תודה.

תודה.

מבלי להישפך יותר מדיי, רציתי לומר תודה. אם אני זוכר נכון, נרשמתי ב27 לדצמבר 2001 לתפוז ו-8 שנים אני פה ועדיין פעיל, ועדיין מרגיש חלק, ועדיין זה הבית שלי, ככה שזה אומר הכל. בין אם אני מדבר על התקופה שבה אני גלשתי מאינטרנט קפה ונכנסתי רק כדי לנהל את הקומונה 'נביא יומי' ולזכות לראות את תפוז עושים את צעדיהם הראשונים ולהיות שותף לזה. ובין אם זה לגלוש היום בפורום 'אמריקן איידול' ולראות כיצד תפוז מרחיבה את תחומיה להרבה מעבר לתפוז אנשים. זה כבר נהיה חברים, גולשים קרובים ובעצם משפחה. וגם אם לפעמים זה לא נאמר, וגם אם לפעמים קצת מקטרים ורבים, כולנו מעריכים את המאמץ שנעשה, את ההשקעה שאתם שמים ואת הכל - המבחר, התוכן, והתפוזיות. בתקופה שכולם מסכמים דברים, אני לא עשיתי איזה פרויקט ענקי השנה, ולא התעניינתי במשהו ספציפי, אבל זו הדרך שלי לסכם את 2009 ואת העשור. ליויתם אותי בתקופות שמחות בחיי, ובתקופות חושך בחיי, ליוויתי אתכם בתקופות שאצליכם היה קצת פחות טוב ובתקופות שאצליכם היה יותר טוב. ובשורה התחתונה, אני פה ואתם פה איתי. ומה שאני רוצה לומר זה שמגיע לכם את החיבוק הכי גדול שיש, ואת התודה הכי עמוקה שניתן לתת, אז תודה רבה מכל הלב.

למעלה