תודה

תודה

אני אשמח לקבל המלצות לשירים של גרין דיי בסגנון של.. Wake Me Up When September Ends When I Come Around Boulevard Of Broken Dreams

דניתיי16

New member
../images/Emo98.gif אני חושבת גם שכן..

אבל נראה לי שחשבת שדודי התכוון שאמריקן אידיוט הוא להיטים כמו באינטרנשיונל.. הוא בא להגיד שזה אלבום מצויין וכל שיר זה להיט בפני עצמו.. כי אם לא, אני ממש לא מבינה איך לא הסכמת איתו. חוץ מהמסחור שלו, זה אלבום מעוולההההההה.

l i o r a n g e

New member
לא נראה לי

הוא פשוט לעג לאמריקן אידיוט והשווה אותו לאינטרנשינל סופרהיטס בגלל הקטע של המסחור ובגלל שהם הוציאו ממנו הרבה סינגלים. וכאן אני חולקת- את רוב הדיסק אפילו המעריצים הכי מושבעים של גרין דיי (!!!!!!!111 אלה עם ה10 שירים שלהם בפלייליסט כמובן) לא מכירים. ובגלל זה לא כל שיר הוא להיט בפני עצמו, למרות שהשירים מעולים. אני המלצתי לו על אינטרנשינל כי זה פשוט נראה לי כמו דיסק שנוח להתחיל לשמוע איתו גרין דיי, אם תשימי לב הוא גם ציין שירים מתקופות שונות וסגנונות שונים של גרין דיי [למשל-when I come around זה המתקופה היותר צעירה וקלילה של גרין דיי ולעומת זאת boulevard of broken dreams הוא מהתקופה הכביכול יותר "בוגרת" של הלהקה]

../images/Emo45.gif מסכימה. ../images/Emo163.gif

למי שרוצה להתחיל מהפחות מוכר-ללכת על אינטרנשיונאל סופרהיטס, גם בגלל שהוא נותן 'קשת' יותר רחבה של הפעילות של הגרין דיי בכל השנים, וגם בגלל שלדעתי הוא יותר טוב מאמריקן אידיוט מבחינת יצירת להיטים.

אני לא השוותי אותו לIS...

את לא מבינה למה התכוונתי, בIS יש את כל הלהיטים, עד A"I, הכוונה שאם הטעימה הראשונה היא עושה בIS והיא רוצה סגנון אחר, והוא לא פחות טוב שתשמע גם את AI, זה הכל. וממש היא לא תתאכזב לשמוע גם את אמריקן אידיוט, שיש בהם להיטים שהיא תהנה מהם. נסחפת.

למעלה