תוכנה לטיפול בגמגום

• פותח הנושא dw
  • פורסם בתאריך

dw

Well-known member
מנהל
תוכנה לטיפול בגמגום

הזמנה ושאלה: 1. עמותת אמבי (אנשים מגמגמים בישראל) מזמינה מחר למפגש בערב בתל-אביב בו תהיה הרצאה על תוכנה לטיפול בגמגום, של חברת ד"ר פלואנסי. פרטים בקישורית. המתעניינים בגמגום מוזמנים גם לפורום גמגום בתפוז - פורום 713. 2. האם מוכרות לכם תוכנות ביופידבק המיועדות לטיפול בגמגום? אלו תוכנות כאלה קיימות, האם המשוב בהן מגיע מהמיקרופון או גם שימוש באלקטרודות לאזורים שונים, המודדות כל מיני פרמטרים (דופק או לחץ בגרון למשל?). האם יש תוכנות חינמיות כאלה? freeware, shareware? האם יש למישהו כאן ניסיון עם תוכנות אלה?

תשובה

תודה על ההזמנה. ישנם מגמגמים שהגימגום אצלם מתגבר במצבי דריכות ומתח. למעשה אצל רוב המגמגמים יש רמת דריכות ומתח גבוהים עקב מצבם. ולכן תרגול להורדת ושליטה על רמת המתח ביחד עם תרגול ושליטה על התגובות מערכת הנשימה יכולים מאוד לעזור. בדיוק עכשיו יש לי בטיפול מגמגמת שחל אצלה שיפור אדיר בגמגום בעיקבות הטיפול. נתקלתי בתוכנה מאוד מענינת שמטפלת בגימגום בעזרת ביופידבק נשימתי המשולב בשליטה על קצב הלב, שממציאה הוא רוסי. אנסה לחפש את האתר שלו ואהיה איתך בקשר. דורון יואלי

שלום אני לוקה בתסמונת טוראט ויחד

עם זה אני לוקה בגמגום קשה...חיפשתי פורום גמגום בתפוז ולא מצאתי..אני אחפש עכשיו, אולי אמצא.. שמחתי לקרוא את הודעתך- הארת לי נקודה
ניסו לטפל בי בשיטת הביופדבאק גם לטיפול בגמגום וגם לטיפול בטוראט ולא עזר לי בזה או בזה.. כגרע אני בטיפול אצל קלינאית תקשורת וזה יותר מועיל לי.. יום טוב
שקד

למעלה