תודה לכל המברכים!

Mikibloch

New member
תודה לכל המברכים!

וסליחה על העיכוב בתגובות...בעיות טכניות קלות שנתגבר עליהן בהמשך... חלק מהשאלות התייחסו למהות וכן לצורך במרפאה מיוחדת לבריאות הנפש של האישה. ובכן, בעוד שכולנו, גברים ונשים כאחד יכולים לסבול מקשיים נפשיים, אי אפשר להתכחש לכך שחלק מהקשיים שנשים מתמודדות איתם אינם רלוונטים לגברים, כגון הריון, מחזור חודשי, גיל המעבר וכו'... אמנם לגברים עניינים ספציפיים משלהם הדורשים התיחסות ואכן גם צורך זה קיים! בשלב זה אנו מנסים לתת מענה לצרכים היחודיים של נשים. אני מפנה את הפונים למאמרים הקצרים המופיעים באתר אשר יכולים לתת מענה לחלק מהשאלות.

einatgross1

New member
פורום פמיניסטי חשוב

פורום המתייחס אל נשים, ואל הנפש שלהם, ללא השוואה לגברים, הוא פורום חשוב לנשים. עלו והצליחו, והרבה בריאות לכולם,

1 שרון גל

New member
מז"ט על הפורום החדש, שהוא פתרון

נגיש ואמיתי להרבה שאלות שעולות. וברשותכם שאלה. אני נמצאת כבר כמה שנים בטיפולי פוריות כשאני בשלב ההפריות. כבר עברתי 4 הפריות ללא תוצאות. אני גם אם לילד בן עשר וחצי פגוע שיתוק מוחין. בזמן האחרון אני מוצאת את עצמי מטולטלת רגשית ואני תוהה עד כמה הטלטלות הן תוצאה של ההורמונים אותם אני לוקחת. (אם כי עד כה במהלך הטיפולים לא הרגשתי כמו בימים אלה) בשנה האחרונה אינני עובדת לאחר שפוטרתי מעבודתי כתוצאה מצמצום כח האדם במקום עבודתי. עסקתי בעבודה ניהולית ובניית תכניות הכשרה למנחי קבוצות בתחום היזמות החברתית בעיקר בתחום של נוער בסיכון ונוער מנותק. מכיוון שבני לומד בחינוך הרגיל אבל הוא כאמור ילד נכה, הוא מסיים את לימודיו בשעות הצהריים ואני נדרשת להיות איתו וכמובן להתרוצץ בין טיפולים פרא רפואיים מה שמאוד מקשה עליי במציאת עבודה. נכון להיום אינני מסוגלת אפילו לחפש.עכשיו בימי החופש הגדול למעט קייטנה בת שבוע של איל"ן הוא בבית. לסיכום, אני תוהה עד כמה להורמונים שאני לוקחת יש חלק בטלטלות הרגשיות שאני עוברת והאם יש איזו קבוצת תמיכה במסגרת המרפאה שלכם עבור נשים בטיפולי פוריות או במצבים מהסוג שלי?

למעלה