תופעה מוזרה אצלי בבית

תופעה מוזרה אצלי בבית

יש לי רעשים מכיוון הארונות בחדר השינה וכבר חודש שאני שומעת אותם והייתי בטוחה שזה עכברים, אז ביקשתי מהשותף שלי לבדוק. הוצאנו הכול מהארונות, ניקינו את המדפים ולא מצאנו כלום. גם העץ לא נראה אכול טרמיטים והרעשים נמשכים. אני שומעת אותם כבר כמה לילות רצוף. אני קמה באמצע הלילה אחרי שאני שומעת מעין נקישות כאילו מישהו עומד בתוך הארון ומקיש על הדלת שלו וזה מבהיל אותי נורא ורק אחרי שאני קמה ומדליקה את האור בחדר זה נפסק.
התקשרתי לבעלת הדירה שלנו וסיפרתי לה שאני חושדת שיש צורך במדביר. היא אמרה שהאישה שממנה היא קנתה את הדירה כבר דאגה להדביר את הבית ושאין סיכוי שיש טרמיטים. מצד שני, היא גם צודקת, טרמיטים לא משמיעים נקישות. הזזנו את הארון וגם מאחור לא מצאנו כלום. הקטע המוזר הוא שהיום לפנות בוקר התעוררתי מהנקישות האלו שוב אז קראתי לשותף שלי שיבדוק שוב (הוא כבר חושב שאני מאבדת את שפיותי) ופתחנו את הדלתות של הארון. במקום בו היו הנקישות מצאנו כתם מפוייח לא ברור ודי גדול שנראה כאילו העץ נשרף. השותף שלי חושב שאני מחביאה סיגריות בבית ושאני מעשנת אותם ליד הארון כדי להחביא אותם ממנו
אין לי מושג מתי הכתם הזה הופיע ואני מוכנה להישבע שהוא לא היה לפני כמה ימים. אנחנו לא מעשנים בדירה ואין סיכוי שאש הגיעה לתוך ארון הבגדים שלי ובטח שלא שרפה רק חלק קטן ממנו והשאירה כתם עם פיח.
מישהו נתקל בדבר כזה פעם?
זה ממש מלחיץ אותי. ביקשתי מהשותף שלי שנחליף חדרים והוא לא מוכן.
יכול להיות שיש לי קללה על החדר?
חשוב לציין שזה לא ארון חדש אלא ארון שנראה די ישן והיה בדירה כשנכנסנו אליה. רצינו להוציא אותו מהדירה ולהביא משהו חדש יותר משלנו אבל בעלת הדירה לא הסכימה. מה עושים??

atlas13

New member
תזיזי את הארון..

ותראי אם יש חור בקיר.
2. החליפי את דלתות הארון - ותגידי אם משהו קורה הלאה.

ronAdmin

New member
היי, דבר ראשון זה מיקרה מאוד נדיר הייתי אומר

אני ממליץ לך לעשות את הצעדים הבאים:

א. קודם כול לצלם את זה כמו שהוא בתוך הארון כל מה שאת יכולה לצלם.
ב. לברר האם הארון הזה היה תמיד בבית או נקנה או התקבל ממקום אחר.
ג. במידה ואת באמת רוצה לגלות את האמת אני ממליץ לך ברגע שמתחיל האירוע להתרחש לפתוח את הארון לא משנה מה יש בו ולהתחיל
לצלם, נכון שזה אולי מפחיד אבל זה מומלץ מאוד על מנת להסוף מודעין טוב מה באמת קורה בארון הנ"ל.
ד.לפעמים קורה שנצברים כמה אירועים שאינם קשורים אחד בשני לכאילו אירוע אחד משותף, לחן אני ממליץ לך לבדוק אם השכנים שלך
האם הם גם שומעים רעשים מידי פעם, הכול יכול להיות בסדר.
ה.הכי חשוב הוא במידה והחן יש אירוע אמיתי הוא לחשוב מחשבות טובות לפשוט לא להתיחס לזה עד שזה יגמר ולשמור מרחק, אפשר
גם לצאת מהחדר.
ו. במידה ואת באמת חוששת את יכולה להשאיר את הדלתות של הארון פתוחות וגם אפשרי לכניס פנס דולק לארון כשהדלות פתוחות וזה
יכול לפתור לך את הבעיה באופן זמני.
ז.במידה וזה ממשיך להיות את יכולה להכניס ספר תנ"ך או תהלים לארון באותו מקום שזה קורה נראה אותו עושה עדיין רעשיים אחרי
דבר כזה.

