הקורסים...

ViolSastrad

New member
מממ... תלוי..

תלוי באיזה מקצוע... בד"כ אפשר לפרוש תואר של 3 שנים ל-4 ובאישור ועדת הוראה עד 5 שנים.

zark2

New member
תשובה

לא ברור מה אתה רוצה ללמוד, אבל לעניות דעתי הצנועה אין כל אפשרות ללמוד לתואר ראשון יחד עם עבודה במשרה מלאה באוניברסיטה רגילה!!! כמה חברים טובים מאוד שלי ניסו זאת במספר אוניברסיטאות וניסו את כל קיצורי הדרך שניתן ועדיין אף לא אחד מהם הצליח!!! קח זאת כחומר למחשבה. עם זאת יש פיתרון לאנשים כמוך - האוניברסיטה הפתוחה - תבדוק באתר שלהם. נראה לי כי זה יהיה הפיתרון המושלם בשבילך...

ננ27

New member
תודה , הבנתי שאם אני עושה תואר

דרך האוניברסיטה הפתוחה זה עלול לקחת לי במיקרה שאני עובדת במישרה מלאה-איזה 9, 10 שנים...

zark2

New member
בבקשה ועוד תוספת

לא בהכרח!! האוניברסיטה הפתוחה לא מגבילה בכמות הקורסים שניתן לקחת (למעט הסימסטר הראשון שבו מותר לקחת רק קורס אחד) ובחישוב גס של שניים-שלושה קורסים בסימסטר (ואולי עוד אחד בקיץ) בהחלט ניתן לסיים תואר ראשון בשלוש-ארבע שנים... כבר המלצתי להסתכל באתר האוניברסיטה הפתוחה

רונית1

New member
פשוט לא אפשרי אלא אם העבודה

שלך היא במשמרות. אני בתואר הראשון שלי למדתי 4 ימים מלאים באוניברסיטה.

למעלה