תודה לאל שזה נגמר

שרימפי

New member
תודה לאל שזה נגמר../images/Emo178.gif

לא זכורה לי שנה שבה כל כך ציפיתי שראש השנה יעבור לפני החג ובזמן החג כל כך נהנתי ממנו...
זה מוזר בשבילי, מבלבל משהו. קבלו את סיכום החג של שרימפי
אז החג התחיל כאשר קיבלתי הודעה שלא התקבלתי לעבודה שרציתי בנתב"ג(3-
) והשתפר קלות כאשר ההורים באו לבקר בהוד השרון(5+ בכל זאת, אני מאלו שמסתדרים עם ההורים שלהם...זה קורה כשעוזבים את הבית). ארוחת החג עברה אצל דודה שלי כאשר בן דוד שלי(החוליה השפויה בצד של הדודה) נשאר בצבא לחג(2-) והפקיר אותי ואת הוריי, אבל בעיקר אותי לשמוע את אבא שלו מתווכח על נפלאות העולם ומתעקש על דברים סתם כי הוא חושב שהוא תמיד צודק(5-, אלוהים ישמור, כמה אפשר לשבת באותו חדר עם פרופסור שבטוח שהוא יודע הכל). כמובן שבאופן הכי צפוי הערב השתפר כאשר עזבנו את ארוחת החג
(5+) גם בהחלט אני יכול לציין שהעובדה שסבתא שלי החליטה לחסוך השנה בכסף ולתת לבנות דודתי מתנות משומשות מהבית שלה(מישהו כנראה גרם לסבתא שלי להאמין שלבחורה בת 14 יש הרבה מה לעשות עם אגרטל ועציץ פלסטיק אולה פולניה) סיפקה לי שעשוע קשה(בלשון שרימפי- שעשוע הארדקור...ואגב- 3+ זה היה ממש משעשע
). אתמול עבר די בכיף כאשר בזמן שכל הבית פה היה באמצע כאוס של סבתא רבה עם הורים אני הייתי בhigh באמצע הליכה כמעט עד צומת ירקונים כאשר אני שומע טורי איימוס(Little Earthwquakes, thank you very much!
) ונהנה מההרגשה שממש עוד רגע החורף פה(7+). הגעתי הביתה והתארגנתי לדייט שהיה די סוער ומעניין(8+ פרסיליה מרוצה ממני, אני יכול לומר לכם רק את זה) ... היום הזה באופן ספציפי היה די משעמם(3-) אבל אחרי אתמול(
) היום הזה יכול להיות רק משעמם...
. לסיכום
,החג זוכה לניקוד של:
15
------------ איך היה החג שלכם
(ואתם מוזמנים להמחיש באמצעות ניקוד כמו שהדגמתי כאן
)

גם אני!!!

החג התחיל בכך שעשיתי פירס(+4), הייתה ארוחת חג, אחי החליט לא לבוא(והוא עוד היה בחדר שלו, לא בדירה אחרת) (-6), אבל אמא המוזרה הכינה כרפס לארוחה
(+10). יום אחרי, נסעתי לת"א, ומישהו ניסה לעשות רוורס ברחוב מאוד צר ולא ננתי לו ודי התרגזתי(-7), אבל זה היה עיברי לידר בכלל
(+6). הייתי בצוותא, והיה מופע סטנד אפ אגדי(+6). סיכום חג: 19

אהבתי(+10../images/Emo3.gif)

באנו לסבתא (+3) *בעיות זיכרון קשות* הממממ. (-3) אה כן! נזכרתי. אבא - "הומואים/לסביות זה נגד הטבע" (+5 נו מה, רק לחשוב על הפרצוף שלו מתי שהוא יגלה שאני נגד את הטבע גרם לי להתקף צחוק) אוכל (+3) בטח שכחתי הרבה דברים, מילא. החג שלי זוכה לניקוד של: 8 (אבל היי. אם מחשיבים את ה+10 בכותרת זה 18)

resputin

New member
שאני אשב בשקט?

(גם אם זה באיחור אטומי. יבוא הסבר למה) החג התחיל עם השנה שנוסעת לצפון ואני שומר לה על הבית (הריק, 5+ *חיוך זדוני*) וגם הגיעו המקלדת+עכבר שהזמנתי סופסוף (2+). המשפחה באה לארוחת חג (5+ על הבנדודה החמוד אבל 10- על הילדות הקטנות והצווחניות), זה היה סוג של נחמד, משפחתיות וכל הדרעק, טוב, על מה אני עובד? האוכל. לאחר מכן התחלתי להתארגן למסיבה (שהיתה רק חביבה+, 3+) וידיד ישן אצלי. למחרת, המשפחה שוב הגיעה לארח"צ (7-) בלילה אלכוהול וגברברים (15+), ברביעי, עם האנגאובר ושלוש שעות שינה בערך אנחנו הלכנו ל..משפחה שוב! אהההההה! מה יש?! רק אחות אחת קיימת?! יש ארבע! למה לאותה האחת?! (7-) ובלילה, גולת הכותרת, לקיחת סטרייטים לפאב של גייז ולגרום להם להתרגש מהעובדה שהומואים מתחילים איתם. ואלכוהול. וגברים. (15+) 22+ ווי. יצא אפילו חג שמח לחלוטין.

מותר גם?

ערב החג התחיל אצל אחות של סבתא שלי (מצד אמא) בארוחת חג מורחבת (5-) המשיך בהרבה אוכל טעים (כמו שרק אני אוהב 10+) ונגמר בחיוך ובלי הערות מציקות מטעם המשפחה המורחבת שלי (20+ מעטים הערבים עם המשפחה שלי שאני לא יוצא עצבני או שבו"ז) את החג הראשון ביליתי אצל סבתא מצד האבא - אכלנו ארוחת צהריים - שוב אוכל שאני מאוד אוהב (10+) אבל המון המון דיבורים על חתונה (30- עצבני ביותר - לא מתחתן מה תעשו לי) בערב ביטלו לי חברים יציאה שארגנו (5- טוב זה היה צפוי) בחג השני שוב ארוחת צהריים משפחתית אצל הסבתא מצד אמא (5- היה אוכל כל כך טעים שלא היה לי מקום אליו) ועוד קצת עצבים על המשפחה (15-) אבל בערב הקמנו לתחיה את הערב שביטלנו יום קודם, הלכתי לדירה של חבר מהצבא (5+ על דירה ממש יפה) וראינו סרטון חביב (7 +) אבל חזרתי מאוד מאוחר הביתה וקמתי מאוד מוקדם למחרת (5- אני בן אדם שאוהב וצריך את שעות השינה שלו...) סך הכל 13- ואחר כך שואלים אותי למה אני לא אוהב את החגים

שרימפי

New member
שאצל../images/Emo70.gif

רק אצלך במשפחה לדעתי באמת הולכים לאכול אצל אחות של סבתא
. עכשיו אני פשוט חייב להבין, אתה רק ילד. מה הקטע עם חתונה
מה הם חושבים שאתה פינגווין
ואם כבר, אז תאמץ ילד קמבודי- זה נורא אופנתי עכשיו

אפשר לאמץ אותך במקום ילד קמבודי?

אני חושב שאם כבר לאמץ אז לאמץ אותם בגיל20-21 ככה כל הגיפה כבר עבר

resputin

New member
20-21 זה הגיל הכיפי ../images/Emo3.gif