במידה וזה לא עוזר תשלחי את התמונות מתוך הארון והחבר"ה פה כבר ימשיכו לעזור לך
בהצלחה.

הלוואי שהיתה לי מצלמה נורמלית

אז הייתי מצלמת את זה. המצלמה באייפון שלי 3S לא עובדת טוב כבר. לגבי מה שכתבת על התהילים- השותף שלי הביא לי תהלים לשים מתחת לכרית. נראה לך שיש טעם להניח אותם בארון?
היום דיברתי עם שכן שגר לידנו והוא אומר שאצלו הוא לא שומע כזה דבר, הוא חושב שאלו פועלים ערבים שעובדים על הגג של הבניין לפעמים בצהריים, כי יש אצלנו בקומה למטה איזו דירה בשיפוצים והם מתקינים להם צנרת חדשה. שהסברתי לו שזה קורה באמצע הלילה ולא בצהריים הוא אמר שהוא לא יודע.
הסתכלתי שוב בארון ואיפה שהכתם פיח הופיע יש עכשיו כמו מעין סדק קטן כאילו מישהו ניסה לתקוע שם מסמר. אני מתחרפנת ובא לי להעיף את הארון משם כי הוא מפחיד אותי נורא אבל אני לא יכולה כי בעלת הדירה מתעקשת להשאיר אותו ולא בא לי להסתכסך איתה. זה ארון ישן בסגנון כזה של לואי ה-16 שהיה שם בדירה משהו שנראה כאילו הביאו אותו מרוסיה או מזרח אירופה.
היום החלטתי שאני ישנה על הספה בסלון. לא בא לי לישון בחדר, ואפילו שחברים של השותף שלי אמורים להגיע אליו הודעתי לו שיארח אותם אצלו בחדר כי אני לא מוכנה לישון שם עד שלא יתברר מה זה הדבר הזה ולמה זה קורה. הוא קרא לי משוגעת והתחלנו לריב, בסוף אמר שהוא הולך לישון אצל חבר היום, אז נשארתי בבית רק אני והארון המפחיד.
נרדמתי בסלון והתחלתי שוב לשמוע נקישות חלשות שבאות מכיוון החדר שלי. אחר כך הם התגברו והפכו ליותר חזקות. קמתי והלכתי לכיוון החדר והדלקתי את האור. זה נפסק למשך רבע שעה בערך. עכשיו אני שוב שומעת את זה. מתה מפחד!!!
מה זה הדבר הזה??????

וואו...

עד שראיתי את ההודעה הזו רציתי לכתוב לך שאולי אלו שכנים שלא מודעים לרעש שהם עושים. עכשיו נשמע שזה משהו הרבה יותר מורכב מזה. האם את זוכרת כתוצאה ממה זה התחיל, או מתי? אולי פעולה מסויימת שעשיתם את או השותף עוררה את זה להמשיך ולקרות..?
אין ספק שלא שמעתי על דבר כזה אף פעם, ובהנחה שזה אמיתי אני מקווה מאוד שלא תשאירי את הארון בדירה אם את חוששת לישון בחדר שהוא נמצא. נשמע לי לא בריא לחיות בפחד מהלכ נודע כל הזמן. אולי אפילו כדאי להגיע להסדר כלכלי כלשהו עם בעלת הדירה בנוגע לארון? האם ניסיתם להבין מדוע היא מתעקשת להשאירו? נשמח אם תעדכני אותנו בהתפתחויות, נשמע מסקרן ומטריד כל הסיפור הזה...

ronAdmin

New member
אני חושב שאני יודע מזה

את אומרת שהאורן הזה הגיעה ממקום אחר ישן ומזרח אירופה וזה נשמע לי דיי מתחבר להכל בגדול הסיפור הוא כזה,
אני לא רוצה להפחיד אותך אבל יש אפשרות לפעילות על טבעית במיקרה שלך, המזל שלך שזה מפסיק כשאת מדליקה
את האור. אני יודע שזה מאוד דבר נדיר אצלנו בישראל אבל זה אפשרי, ועוד כשמדובר בארון שנמצא בחדר.

אני מאמין שזה לא סתם קורה ועוד בלילה הסיבה לכך תמונה כנראה גם בך בקיצור, אני רוצה בבקשה ממך צילומים
מתוך הארון שתעלי בבקשה לפה מספיק תמונה אחת מתוך הארון.

