תודה לכולם

carey2

New member
תודה לכולם

מכל אחד לקחתי משהו וזה כבר התחלה טובה ,האמת שאני חושבת שהגיע הזמן שאני יעשה סדר בחיים שלי,נכון אני צריכה לקחת פסק זמן,וצריכה לנוח מגברים ולהאמין שהאחד יגיע בסופו של דבר ,היום יום שבת ואני מרגישה בסדר הזמן מרפא אך שאומרים , אני צריכה ללמוד לחיות ולהנות מכל רגע נתון בחיים ולא לבזבז אותו על דכאון ותהיות, או בייחוד על גברים שלא שווים אותי ולא אכפת להם ממני,שינוי זה תהליך ותהליך זה זמן ארוך,אני מאמינה שהתקופה הזאת תיהיה מאחוריי אני פשוט צריכה אולי להתחבר יותר לעצמי ,בזמן האחרון אני מנותקת מהצרכים שלי מהעולם הפנימי שבניתי לעצמי הוא פשוט קורס כשגברים נכנסים לחיי,אני מאבדת את עצמי, האמת שהתקופה הזאת אני פחות יוצאת לבלות אין לי חשק או מוטיבציה ,וגם אני האמת קצת מרוששת אבל אני לא יכריח את עצמי לצאת לבלות כשאני לא מרגישה שבא לי ,אז התקופה הזאת יהיה בבית ,אבל אני צעד ראשון עשיתי שנרשמתי לסטודיו אני החלטתי ללכת 2-3 פעמים בשבוע זה עושה לי טוב האמת שבוע שעבר הלכתי ל2 שיעורים והרגשתי טוב למרות לפני שהלכתי הדיכאון רצה להשתלט עליי ופשוט אמר לי"מה את צריכה ללכת את כלכך לא מאושרת וכלכך בדאון אך תתעמלי אל תלכי תדחי את ההרשמה אבל הלכתי כנגדו ונעלתי נעלי ספורט ונכנסתי לסטודיו ואמרתי אני באה לעצב את הגוף לא להיות מאושרת נקודה וזה מה שקרה בסוף השיעור השחרר בי משהו אזשהו הורמון שעשה לי טוב,ונתן לי תקווה אולי קצת מחשבות חיוביות, אז יש רגעים שאני בשליטה אבל בניינו השליטה חלקית עדיין ואני בשאיפה להגיע ל100 אחוזים הכתיבה גם עוזרת לי האמת וקריאת ספרים ,תודה על התמיכה שלכם וחשוב לי לאמר שההחלמה תלויה הרבה בנו ולא בגורם חיצוני מסויים כי הגורמים החיצוניים הם בסהכ כלים שלא נמצאים איתנו כל הזמן והמאבק הוא פנימי שצריך לבנות אותו בפנים ,ולגבי ריקודי סלסה את הולכת לרקוד?אולי זה באמת דרך להכיר אנשים חדשים

איזה יופי - תמשיכי ככה

קראתי את מה שכתבת על החדר כושר - שהלכת למרות שממש לא התחשק לך, ובסופו של דבר הרגשת תחושה של הקלה וקצת מחשבות חיובית, וחשבתי לעצמי שזה בדיוק גם מה שאני עושה הרבה פעמים ומרגישה אחר-כך הקלה וסיפוק. זה כלי ממש מעולה (אני מתכוונת לספורט וגם ליציאה מהבית ולראות אנשים) ומקווה בשבילך שתמשיכי לפתח אותו לעצמך כי הוא עוזר מאוד בתקופות קשות, ואחר-כך יש לך אותו בכל זמן שתרצי (זוכרים איך זה היה כשהיה קשה וזה נותן כוח להמשיך ולהתמיד). כנ"ל גם לגבי הכתיבה. וכמובן ריקודי סלסה, בכלל ריקודים, לצאת לראות אנשים, לא להיות בבית - יופי של כלים מצאת לעצמך. ועכשיו הזמן לפתח ולשכלל אותם. מאחלת לך המון בהצלחה,

למעלה