תוהה על החיים...

extreme12123

New member
שתי מילים חשובות:

פעילות גופנית!

ומפתיע שאף אחד עדיין לא ציין את זה.
אני בטוח שכרגע זה נראה בלתי אפשרי להתחיל ולעסוק בפעילות גופנית, אבל אם רק תצליחי לפרוץ את המעגל ולהתחיל לעסוק בפעילות גופנית... אין לי דרך להסביר לך כמה מהר תראי את השינוי המבוקש.

פעילות גופנית מזרימה את הדם, מחדשת אנרגיות, מפרישה הורמונים שגורמים לשמחה ולסקרנות, ומכניסה לחיים המון מרץ.
לא צריך להתחיל ב"אימון" (נשמע מפחיד וגדול).
מספיק להתחיל ב10 דקות מתיחות בכל יום (יש המון סרטונים ביוטיוב). השאר יבוא מעצמו.

Optimistic Girl

New member
איזה

מילות חיפוש לחפש ביוטיוב כדי למצוא תרגילי כושר שם?

נשמע מעניין..

לפי הדברים שרשמת לאורך כל השירשור

נראה לי שדבר ראשון את חייבת לעשות בדיקות דם מקיפות. חוסרים שונים יכולים לגרום לתחושת לאות עייפות ואפילו דיכאון.
לי נראה שאת בדיכאון. להיות בבית מלון עם חברות ולא לרצות לבלות ולהנות איתן זה סממן של חוסר הנאה מהחיים-סימן ראשון לדיכאון.
דברי עם רופא המשפחה אולי יוכל לרשום לך כדורים נגד דיכאון שירימו אותך קצת ומשם תראי שהעננה הזו שרובצת עלייך תתפוגג. מנסיון.

באתי מהראשי. נשמע לי שאת בדיכאון.

לכי לרופא שיתן לך ציפרלקס ותרגישי שוב
חדשה רעננה ועם המון חשק לזוגיות.

מה זה הדברים האלה שאת מדברת עליהם.

בנותי התחתנו בגיל 32 כל אחת, ואחת מהם לא
רצתה ילדים עד גיל 36 ,
היום היא אם ל-2 וגם הבת השניה כבר עם ילד ובהריון.

את תתיאשי, כל פעם שנופלים צריך לאסוף את השברים
ולהתחיל מחדש, אם אי אפשר לבד יש להעזר בשיחות
או בתרופות.

זו לא זקנה שקפצה עלייך זה נשמע יותר כמו דיכאון.

rozit2

New member
תודה לכולם/ן

על התגובות הנהדרות וחוות הדעת, אקח את כול מה שנכתב לתשומת ליבי.

תודה
שיהיה המשך שבוע קסום לכולם!

ruven7

Active member
אז ככה...

את שנות ה-20 שהיו די כיפיות וגם ה-30 עברתי מזמן
אז וגם עכשיו לא הייתי בעניין של פאבים,דווקא עכשיו כשיש לי יותר זמן פנוי (עבודה גמישה בשעות) אני מצליח בימי ששי להיפגש עם כמה חבר'ה בפינה המועדפת עלינו.
הולך לשיעורים והרצאות בשביל הכיף ולא התעודה,הופעות,נוסע לא מעט לחו"ל.
יש אנרגיות,ומבחינה מסויימת שלא אפרט השתחררתי מבעייה שהיתה תלויה מעלי ומאיימת לא מעט שנים
גיל זה לא מה שכתוב בתעודת זהות.נכון שיש דברים שחסרים לי,אבל מנסה למצוא את החיובי.

למעלה