א. נא לצלם בבקשה את הקתם בתוך הארון, וכל מה שקשור מזה.
ב. נא לפתוח את הארון בלילה ומאשרי את המנורה או פנס דולק באופן קבוע כשמתחיל הקרקס הרעשים בארון.
ג. נא תהלים בתוך הארון בבקשה בלי קשר יש טעם או אין טעם.
ד. במידה ויתחיל להיות אירועים גם מחוץ לארון נא בבקשה לפנות "לרב" הוא ידע כבר איך להמשיך בטיפול,
ה. במידההואינך מעוניינת בכל הקרקס הזה נא לעזוב את דירה הזאת כמה שיותר מהר ולעבור לדירה אחרת את לא
צריכה תיק כזה על הראש.

שיהיה בהצלחה,

ronAdmin

New member
אני מתנצל על השגיאות שלי אבל אני חייב להוסף

אני לא רוצה להפחיד אותך, אבל במיקרה שלך האפשרות לפעילות על טבעית היא גבוהה מאוד - במידה ואת מספרת סיפור אמיתי.
הסיפור מתחיל ככה המזרח אירופה היו נותנים עונשים לילדים על כל מיני דברים ופעמים היו מכניסים אותם לארונות כעונש, יכול
להיות מצב שקרה משהו בתוך אותו ארון וזה יצר משהו שזה מופיע בצורת רעשים, יכול להיות שעצם זה שאת נמצאת ליד הארון
הוא זה שמפעיל את אותה פעילות בגלל שאותו גורם מרגיש בקירבה שלך, אני יודע שזה מוזר לשמוע את זה, אבל יש סבירות גבוה
שזה הגורם לכל זה., וזאת הסיבה שאולי אנשים שהיו לפניך לא קרה להם אותה סטואציה שאת עוברת.

מיקרים כמו שאת מתארת לרוב קוראים לאנגליה, או באירופה בטירות או סתם בתים ישנים מאוד שעומדים כבר שנים באותו מקום.
אבל רוח רפאים שתעבור יחד עם הארון שלנ למדינה אחרת ועוד תעשה כזאת דרך, זה באמת משהו מטורף ובלתי מתקבל על הדעת
גם כאשר מדובר ברוחות רפאים.

בקיצור עזבי אותך משטויות אוקי, שורה התחתונה עם את רואה שזה יותר מידי מוגזם ואת לא מסוגלת יותר לעמוד בזה נא בבקשה
לעזוב כמה שיותר מהר את הדירה..... בסדר ובלי אבל בבקשה.

זה מה שהצלחתי לצלם מהאיפון היום ליפנות בוקר

וזה באמת מפחיד אותי. ישנתי אתמול אצל חברה כי פחדתי להיות בבית.

היום בבוקר התקשרתי לבעלת הדירה ואמרתי לה שאני אצטרך מקום בחדר ולכן אני מבקשת להוציא את הארון. היא אמרה: אז תעבירו אותו לחדר אחר. הסברתי לה שאין מקום בחדר של השותף ובטח לא בסלון שלנו, אז היא אמרה שהיא תבדוק מה אפשר לעשות ותחזור אלי, היא עוד לא חזרה ואני מתבלטת אם להתקשר להציק לה עם זה.
אני לא חושבת שמדובר ברוח רפאים למרות שאף פעם לא ניתקלתי בכזה דבר ואני לא מבינה ברוחות רפאים ביכלל. השותף שלי טוען שהשתגעתי ושזה ארון ישר שבטח מלא טרמיטים ובגלל זה הכתם הזה נראה ככה.
התקשרתי גם למדביר ושאלתי אם יכול להיות שהטרמיטים יכרסמו רק חלק מסויים בעץ, ואמרו לי שהם צריכים להגיע לראות. הנחתי תהילים בארון ובינתיים אני לא שומעת נקישות. נחכה ונראה מה יהיה מאוחר יותר.
אני לא חושבת שהארון רדוף אבל בעלת הבית שלנו היא אישה רוסיה מבוגרת שהביאה את הארון הזה איתה ארצה ונראה שחשוב לה לשמור עליו.
אולי הוא מביא איתו מזל רע. יש לי פשוט הרגשה לא טובה מאז שעברנו לדירה
פשוט עד עכשיו לא היה שום סיבה לפחד כי לא היה את התופעה הזאת.

