תוהה

SupermanZW

Well-known member
גם אני לא שמעתי, אבל יש אנשים שבחיים לא יגידו סרטן. הם יגידו "המחלה", ואוי למי שיזכיר את השם המפורש לידם.
מה אם הם מזל סרטן ושואלים אותם איזה מזל הם? האם הם אומרים "מזל המחלה"? מה אם הם רואים סרטן על חוף הים וילד שלהם שואל אותם מה זה? אומרים "המחלה"?

ai27

Well-known member
את מתכוונת לקרינה? ;) לעישון?
אגב, יש גם הכחשות לגבי דרכי טיפול במחלה.
המכחישים טוענים שהמחלה נגרמת מהקרנות וטיפול כימותרפי שהם רעל לגוף.
ושגידולים יש לכולם.

כשיונה וולך התחילה לדמם מהפיטמה היא חשבה שזה מצחיק ועשתה מזה סרטונים פרובוקטיביים (ובכך המציאה את ז'אנר פורנו סרטן).

דיברגנט חדש

Well-known member
המכחישים טוענים שהמחלה נגרמת מהקרנות וטיפול כימותרפי שהם רעל לגוף.
ושגידולים יש לכולם.

כשיונה וולך התחילה לדמם מהפיטמה היא חשבה שזה מצחיק ועשתה מזה סרטונים פרובוקטיביים (ובכך המציאה את ז'אנר פורנו סרטן).
מי שלא חולה במחלה לא מקבל הקרנות ולא כימו, אך בהחלט כימו זה רעל והוא צריך להיות המוצא האחרון כפי שקורה כיום.
בעבר, היד על ההדק הייתה הרבה יותר קלה לכיוון הכימו.

משתפרת1

Well-known member
מי שלא חולה במחלה לא מקבל הקרנות ולא כימו, אך בהחלט כימו זה רעל והוא צריך להיות המוצא האחרון כפי שקורה כיום.
בעבר, היד על ההדק הייתה הרבה יותר קלה לכיוון הכימו.
ובנוסף יש היום יותר סוגים של כימותרפיה ושל טיפולים אחרים (ביולוגיים, הורמונליים) מהם בוחרים את הפרוטוקול שצריך להשפיע יותר.
בשורה התחתונה הכימותרפיה היא רעל. המטרה- להרוג את התאים הממאירים בלי להרוג את המטופל.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
גם אני לא שמעתי, אבל יש אנשים שבחיים לא יגידו סרטן. הם יגידו "המחלה", ואוי למי שיזכיר את השם המפורש לידם.
חחחחח וואלה נכון, יש לי שכנה שסיפרה לי שהדוד שלה מת מ"המחלה"..
עד לאותו הרגע לא ידעתי שככה מכנים את ה"מחלה"..
אבל כשהיא אמרה את זה, זה היה ברור ומובן למה היא מתכוונת.
לרגע לא חשבתי שהוא מת ממחלת לב למשל.

הייתה תקופה (ואולי גם כעת), שהצ'אט לא אפשר לרשום את המילה "סרטן". כן אפשר לרשום Sרטן או להשתמש בטריק אחר, אבל אם תרשום את המילה
המפורשת, שורת הכתיבה לא תעבור.

Harrington

Well-known member
מנהל
מבוסס על עניין קבלי. יש דוגמאות נוספות למנהג זה גם מתחומים אחרים. אבל בשום צורה אין בזה הכחשת קיום המחלה. רק אי-רצון לומר את שמה בקול רם.

Harrington

Well-known member
מנהל
למה לדעתכם יש מכחישי קורונה סרטן, מכחישי התקפי לב למשל לא שמענו.
כי יש אנשים שמבלבלים בין האמונה שלעתים יש קונספירציות בעולם ומה ש'ידוע' לציבור זאת לא האמת במלואה, לבין הרעיון שהכל מכל וכל הוא קונספירציה כזאת ושום דבר ממה שאנחנו 'יודעים' אינו נכון.
בדרך כלל מדובר באנשים משועממים למדי :). את חלקם אגב, ניתן למצוא כאן בקומונה.

שמלת תחרה1

Well-known member
כי יש אנשים שמבלבלים בין האמונה שלעתים יש קונספירציות בעולם ומה ש'ידוע' לציבור זאת לא האמת במלואה, לבין הרעיון שהכל מכל וכל הוא קונספירציה כזאת ושום דבר ממה שאנחנו 'יודעים' אינו נכון.
בדרך כלל מדובר באנשים משועממים למדי :). את חלקם אגב, ניתן למצוא כאן בקומונה.
גולש
העלה שם של מכחיש המחלה

אור גינאל

Well-known member
זה בגלל שיש את מי להאשים בדברים שמשתבשים בעולם כלומר שיש איזה גורם אנושי מאחורי זה ולא איזה דבר שהם לא יכולים לעכל במחשבה,
(למען האמת אפילו רופאים עוד לא הבינו עד הסוף איך לגשת לדבר הזה שנקרא קורונה ועל אחת כמה וכמה מי שמעולם לא קרא מחקר) זה מפחית להם את חוסר הוודאות.
בגלל זה מכחישי קורונה מעדיפים לחשוב שביל גייטס רוצה להשתיל צ'יפים ולעשת רווחים מחיסונים שיגרמו לדילול האוכלוסיה ואז הוא יהיה אפילו יותר עשיר.
או שה*הם* תכננו את המגיפה מלפני הרבה זמן ועוד כל מיני דברים שאנשים רעים עשו.

נערך לאחרונה ב:
למעלה