תודה לכולם !

buffgirl

New member
מזל טוב על פתיחת ../images/Emo80.gif|מיוחדת|

הפורום
בהצלחה!

Downy

New member
../images/Emo50.gif זותי ../images/Emo41.gif../images/Emo65.gif../images/Emo39.gif

zoti

New member
האם אתה מנהל את העסק מישראל ?

מהו קהל היעד שלך ? ישראלים או תושבי חו"ל ?

TheRaven1

New member
מנהלת אותו מישראל, קהל היעד

הוא גם וגם, תלוי בסוג הפרוייקט.

zoti

New member
נשמח לשמוע מהו סוג העסק

והאם נתקלת או את עדיין נתקלת בבעיות מיוחדות.

TheRaven1

New member
סוג העסק...

זהו עסק של קידום אתרים. הלקוח יכול להיות ישראלי, ישראלי בחו"ל ומישהו מחו"ל. הבעיה העיקרית שלי - העברת כספים. איך אני גובה את הכסף? אחד המקומות שרצה להעביר לי כסף (לא לקוח, זכייה בתחרות קידום אתרים) העביר לי את הכסף דרך MONEYBOOKERS...עד היום (חודש וחצי אחרי) הכסף עדיין תקוע שם כי ה'אוטנטיקציה מול הבנק' לא הצליחה. פניתי אליהם מספר פמעים למייל ולא קיבלתי תשובה. יש עצות? תודה!!

Benkok

New member
אתה יכול לבקש מהם שיימשכו את הכסף

בחזרה ושיעבירו לך אותו בTT (העברה בנקאית רגילה) או דרך ווסטרן יוניון. אני לא יודע מה זה MONEYBOOKERS אבל לכסף צריך לקחת בין יום אחד ל3 ימים לעבור מכל נקודה בעולם לכל נקודה.

TheRaven1

New member
תודה, אתה יכול להסביר קצת

על עניין הווסטרן..שמעתי על זה ואני לא ממש יודעת פרטים או מאיפה להתחיל. תודה!

Benkok

New member
ווסטרן יוניון

אינפומציה מוסמכת את יכולה למצוא כאן... בכל מקרה...ההעברה דרך ווסטרן מגיעה על שמך ועל מס' הדרכון שלך המעביר מקבל מס' קוד, ושולח לך אותו. את נכנסת לאחד מסניפי ווסטרן יוניון בארץ (אני חושב שהם בחוזה עם בנק הדואר) ומוסרת להם את הקוד. אחרי שהם מאמתים את הדרכון שלך את מקבלת את הכסף במזומן. לא מסובך, רק ההעברה עולה יותר כסף.

zoti

New member
תודה לכולם !

הרעיון לפורום היה במקור של BENKOK ולכם תראו אותו מופיע באדום בפורום. ברשותכם אני משרשר את כל הודעות ה"בהצלחה" להודעה הזו.

Benkok

New member
ברכותיי לפתיחת הפורום../images/Emo150.gif../images/Emo45.gif

Liatatwork

New member
בהצלחה זותי../images/Emo70.gif

איש רב תחומי... מנהל גם את פורום "להיות הורים בחו``ל" וגם את הפורום הזה
איזה גיוון. אני מקווה שבעתיד אוכל להיות חלק מהקהילה כאן (לצערי בינתיים אני שכירה אבל אולי בעזרתכם אוכל לשנות את זה).

למעלה