תואר שני בפסיכולוגיה

aviviel

New member
תוספת חשובה:

ממקור ראשון ידוע לי שראשי כל המגמות המחקריות בארץ החליטו על קבלה ללא מתא"ם לחוגיהם. עם זאת, לא כל המגמות מפרסמות זאת באופן רשמי, ויחד עם זאת - מקבלות סטודנטים שלא עברו את המבחן המתא"ם (אותי למשל
). לכן, המלצתי היא לבדוק מול ראש המגמה שמעניינת אתכם (גם אם אינה מחקרית) - אם ניתן להתקבל אליה ללא מתא"ם - לשאול זה לא מזיק, ואני מאמינה שתופתעו לטובה.

לגבי ציוני העבודות הסמינריוניות

קיבלת תגובות רבות בנוגע למתא"ם, אז אתמקד בשאלתך לגבי ציוני העבודות הסמינריוניות. אני התקבלתי לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית, כאשר עדיין לא היו לי ציוני העבודות הסמינריוניות (למעשה, אפילו כאשר עדיין לא כתבתי אותן). ניתנה לי האפשרות להציג את הציונים עד יוני של אותה השנה בה התחלתי ללמוד את התואר השני (כלומר, כמעט בסוף השנה האקדמית הראשונה שלי בתואר השני). עד אז נחשבתי ל"סטודנטית שלא מן המניין). כאשר הגשתי את ציוני העבודות (בסביבות מאי) הפך הסטטוס שלי ל"סטודנטית מן המניין). כך שבהחלט ניתן להירשם לתואר שני, כאשר ציונים אלו עדיין חסרים. מצב מצחיק, בעניין זה, נוצר כעת שאני נמצאת כעת בשנתי האחרונה של התואר השני ועדיין לא קיבלתי באופן רשמי את התואר הראשון (משום מה, האו"פ מתעכבת השנה עם הטקס). בסוף אקבל את שני התארים ביחד... (-;

סליחה על הבלבול בין הגרשיים

לסוגריים ועל ריבוי ה"כעת'ים" בהודעה, לא יודעת מה קרה לי.. בכל מקרה, השאלה ותגובתי אליה עוררה אצלי את התהייה בדבר קבלת התואר הראשון והתקשרתי עכשיו למוקד הפניות והמידע של האו"פ. מתברר שהטקס, שנערך בעבר פעמיים בשנה (בנובמבר ובמאי) נערך עכשיו רק בפעם בשנה (במאי) - כך שבאמת אקבל אותו רק בסיום התואר השני /:

eladyo2

New member
דיסוצ צודקת

מבדיקה, אכן בבר אילן תקף לשלוש שנים. ותחשבו על מישהו שמנסה להתקבל במשך שלוש שנים. מה יעשה עוד פעם את הסיוט הזה???

למעלה