תודה לאל שמצאתי את הפורום הזה...

Alice Lankri

New member
תודה לאל שמצאתי את הפורום הזה...

חיפשתי שעות באינטרנט :) תתכוננו זה יהיה ארוך... ^ _^ קוראים לי אליס... בת 17 ויש לי אח קטן שעכשיו בן 12 וקצת. אנחנו לא מסתדרים בצורה נוראית, אני חושבת שמה שיש אצלנו בבית זה ממש לא מצב נורמלי של מריבות מדי פעם. אני נורא רוצה להתקרב אליי, לבלות איתו. כשאני מנסה לדבר איתו הוא ישר עונה תשובות קצרות מדי פעם מספר לי כמה דברים אבל בזה זה נגמר.. כשאני מזמינה אותו לחדר שלי לדוגמא הוא אף פעם לא בא וגם אם כן הולך אחרי שתי דקות אלא אם כן אני מפתה אותו בדברים חיצוניים כמו "נזמין סרט ונראה ביחד" הבעיה היא שבזמן שאנחנו רואים את הסרט אין בינינו שום סוג של דיאלוג, די פספוס של המטרה. כשאני מציעה לו שנלך רק אני והוא פעם בשבוע לבית קפה או משו בסגנון הוא אפעם לא רוצה ללכת. יש לכם עצות מה לעשות? האם זה רק בגלל שהוא לא מספיק בוגר והפתרון הוא לחכות עוד כמה שנים? מאוד הייתי רוצה להיות פה בשבילו לעזור לו לדבר איתו אני בטוחה שאני יכולה לתרום לו המון בכל נושא שמציק לו. אוכל אותי מבפנים שאני לא מצליחה בקשר איתו. גם המלצות לספרים/מאמרים זה יהיה נחמד.

eris1515

New member
תנסי לדבר איתו...../images/Emo8.gif

הלוואי והייתה לי אחות גדולה ממני....
היינו עושות חיים משוגעיםםםםםםםםםם
אבל אין לי

לב17

New member
נסי לברר את תחומי העניין שלו

כפי שתיארת, או שיש לכם תחומי עניין די שונים, או שהוא די בקטע בגלל הגיל שבנות זה משהו שונה אחר ולא מוכר...

ברוכה הבאה אליס../images/Emo24.gif

לדעתי לב17 צודק בהחלט- נסי לברר איתו או עם ההורים מה התחומים האהובים עליו ונסי להתקרב אליו דרך התחביבים שלו.

למעלה