תודה!!! תודה לכולכם!!!

Hell is beige

New member
תודה!!! תודה לכולכם!!!

לקרוא את כל התגובות וההגבות האלו ממש חימם אצלי משהו בלב... אני חייב לומר... אני נורא נהנתי לקרוא מה שאנשים חושבים על היצירות שלי. כמובן שאלו הן רק הטובות ביותר, ולא כל פרי עטי מגיע לרמה שלהן... אבל עדיין, תגובות כאלה נותנות לבן-אדם את החשק להמשיך לכתוב. הצתרפתי לפורום הזה רק אתמול ואני מרגיש שאני פה כבר שנים, אני מרגיש שזה המקום היחיד שבו אני יכול ``לדבר`` חופשי על פואמות פרי עטי... זה לא קל למצוא אנשים בגילי (14) שגם מתעסקים בדברים ה``רכרוכיים`` וה``ורודים`` האלה... ועוד משהו אחד, אני גאא להיות תלמיד בית הספר אוהל שם ברמת-גן - כי זהו בית הספר שבו למד אתגר קרט, שהתחיל בי את כתיבת הסיפורת... ואני מוכרח לומר עוד דבר אחד - כולכם מאוד מוכשרים, אני מוצא פה קטעים ממש מהממים, כשאני מחפש מוזה אני בא לפה... עד כדי כך. יש פה פנינים לרוב... זה מקום שבו אנשים פותחים את החלון לנשמה שלהם. זה דבר נהדר, שלדעתי לא מסיק אנשים מתוודעים אליו... ולמלאך בודד - תודה, פשוט תודה... תודה לכולם, אבל לך הכי הכי (;, אני די בטוח שאני לא צריך לפרט למה... שי

FireAngel

New member
לא רחוק

אני לא כ``כ רחוק בגיל ממך! יותר גדול אבל לא בהרבה ויש פה עוד כמה כאלו!!!

אני ממש מאושרת...

שמצאת את מקומך עימנו !!! בפורום זה משתתפים גם חברים שהם בני גילך, ישנם גם צעירים ממך במעט (12-13). אינני חושבת שראוי ונכון להגדיר תרבות כדברים ``רכרוכיים`` ו``ורודים`` כמו שהחברה שלך ודאי מגדירה אותם - כי סה``כ לפי דעתי בתרבות שלנו מסתתרת המהות האמיתית של חיינו - אנחנו החשופים והערומים מול הקהל. המקדישים לעיתים את חיינו, את ההיסטוריה האישית ולעיתים את ההיסטוריה האופפת אותנו (מהסביבה) - שיר הוא עולם ומלואו. וספר על אחת כמה וכמה :) ובעיניין אחר אני מעריכה אישית מאוד אנשים החשים גאווה ממוסד לימודיהם כבר אמרתי שאני גאה בך ;-) לא רוצה להיות נדושה, אך חשה שחייבת אני לחזור על כך :) שי - אני מעריכה אותך מאוד כאדם, כאינדוידואל ומאחלת לך בהצלחה בחיים !!! מודה לך על הפתיחות ענבל

למעלה