תוכנה לניהול מתכונים :cool:

Lord_of_Code

New member
תוכנה לניהול מתכונים :cool:

כפי שהבטחתי (אומנם קצת באיחור) להלן קישור לתצוגת מסכים מהתוכנה החדשה לניהול מתכונים. העיצוב של התוכנה הותאם למבנה הופעת המתכונים בפורומים ובאתרים השונים ומאפשר לאחסן מתכון חדש תוך מספר שניות. התוכנה נבדקה עם כמות של כ 500 מתכונים ונראה שהכל עובד כשורה. יש רק בעייה אחת, כל דיפדוף בתוכנה הופך אותי לאדם רעב יותר.

droli

New member
תוכנה - לכווווללללללם!

התוכנה נראית יופי. אפשר גם?

מאפין

New member
את מתכוונת לכך שאינך יכולה לראות את

המתכונים? מכיון שזה אמור להיות ה``שער`` ונקווה ש-LORD OF CODE יואיל למסור לנו את השיטה להכנסת המתכונים.

אמירה

New member
מצליחה לראות רק את העמוד עם השערים

לא מצליחה להכנס לכל שער לראות את הדוגמא.

beagle

New member
גם אני לא מצליחה :-(

וגם אני רוצה תוכנה! :) כל הכבוד על היוזמה!

Lord_of_Code

New member
התקלה תוקנה

טוב, אני מצטער על התקלה ב FTP של האתר. התקלה תוקנה וניתן לשוב ולראות את המסכים של תוכנת המתכונים. לגבי הבקשות לעותקים של התוכנה. יש לבצע עוד מספר תיקונים לפני שיחרורה כתוכנה, אבל אני אשמח לשחרר מספר עותקים של גירסת ביטא לצרכי בדיקה וקבלת הערות. תוך יום, יומיים, אני אעלה מסמך עם דרישות מערכת (תוכנה + חומרה) להפעלת התוכנה הנ``ל. אני אבדוק משפטית האם ניתן להעביר את מאגר המתכונים שהורדתי מהאתרים השונים (לגבי זכויות יוצרים) היות וכרגע יש בה למעלה מ 500 מתכונים שונים.

beagle

New member
ועכשיו כשראיתי...

וואו. וואו וואו וואו. כל הכבוד. גם אני, גם אני רוצה!

שיגריס

New member
LORD OF CODE, סחתיין !

התלהבתי רק מהעיצוב והחשיבה שמאחורי אז אני מתארת לעצמי שכאשר תשחרר את הכל - אני אתלהב עוד יותר (וכך גם כל חברי הפורום המכובד הזה). אתה הולך להפיץ את התוכנה כ-OPEN SOURCE? (רק מתבדחת, אני מניחה)

אני חייבת להצטרף לוואווים הקודמים

כל הכבוד לך. רואים שהושקע הרבה מחשבה בנושא. כמו כל האחרים אשמח לקבל את הגירסה ולהביע את דעתי.

ron-g

New member
המסכים משגעים- שבוע שעבר הודעת על

התוכנה ומאז יש לי זוק בראש להכין כזו תוכנה ב-אקסס וכמובן להפיץ לכל חברי הפורום המכובד הזה, אבל בתור חובב היא לא משתווה למסכים שהופיעו- יישר כוח ! מעולה!! רוני

אורקה

New member
וגם אני...

מצטרפת לקהל המעריצים המתרבה מרגע לרגע וכמובן גם לרשימת הממתינים

למעלה