תואר שני

עדיישן

New member
תואר שני

שלום לכולם אני בת 26, שנה ד להנדסת תעשיה וניהול רציתי לדעת אם לדעתכם תואר שני במשאבי אנוש יתרום לי יותר מאשר התואר הרגיל והבנאלי במנהל עסקים הממוצע שלי הוא בערך 70 אז האם בכלל אוכל להתקבל..? באוני' הפתוחה נניח...? ובאופן כללי מה דעתכם על הרעיון הזה של השילוב של הנדסה עם משאבי אנוש. תודה לעונים

רן ורדי

New member
עדי

שאלת המפתח היא: 1.במה את טובה? איפה את חזקה? היכן היתרונות היחסיים שלך באופי וביכולות? 2.מה את אוהבת? מה מתאים לך? ומה למעשה היית רוצה לעשות כשתהיי גדולה? שתי השאלות הללו הן המפתח שרבים לא מתעכבים עליו כשהם בוחרים או נגררים לקריירה X או Y אחרי עשרים שנה מצטערים

רן ורדי

New member
ואם לא הבהרתי את עצמי לגמרי...

השאלות ששאלת משניות לשאלות שכתבתי וחשוב להציבן כך ולא אחרת

מה את בעצם רוצה לעשות כשתהיי "גדולה" ?

לא ברור משאלתך , מדוע את רוצה ללמוד תואר שני , מה מטרתך ? מדוע התבייתת על תואר שני במשאבי אנוש? האם זה הכיוון בו את רוצה ללכת בהמשך חייך הבמקצועיים ? אם כן- אוכל לומר שסיכוייך למצוא עבודה כמנהלת משאבי אנוש יהיה ככל אדם אחר שסיים תואר כגון שני זה , ויש רבים , ומצאי המשרות מאד מצומצם בשוק. השילוב של מהנדסת תעו"ן ומשאבי אנוש מעניין אך לא נותן ערך מוסף כמו שלמשל היה נותן השילוב של משפטים+ משאבי אנוש. לגבי האוניברסיטה הפתוחה : אם זכור לי נכון , יש להם אפשרות של "קבלה על תנאי" פשוט כנסי לאתר שלהם ותקבלי תשובה במיידי. המשך שבוע נעים גילה גדעון יועצת מדיה חברתית ומנהלת גיוס עובדים

עדי היקרה

כפי שנאמר, חשוב שתתחברי לייעוד שלך, למה שמדליק אותך, למקצוע שתרגישי שהוא בעצם את. איך יודעים זאת? ראשית כדאי לאסוף מידע על המקצוע באינטרנט, בפגישה עם מספר בעלי מקצוע בתחום. אחר כך, לבדוק באם זה גורם לך לריגוש להתלהבות. את אף יכולה להתאמן על כך ולבדוק דרך האימון מה הערכים שלך, מהי ה"תמונה העתידית" שלך זאת עושים בטכניקות שונות ומניסיוני כמאמנת- רבים מוצאים את התשובה. בהצחה!!!

ramib6

New member
איזהתפקיד היית רוצה למלא?

איזה תפקיד היית רוצה למלא? איזה ערכים ואיכויותך שלך היית רוצה להביא לידי ביטוי בתפקיד הבא שלך? מי את רואה את עצמך בעוד 5 שנים? בהתבוננות הזאת של מי שאתבעוד 5 שנים מה הבחירה הנוכחית שלך ? (אולי בכלל ללמוד תיאטרון כהעשרה ) וכיו"ב . אל תאכפי את המסלול עלייך תראי איפה רוצה להיות ובהתאם לכךתגזרי מסלול. רמי

למעלה