תוכנית ab למתקדמים

פיתה3

New member
תוכנית ab למתקדמים

שאלה אני מתאמן כבר 3 וחצי שנים והייתה לי התקדמות טובה לאחרונה היתאמנתי כל יום שריר אחד 5 6 פעמים בשבוע גדלתי יפה השאלה שלי היא כזו אם נאי עכשיו מפצל את זה ל ab ואני יעבוד 5 6 פעמים בשבוע זה בסדר כי ידוע לי ש ב ab אמור להיות מנוחה אבל תכלס לדוגמא אני עושה חזה כתפיים וטרייספס ביום א ו גב רגליים ובייספס ביום ב יש בעיה לעשות גם אימון בשלישי עם כן מדוע? כי עוברות כבר ה 48 שעות מנוחה

Ambitionz

New member
מנוחה

במידה ואתה מתאמן מתקדם ועומס העבודה באימון שלך גבוה, אתה חייב ימי מנוחה, מובנים כחלק מתוכנית האימון. המנוחה שעושים היא לא רק פר שריר שעובד אלא למערכות הגוף, עומס גדול מדי עלול לגרום לעייפות, ירידה ביכולות ופציעות. AB היא לא תוכנית אימונים אלא פיצול האימון לחלקים שונים בגוף, לצורך העניין בד"כ מחלקים את השבוע ל-A-B-מנוחה-A-B-מנוחה-מנוחה או בקיצור, 4 פעמים בשבוע כשיש רצף של 2 אימונים ולא יותר.

פיתה3

New member
תגובה

אוקיי יש לך איזה מחקר או מאמר של מישהו שמבין שאומר כמה צריך לנוח באימון בין שריר לשריר ותלוי באיזה עצימות כי לדוגמא בפול בודי נחים 48 שעות כאילו יש את הקטע שבראשון שלישי וחמישי לדוגמא עובדים על אותו שריר אז למה ב ab צריך עוד יום מכיוון שזה יותר עומס? וזה לא נכון מה שאתה אומר שחייב כל יומיים מנוחה רוב הבודי בילדרים המקצועיים מתאמנים כ 6 פעמים בשבוע כל יום שריר אחר

למעלה