תוף מרים

נערת 7

New member
תוף מרים

להלן שיר של זמרת לא יהודיה שלקחתי והפכתי לשיר יהודי עם מילים וזיקה לדת! שם השיר באנגלית הוא Jungle Drum ושיניתי את שמו בעברית ל"תוף מרים" להלן קישור: http://www.mediafire.com/file/i7cn0ocg5085uio/Tamburine.mp3 והנה המילים של השיר בעברית! ----------------- תוף מרים ----------------- היי! אני מאוהב! התורה על שיפתותי היא דבש וגם חלב הו! אלוקים! גם העץ וגם האבן בשדה רוקדים! השם! זה בגללך! אני כל כך אוהב תורה! הלב שלי פועם כמו תוף מריים! ראגאדומדודומדודומ-דו-דו-דומ הלב שלי פועם כמו תוף מריים! רוקוטוקוקוקוטוקוטוקו-קוקוקוקו-טוקוטוקו הלב שלי פועם כמו תוף מריים... =) היי! אני כבר לא יכול! התורה היא עבורי כמו חול! קרא את שפתותי! כי הן לוחשות ענני אדוני! לא! זה לא נגמר! אני פורש ידי ושר! הלב שלי פועם כמו תוף מריים! ראגאדומדודומדודומ-דו-דו-דומ הלב שלי פועם כמו תוף מריים! רוקוטוקוקוקוטוקוטוקו-קוקוקוקו-טוקוטוקו הלב שלי פועם כמו תוף מריים... =) --------------------------------------------------------------------- מצווה להפיץ את השיר ואת המילים, וכך נלחם בטומאה בעזרת מילים כשרות ויהודיות לשירים! אני מקווה מאד שנצליח ואם המילים והשיר יתפרסמו אני מקווה שיקחו ויעשו מזה גם גירסה לרדיו! מקווה שזה יקרה! קחו את השיר הזה ותעשו ממנו להיט שלכם ברדיו החסידי! =)

למעלה