תודה לך יאיר לפיד

shershku

New member
תודה לך יאיר לפיד

תודה לכם נבחרי יש עתיד. תודה לכם על פעילותכם למען המונופולים וליצירת קרטלים. על ייקור סל הקניות של כל אחד ואחת מאיתנו. תודה לכם על חוקים המגינים על התאגידים הגדולים. תודה לכם על העושק של הציבור. תודה על הנאמנות שלכם!
תודה על הריסת העתיד של כל המדינה!

0bama1

New member
שטויות .וההוכחה היא התחזקותו של לפיד והמפלגה .

MorYeshAtid

New member
אתה טועה.

רק להזכירך - בתקציב שהיה אמור לעבור נספגו גם כל הוצאות "צוק איתן" וגם לא הועלו מיסים, על אף הלחץ של רה"מ ונגידת בנק ישראל.
יש לך הוכחות לגבות את ההאשמה שלך?

בינתיים, אני בהחלט מעדיף להודות לנבחרים ישרים ונקיי כפיים מאשר למפלגה שבראשה יושבים מושחת ואחת שמשחקת "כיסאות מוזיקליים" במפלגות.

shershku

New member
הפוסל במומו - פוסל

חוק מע"מ 0, כפי שהוצא על ידי אין עתיד זו שחיתות לשמה.
דבר שני, התקציב לא הועבר. אבל בתוכו כן הועלו מיסים - על הילדים והנכדים שלנו. העלאה בצורת גירעון ללא כיסוי. גירעון זה מס לכל דבר. הרי צריך להחזיר את אותו בסופו של דבר.

0bama1

New member
חוק מעמם 0 הוא החוק הגדול ביותר מבחינת היצירתיות לעזור

לזוגות לקנות דירה בהנחה משמעותית וישר לכיס במזומן .אני מבין את תיסכולך ,אני מבין את כאבך ,אני מבין את יאושך .אבל מה לעשות מפלגת השתקן ,ומפלגת המושחתים ,לא היו מספיק יצירתיים על מנת ליצור רעיון אדיר שכזה .אשר על כן .מפלגת השתקן ומפלגת השחיתות המתמשכת מתוסכלים ,ואתה מייצג אותם בצורה נפלאה .
באשר לשטויות שלך בקשר למיסים .גירעון אפשר לכסות גם לא דרך מיסים .ואני לא מעוניין לתת לך ולמפלגת השתקן רעיונות בעניין .הכי טוב לך להתבונן מהצד בעניים כלות כיצד יאיר תופס תאוצה על חשבון כחלון ,ליברמן ,ומפלגת השתקן .הוא יעלה ויפרח .ובלעדיו לא תקום ממשלה .איך יאיר אומר ?נמשיך מהיכן שהפסקנו .ואם תרצו להיות בצד של יאיר תאלצו להתיישר על פיו .

shershku

New member
זוהי שחיתות לשמה

משום שזה עוזר לקבלנים לא לזוגות הצעירים. לך לכלכלנים ומתכנני הערים ושאל אצלם, לא אצל מי שיודע רק יחסי ציבור.

0bama1

New member
לך אתה "לקלקלנים " ובאשר לזוגות ?התשובה בעוד חודשיים .

shershku

New member
גם מתכנני הערים אומרים זאת

עדיין שום טוב לחברה הישראלית המפלגה הזו הביאה.

0bama1

New member
כל הקשקשנים שאתה מביא לי מזיזים לזוגות כקליפת השום .הם רוצים

בית ,גג מעל הראש ,הם רוצים את ההנחה של עד 250000 שח לפי גודל הדירה .מה מעניין אותם מתכנני ערים ?מה עוד שכל הבניה עוברת אישורים של וועדות מוועדות שונות ומשונות .כך שתנוח דעתך הרשלי .ומה שמפלגת יש עתיד שינתה פה במשך שנה וחצי לא מפלגת השתקן ,לא מפלגת השחיתות המתמשכת ,לא עשו שום כלום משמעותי חוץ מחניקת הציבור .והתוצאות עוד פחות מחודשיים .

shershku

New member
מע"מ דאג לזה

שקבלנים התחילו לבנות פחות ולדחות את הביקוש מעט. שום דבר מעבר לא נעשה בשוק הדירות, לא בידי הממשלה ולא בידי יש עתיד.

0bama1

New member
אני מצטער ידידי אבל אין לך תשובה ! כל נסיון שלך לחפש מתחת לא

לאדמה נדון לכישלון .אבל ספר זאת לזוגות המאוכזבים שהאגו מנייאק פגע בהם קשות .בעוד חודשיים תבין יותר טוב .

shershku

New member
אני מתאר את המציאות

אתה ממשיך עם אגדת הפיות שלך?
המציאות היא כזו שתהיה עליות מחירים בשוק הדיור בשנתיים-שלושה הקרובות, במידה ויגדילו את ההיצע. זה אומר להעיף את מרבית אלו שישבו בממשלה הרעה האחרונה (2013-2014).

למעלה