תולעים בהריון - תובנות?

תולעים בהריון - תובנות?

למישהי היה?
אני שבוע 5
האם מסוכן להריון?
מה עשיתן?
אשמח לכל מידע שיש לכן

הבנתי שורמוקס בטוח בהריון

בכל מקרה אפשר להתקשר למכון הטרטולוגי לוודא.
&nbsp
בגזרת הטיפול הטבעי,אם את מסוגלת,אוכל עתיר שום חי דוחה אותן.

קרה לך בהריון?

באיזה שבוע?
את הצלחת להיפטר מהן על ידי תזונה? או מכירה מישהו שכן?
תודה

הייבי

New member
תבדקי עם המכון הטטרולוגי

לי אמרו שעדיף להימנע ולהיות בטוחים שנדבקת לפני שלוקחים כי זו לא התרופה הכי בריאה. אבל אם נדבקת לא בריא להישאר עם תולעים כל ההריון.

קרה לך בהריון?

באיזה שבוע?
מי אמר לך אץ הדברים האלה?
את יודעת בוודאות שאפשר להיפטר מהן בלי ורמוקס?
למי זה לא בריא להישאר עם תולעים? לאם או חלילה לעובר?

תודה

הייבי

New member
לבן שלי היו תולעים במהלך ההריון שלי

אני הייתי בשבוע 22 כשזה קרה. קרובת משפחה שהיא רופאה בתל השומר בדקה לי את הנושא. אף אחד לא אמר לי שאפשר להיפטר מהן בעזרת תזונה אלא שזה שאוטומטית נותנים לכל המשפחה טיפול מונע לא בהכרח מחייב שכל המשפחה נדבקה. לגבי מסוכן - אין לי מושג אם זה לאם או לעובר.

Emily2016

New member
מוסיפה עוד משהו

עניתי למטה אבל לשאלתך למה לטפל - זה מחמיר והופך לסיוט ממש בלתי נסבל, בעיקר בערב. מעין גירוד פנימי שממש קשה מנשוא ועלול לעבור גם לנרתיק במקרים מסוימים (רופא נשים אמר לי).

thekt

New member
הבנתי שורמוקס דווקא אסור

כמובן שעדיף להתקשר למכון הטטרולוגי.
אפשר להשתמש בשיטות סבתא: מלא מלא שום חי כתוש

Emily2016

New member
וורמוקס מותר אבל דברי עם המכון הטרטולוגי

זה תפס אותי בתחילת ההריון אבל בשלב מאוחר יותר משלך - סביבות שבוע 14. במכון אמרו לי שזה מותר, וגם הרופאה שלי התייעצה עם מישהו. בכל מקרה, זה תלוי גם בשלב ההריון, אז את יכולה לעשות קודם בדיקת צואה, אם זה וודאי, תתייעצי עם הרופא שלך ועם המכון בטלפון. מקסימום, תוכלי לנסות למשוך את הזמן עד שליש שני עם תרופות טבעיות ולדחות את נטילת הוורמוקס.

babycome

New member
וורמוקס בהריון

אני בהריון הנוכחי נדבקתי מבתי בתולעים, הייתי בשבוע 28 והתקשרתי למכן הטריטורלוגי על מנת לבדוק אם וורמוקס בטוח לשימור עבורי (אפילו שהרופאה כבר רשמה לי מרשם ואמרה שכן). במכון ענו לי שחד משמעית אין בעיה לקחת את התרופה במיוחד לא בשליש השני והשלישי. היא אמרה שבעבר היו נמנעים בשליש הראשון אבל עכשיו יש מספיק מחקרים שמוכיחים את בטיחות התרופה.

למעלה