תופעה לא מובנת בלילות

פעמון8

New member
תופעה לא מובנת בלילות

ערב טוב
אני זקוקה לעיצה טובה

זה כבר כמה חודשים, מופיעה אצלי בחדר השינה , מעל המיטה, תופעה.

אני ישנה. פתאום מתעוררת. מול העיניים שלי, מעל המיטה, נמצא משהו .
צבע- לבן שקוף. דמיינו כדור חלול שעשוי כולו כמו עכביש בעל כעשרים- שלושים " רגליים" . "הרגליים" יוצאות ממרכז הכדור כלפי חוץ.
הרגליים מתנוענעות בעדינות כל הזמן. קצת מזכיר פעילות אלקטרונית.

וזה פשוט נמצא שם. כ 10 שניות ונעלם.
ראיתי את זה כבר אולי כעשרים- שלושים לילות. לא ברצף.

ואני שוכבת במיטה, בוהה במקום שהיה שם משהו ונעלם. ואין לי מושג מה קורה פה.
ואתם יודעים מה? לא רוצה לדעת מה קורה
רוצה רק שזה יפסק.

עיצות טובות?

האמת שמעולם לא שמעתי על תופעה כזו

ייתכן שמדובר בסוג של הופעה של ישות על טבעית, וייתכן שמדובר במשהו שההסבר שלו קצת יותר מדעי.
האם ניסית לטהר את הבית? אומרים ששריפת עלי מרווה בפינות הבית מגרשת את הרוחות הרעות והאנרגיות השליליות מהבית. אולי זה יגרום לתופעה להיפסק.
אצלנו בבית, כאשר רק עברנו לדירה החדשה היתה לי הרגשה לא טובה של עיניים שכל הזמן מסתכלות עלי. בוקר אחד התעוררתי ובאמת ראיתי מעין עיניים ענקיות בוהות בי מתוך החשיכה של החדר. כשהדלקתי את האור כמובן לא היה שם כלום.
ככה זה נמשך כמה שבועות עד שהתייעצתי עם חברה טובה שמאמינה גם היא בדברים הללו והיא הציעה לי לשרוף עלי מרווה. חשבתי שלהזיק זה בטח לא יכול, אז לקחתי כלי עם עלים יבשים כאלו עברתי מפינה לפינה ונתתי לעשן להגיע לכל פינת חדר. ואת יודעת מה? זה משום מה נפסק. אני כבר ישנה טוב יותר בלילה.

eסJane D

New member
קוראים לזה הזיות היפנופומפיות

מדובר בהזיות שמופיעות במעבר משינה לעירות.
זה קרה לי פעמיים. פעם אחת התעוררתי וראיתי עכביש ענק על התקרה. דפקתי צרחה ואחרי כמה שניות הוא התמוסס באוויר. בפעם השנייה אלה היו כמה עכבישים על הארון.
אז עשיתי חיפוש קטן באינטרנט וככה גיליתי על התופעה. אל תדאגי, לא מדובר במשהו מסוכן.
את יכולה לפנות למעבדת שינה, אולי שם יוכלו לעזור

למעלה