הכתם הירוק בצד נראה כמו עובש

כך שאי אפשר לשלול לגמרי את האפשרות של טרמיטים. ג׳וקים וטרמיטים הם חרקים שאוהבים מקומות לחים, ועובש- משמעותו שיש לחות.
לגבי הנקישות שאת שומעת- אולי זה באמת משהו על טבעי ואולי זה פשוט עניין של ״עייפות החומר״, סדקים שנוצרים בעץ עם הזמן כתוצאה מכובד או לחץ שמופעל על הרהיט לאורך זמן. יכול להיות שמה שאת שומעת זה העץ שנסדק.
מצד שני, אני לא מומחית לדברים האלו... אולי כדאי להתייעץ עם רב או מיסטיקן כלשהו שיוכלו לשלול את האפשרות שהארון שלך רדוף.

ronAdmin

New member
מטריד אותי משהו אחד

לפני שאנחנו מתחילים לתקוף את "הרוח" אני חושב שבאמת צריך קצת לרסס בארון ולבדוק האם יש עכברים בו ובמידה זה חוזר על עצמו
אפשר לעשות בדיקה פשוט מאוד, רעיון אולי הוא נשמע דבילי אבל הוא תמיד עובד בסופו של דבר:

את זוכרת את ה"מכשירי ויקי טוקי" עם את תוכלי להשיג מכשיר אחד כזה את תוכלי להצמיד את אנטנה ויקי טוקי קרוב למקום האירוע כמה
שיותר קרוב - במידה יש שם משהו את תשמעי רעש חזק מאוד של איזה צליל לא ברור, אבל יהיה רעש עדיין ובמידה ואין כלום שם ומדובר
באמת בתרמיתים או עכברים אז לא יהיה שום צליל.

משהו אחד מטריד אותי וזה הכתמים האלה, זה ניראה משהו לא אחיד, חוץ מזה הארון הזה הוא כבר גמור, לא ברור לי למה שמישהי תחזיק
ארון רקוב כזה, באמת זה נשמע לי חשוד. הסימנים שראיתי הם כמו עץ שנשרף, האם יש לזה איזה ריח ?

ווקי טוקי? אתה מתכוון emf?

יש לי מכשיר כמו שאתה מתאר שרכשתי באיביי ואמור לזהות הפרעות אלקטרומגנטיות, מה שאנחנו מכנים רוחות רפאים... לא ראיתי שמוכרים כזה בארץ בשום מקום, אבל ממה שאני יודעת די פשוט לרכוש כזה באינטרנט.

ronAdmin

New member
כן, אפשר להשתמש בווקי טוקי פשוט

כמו שכבר כתבתי הרוחות הרפאים הם הרבה פעמים פולטים אלקטרו מגנטיות וזהים את זה בדומה להפרעות חשמל כאלה, בדרך כלל בווקי טוקי ניתן לשמוע את הפרעות
האלקטרומגנטיות האלה. כשמדובר ברוח רפאים ויוצרת דברים כאלה הפרעה האלקטרומגנטית אמורה להיות ממש חזקה מאוד, לפי דעתי בגלל שזה מצריח הרבה מאוד
אנרגיה על מנת ליצור את כל זה. בקיצור או שיש לה מתח חשמלי גבוהה מאוד מתחת לארון או בקיר ממול הארון או שיש לה דיר נוסף שלא אוהב לישון בלילה.

ronAdmin

New member
אגב "ווקי טוקי" - אני לא מומחה בכלל בתחום

אני חייב להגיד לך משהו חשוב אני לא מומחה בתחום הרוחות, אבל לפי דעתי במידה וזה קיית הוא צריך לפלוט קרינה אלקטרו מגנטית כולשהי,
מכיוון שמכשירי "ווקי טוקי" רגישים מאוד לקרינות אלקטרו מגנטיות אז הוא ישמיע לך איזה ציפצוף, בדרך כלל אפשר למדוד את זה לפי קרינה
אלקטרו מגנטית אבל אין לך מכשיר כזה ויהיה לך קשה מאוד להשיג דבר כזה בקיצור ווקי טוקי זה המכשיר הכי קרוב לאותו מכשיר בדיקה וקל
לשימוש. שורה התחתונה לפני הכל נא בבקשה לרסס את הארון ולבדוק אותו ממזיקים באשר הם ובמידה ואין חיות כאלה פשוט לעשות את
מה שכתבתי לך לעשות.

הערה - במידה והחן יש שם רוח רפאים בתוך הארון, נא לעזוב את הבית בלי הרבה יותר מידי סיפורים, שכולם יחשבו מה שהם רוצים, בסדר.

לעזוב את הבית בלי סיפורים?!

