תודה יומית

freckles83

New member
תודה יומית

תודה על האהבה הענקית אשר ניתנת לי יום ביומו מהסובבים אותי תודה על הירוק אשר סובב אותי תודה על השפע ועל הכל טוב שיש לי תודה על חברי הטובים שתומכים בי בכל רגע מחיי תודה על משפחתי האהובה תודה על כלבי האהוב תודה על הרגליים אשר ניתנות לי ללכת ולראות את היופי שבעולם הזה תודה על ה"סוד" אשר נתן לי לראות את היופי שבעולם הזה ולהעצימו תודה,תודה תודה.

kikona126

New member
תודה ../images/Emo140.gif

תודה לחברים שתמיד שם שצריך אותם תודה למשפחה שתומכת ותודה לכל מי שהייתי צריכה להגיד לו ולא אמרתי.

מרי לי

New member
תודה

תודה לאמא שלי שתומכת בי כרגע, ואני יודעת כמה זה לא טבעי לה. תודה לסבתא שלי שמדיי יום מתקשרת אליי ואומרת לי כמה היא אוהבת אותי תודה למורים שלי, ולכל האנשים שהוצבו בדרך שלי כדי לעזור לי להמשיך את המסע שלי. תודה לחברים הכי טובים שלי שתמיד שם בשבילי גם כשכולנו כבר מתחילים את החיים שלנו בערים שונות. תודה על הספר האחרון שקראתי ונתן לי המון כוח לעבור את המצב שאני עוברת עכשיו. תודה על האנשים שהכרתי בזכות העובדה שיצאתי מה"אזור הבטוח" שלי והעזתי (והם גם אלה שנתנו לי את הספר) תודה על החיים - ותודה על הרצון לחיות אותם - זה לא מובן מאליו
תודה על החלומות, תודה לקיקי, שלגמרי במקרה (...) מנהלת אתי את הפורום, ותודה על הכוח שקיבלתי להתמודד ועל הרעיונות שחוסמים כרגע את המחשבות השלילות.

../images/Emo51.gif מרי לי שהגבת לי, אנא ראי הודעתי למטה

גם השאר מוזמנים ומה עם תודה לסוד?

מרי לי

New member
אין בעד מה../images/Emo140.gif

אני משתדלת מדיי יום להגיד תודה שאני חיה ותודה על התשובות שאני מקבלת כשאני הכי זקוקה להן, כבר אמרתי תודה לאלוהים ששלח אליי את המידע הזה מתומצת כשהייתי באמת זקוקה לו , עכשיו אני אומרת תודה על דברים אינדיבידואלים, אני אומרת תודה למה שאני מרגישה באותו רגע

Purple Mushroom

New member
תודה יומית :

-"מודה אני לפניך מלך חי וקים,שהחזרת בי נשמתי בחמלה רבה אמונתך: " -תודה לך אמא , שאת מקבלת אותי לגור בביתך . -תודה לאשתי(פרודתי) , שלמשך כמה חודשים ספורים , לימדת אותי מהי אהבה
אמיתית של אישה . -תודה לשמש
שמחממת . -תודה לאויר , ולאטמוספירה , שאנחנו נושמים וחיים . -תודה לתפוז
אנשים , שנותן לי לרשום לשלוח ואנשים אחרים קוראים , גם את ההודעה הזאת , ואת כל שאר המוני ההודעות שאני שולח מידי יום לא ברציפות , כבר יותר מ6 וחצי שנים . אור
ואהבה
.
.

noynav

New member
תודה:)

קודם כל תודה ששיתפת אותנו בתודות שלך. תודה שחייכתי אתמול, תודה שמשפחתי האהובה חזרה בשלום אתמול מטיול. תודה שאני יכולה לחייך ככה. תודה שיש לי בית כה גדול וכה מתאים לי. תודה שאני בדיוק מי שאני רוצה להיות. תודה לדודתי, שהעבירה אליי קישור לסרט 'הסוד' וכך יכלתי לראות אותו. תודה לכם,פורום נהדר, שמעירים אותי כל יום מחדש למציאות המתוקה הזו. תודה לך, אהוב יקר, שמעיר אותי כל בוקר עם אסאמאס נחמד. תודה תודה תודה. ואגב, אני מרגישה ממש טוב עכשיו, אחרי שכתבתי את זה, מן הרגשה חמה שמציפה את כל הגוף, אז גם תודה לזוהר, שפתחה את השרשור הזה

KiShKooSh

New member
תודה

תודה שאני חיה תודה שאני נושמת תודה שאני קמה כל בוקר מהמיטה תודה שעברתי את הדיכאון תודה שאני מסתדרת עם אנשים תודה בכלל שיש אנשים תודה על הקיום תודה על ההשלמה תודה על שכל יום השחר מפציע מחדש תודה על המלאכים שלי תודה למלאכים שלי תודה על הלמידה תודה על ההתפתחות ותודה עלי ואיתי

liza26

New member
תודה רבה

קודם כל על גילוי הפורום בתפוז תודה לאנשים שעצרו לנו אתמול כשנתקענו בדרך מאילת תודה לאמא שלי שניקתה את הבית תודה על המשפחה הנהדרת שלי תודה על הבעל התומך והאוהב תודה על האפשרות להגיע לעבודה ברכב נוח ומוזיקה נעימה תודה על העבודה שלי שמפרנסת אותי בכבוד תודה על השיחה החשובה עם בעלי תודה על הכל

תודה

תודה לאלוקים על שנתן לי הזדמנות שנייה לחיות תודה לגבר ההוא שעזר לי להבין דברים שהיה לי קשה נורא להבין לפני כן למשפחה תודה לאחותי שעזרה לי ברגע הכי קשה בחיי, תודה לאחותי השנייה שתמיד דואגת (וסידרה לי אחלה עבודה על הדרך) תודה לאבא שלי שמצחיק אותי כל צהריים וגורם לי להרגיש טוב יותר, תודה לאמא, פשוט כי היא תמיד שם תודה לאחי שגורם לי להשכיל כל הזמן מחדש תודה לדכאון שחלף, סוף סוף, וגרם לי ללמוד הרבה ותודה לאהבה

למעלה