תודפים מתאימים

lili1955

New member
תודפים מתאימים

שלום וברכה בת 55 קג עודףמשקל של 15 קג מואזנת בכדורים נגד לחץ דם שומנים בדם נוטלת תוספים ויטמין די קיו 10 60 מג ברזך עדין 30 מג מעונינת בתוסף לירידה במשקל וכן תוסף לכאבים בברכיים וכן תוסף להפחתה בצריכת מתוקים פעילות גופנית מבוקרת משתדלת לשמור על דיאטה

תוספים מתאימים

שלום רב, תחילה אני שמחה לקרוא שאת שומרת על אורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה ונטילה של תוספי תזונה לתמיכה. חשוב לי להבהיר כי תוספי התזונה התומכים בתהליך ההרזיה אינם "פתרונות פלא" וכי אין תחליף לשיטה הישנה, הבטוחה והיעילה הכוללת שינוי הרגלי אכילה, אימוץ אורח חיים בריא וביצוע פעילות גופנית, המביאה לתוצאה המיוחלת – הפחתה מבוקרת במשקל ויכולת לשמור על המשקל הרצוי שהושג לאורך זמן. ראשית אני ממליצה לך להמשיך עם התוסף קו-אנזים Q10 אם כי אני הייתי שמחה לדעת את רשימת התרופות והמינונים על מנת לדעת אם ניתן להעלות את המינון שלו. רכיב זה הוא ללא ספק הראשון לטיפול בהורדת לחץ הדם וכתמיכה לנטילת תרופות ממשפחת הסטטינים בכדי למנוע את תופעות הלוואי שנובעות מלקיחה שלהם. בנוסף אני ממליצה לך על כרום פיקולינאט 200 מק"ג אשר מסייע בוויסות הפרשת אינסולין וסוכר בגוף ובניצולם, ובתוך כך עוזר למנוע תחושת רעב ותשוקה למתוק ולפחמימות. הנחיות: 1-2 כמוסות ביום, עם הארוחות. ועל טונלין Tonalin 1250 mg המופק משמן צמח החריע המכיל CLA המעודד כניסה של חומצות שומן אל המיטוכונדריה לצורך הפקת אנרגיה, CLA מצמצם את מסת השומן בגוף במנגנונים שונים ומעודד שריפת שומן יעילה יותר. הנחיות: 1-2 כמוסות ביום, עם הארוחות. אשמח אם תוכלי להגדיר את כאבי הברכיים שלך, האם ניגשת לרופא ו/או האם קיימת אבחנה כלשהי על מנת שאוכל להיות מדויקת יותר בהמלצתי. אשמח לענות לכל שאלה נוספת בראיות שלמה והמשך שבוע טוב, דנה בר לבב

למעלה