תודה ענקית

eden26265

New member
תודה ענקית

באיחור אני רוצה להודות לך מקרב לב, טל, על הפורום הזה, על המתנה הזו שהבאת/שאת מביאה לאנשים. לאפשרות שאת מציעה כדי שנוכל לחדול מלסבול, כדי שניהיה מאושרים ונוכל להרפא וכן לרפא את האנשים האחרים - מעצם היותנו מאושרים. אני די בטוחה שהנהלת הפורום גוזלת ממך הרבה זמן ומשאבים אחרים ופשוט כל הכבוד לך ויישר כוח. אני עדיין לא מכירה אותך אבל אני כבר אוהבת אותך! תודה רבה לך טל.

Hot line +Round Robin חברים מתרגלים את העבודה

תודה רבה יקירה
הבחירה לפתוח את הפורום נעשתה מאהבה אמיתית ואני פשוט רואה כמה שחרור וחופש ושמחה 'תרגול העבודה הביאה אל חיי
ואני מבינה שהמדיה האינטרנטית יכולה להביא את החופש והאור הזה יותר מהר ולהרבה אנשים אז שווה כל רגע באהבה גדולה אני מזמינה אותך לרשום מחשבות שמלחיצות אותך או "סיפור" שלא נותן לך מנוחה ובואי נתחיל לעשות את העבודה (וד"א זו הזמנה פתוחה לכל מי שרוצה) ולגבי ההוט ליין (הקו החם) Hot line באתר של ביירון קייטי- יש אפשרות להתקשרבזמנים מסוימים ויש מי שיענה לך - זה אמנם באנגלית אך אני יודעת כמה זה עזר להרבה אנשים וזו גם חוויה מעניינת לתרגל את העבודה עם אנשים מכל העולם ולראות שכולנו זהים בעצם. זה הלינק להוט ליין באתר של ביירון קייטי http://www.instituteforthework.com/community/index.php?name=nd_user_hotline&view=yes כמו כן אשמח מאוד שיהיה לנו בארץ מרחב הוט ליין כזה בעברית שלחתי הודעה ל AWERENESS שאומרים שהם מארגנים את זה ואשמח אם יחזרו אליי אולי נצליח יחד להרים שיתוף פעולה כי מבחינתי כל המטרה היא לאפשר לאנשים לתרגל את 'העבודה' ובנתיים אני יודעת על אנשים שהיו שמחים לתרגל את 'העבודה' ואשמח ליצור בינכם ציוותים כמו כן יש באתר של ביירון קייטי מה שנקרא Round Robin שבו מצוות לך שותף לחודש הקרוב לתרגול העבודה וזה יכול להיות רעיון מצוין גם ליצור את זה בארץ כל יוזמה ועזרה בעניין ברוכות בקיצור יש מלא רעיונות ואפשרויות הכל פתוח יוזמות ועזרה תמיד ברוכות חיבוק ותודה יקירה טל
נ.ב מי מכם שכבר רואה את ההודעה ורוצה למצוא שותף לתרגול העבודה מוזמן ליצור איתי קשר או ישירות עם מי שמעוניין וניצור ציוותים ותרגולים.

eden26265

New member
העבודה כמובן!

היי טל יקרה! פנייתי זו מתייחסת בעיקר לאמירתך לפיה: "אני יודעת על אנשים שהיו שמחים לתרגל את 'העבודה' ואשמח ליצור בינכם ציוותים". האם אמירה זו עדיין תקפה? אם כן, איך אפשר להוציא אל הפועל את רעיון הציוותים האלה?! אני גם מוכנה לעזור לך בזה. תודה וביי בינתיים

למעלה