תופעה יוצאת דופן...

Slow Sprinter

New member
תופעה יוצאת דופן...

חבר´ה, שימו לב, קורסיסת ירוק של חיל האויר... למה ירוק? לא יודע, כנראה שיתנו לי את הבז´ רק אחרי הטירונות, שאני לא אתלכלך!

pure_as_fire

New member
מה קרה לכומתה?=\

כדי לא לחשוף או שזה בטעות?=\ איזה ביה"ס אתה?

Slow Sprinter

New member
:)

זה סתם יצא ככה... אני במכללה אזרחית, והכומתה ירוקה, בלי שום סימנים כמובן... אין לי שום דבר כרגע... עוד שנה ושלושה חודשים בערך יתחיל לרוץ השרות הסדיר...

oleg_kh

New member
דחו כומתה מדוגמת .. כמו שצריך ../images/Emo104.gif

בת 4 שנים אז אני מבקש קצת כבוד

oleg_kh

New member
צריך ללמוד לשמור עליה :)

חוצמזה צריך לשפצר אותה ככה שגם כשהיא הכי בלוייה שיש היא תראה כמו חדשה. איך אני נקרע מכל הטניתיקים עם הכומתות בקו"ם מגולגלות בלאפה בכותפת
שלא לדבר על איך הם נראים כשהם שמים אותה על הראש

Slow Sprinter

New member
מישהו יכול להסביר לי?

קודם כל אולג, מה זה התג על הכומתה? זה של הטכני?? כי בת"א יש עמל של חיל האויר - הולץ, ויש להם על הכומתה סמל רגיל של חיל האויר.... עוד דבר - למה מגלחים כומתות??? למה??? אני לא מבין את זה.. את שלי אני סתם מקפל, אבל מכריחים אותי ללבוש מדים פעם בשנה, אז רוב הזמן היא בסדר, עגולה כמו שקיבלתי אותה... בד"כ אני סתם מקפל אותה בצורה ברבארית, בלי רחמים, והיא אכן נראית עליי מצחיק.... ננסה לשפר... או שנכריח את אח שלי, שהוא סמ"ר במילואים..

pure_as_fire

New member
אז ככה

הסמל הזה הוא סמל של הטכני מגלחים כדי שזה ישב על הכתף כמו שצריך, שטוח וככה גולש אל כיוון הגב הגילוח לא מספיק צריך עוד כמה דברים...

oleg_kh

New member
גם על הראש שלא ייראה כמו איזה זין

בטכני אם אתה בא עם סמל של חיל האוויר מתנפח לרס"ר הווריד בצוואר והוא מתחיל לצחוק "אתה לא חייל! לך מהר לאפסנאות תחליף את זה!" חח אסייג כפרה עליו.

pure_as_fire

New member
איזה רס"ר הוא...המגדל הזה...

רס"ר טוב אבל יש לו לפעמים יציאות כאלה מוזרות

oleg_kh

New member
הוא חמוד חבל על הזמן !

אין הרבה כמוהו בצבא, אתה עוד תראה.

למעלה