זה מה שאתה מציע לה? אני לא יודעת אם אתה גר בשכירות, אבל לצאת מחוזה שכירות באמצע (בהנחה שהיא אכן באמצע החוזה) זה סרט שפירושו - לחפש דייר מחליף, לדאוג לאריזה ולהובלה של כל החפצים והריהוט שלך, ולמצוא דירה חדשה שתהיה מספיק מתאימה ואטרקטיבית בפרק זמן יחסית קצר. זה לא פיתרון ממש ריאלי לדעתי.
לעומת זאת, בעלת הדירה נשמעת לי כמו הבעיה האמיתית כאן בגלל עקשנותה, ואולי הפיתרון הוא לנסות לדבר אל ליבה ולהגיע איתה להסכמה כלשהי.
גם אם לא מדובר ברוחות רפאים, אין שום סיבה הגיונית להחזיק בדירה ארון אכול טרמיטים או עובש. זו סכנה הגיינית ובריאותית לכל דבר.

ronAdmin

New member
את יודע מה, צודקת!! אבל יש פה באמת בעיה

את יודעת מה את ממש צודקת, אבל יש פה בעיה בעלת הבית חייבת לטפל בבעיה של הארון הזה, לא משנה עם מדובר בטרמיתי או עובש או רוח רפאים נכון?
וזה שהיא אינה מוכנה עדיין לטפל בזה זה כבר יותר לאותה דיירת בעיה, היא לא מקבלת ממנה את השירות שהיא צריכה לספק שלה, אני צודק או לא?

במידה ומדובר בטרמיתים ועובש או עכברים היא יצאה מהסיפור הזה בצורה טובה מאוד, במידה ומדובר ברוח רפאים בארון אין לה סיכוי נגד זה, וגם לא מומלץ
מאשר דקה אחת מיותר באותה דירה שלא נדבר על אותו חדר, אני עד לפה ברור.

במידה ונמצא שזה אירוע חריג ומדובר ברוח רפאים הנמצאת בחדר בדירה, הגברת הצעירה יכולה לעזוב את הדירה למרות העסקם שלה החתום, תאמיני לי
אף בעל בית לא ירצה שיפורסם שיש לו בדירה רוח רפאים
, אז בקיצור נעזוב את זה כרגע כל עוד לא נבדק הנושא של מזיקים בארון.

ברור שתמיד אפשר להפר חוזה

ואפשר להפר אותו בטענה שבעלת הדירה לא עומדת בהתחייבויות שלה כלפי השוכרים, אם זה המקרה... אבל בתור מי שעברה בין דירות שכורות לא מעט פעמים, אני יכולה לספר שזה לא נוח, לא נעים וכרוך בהמון המון טרחה, שאולי אפשר למנוע אם רק יהיה אפשר לגרום לבעלת הדירה להבין את המטרד.

atlas13

New member
מסכים עם מה שנאמר לך בחלק האחרון..

"שאולי אפשר למנוע אם רק יהיה אפשר לגרום לבעלת הדירה להבין את המטרד. "

זה לא פשוט בישבילי לעזוב

ין לי גם ווקי טוקי ובכול אופן יש עידכון: היום בבוקר התקשרתי לבעלת הדירה וענה לי הבן שלה שהוא יותר סבלני ומבין ודיברתי איתו על זה שאני חושבת שיש טרמיטים או משהו שאוכל את הארון. הוא אמר שהוא מקווה שלא כי זה ארון שהם קיבלו בירושה מהסבתא רבא בגרמניה. שאלתי אותו עליה והוא אמר שזה סיפור עצוב כי היא נפטרה לפני שנתיים, היתה ניצולת שואה ושני ילדיה מתו בתאונת דרכים ומאז היא היתה שומרת את הבגדים שלהם בארון הזה. בכול אופן היא העבירה בירושה את הארון הזה לבעלת הדירה שלנו שהיא הנכדה שלה ובעלת הדירה לא מצאה מקום אחר לשים אותו
כשהוא סיפר לי את זה כולי התחלתי לרעוד ועד עכשיו אני עם צמרמורת.
אמרתי לו שאני ממש רוצה להוציא את הארון גם כדי לשים שולחן כתיבה ללימודים שלי שזה שקר אבל מה אני כבר יכולה להגיד לו? שיש רוח רפאים?
בהתחלה הייתי בטוחה שהשותף שלי והחברים שלו עובדים עלי כי ישנתי יומיים אצל חברה והיום בבוקר חזרתי והארון בחדר היה פתוח ועל המיטה שלי היתה מסודרת חולצה אדומה שלי מקופלת ועליה מסמר קטן .
מתה מפחד הלכתי לשותף והתחלתי לצעוק עליו שיפסיק לשחק לי עם הראש ושזה לא מצחיק. הוא הסתכל עלי כאילו נפלתי מהירח ושאל על מה אני מדברת והתחיל לצעוק עלי בחזרה שנפלתי על הראש ושאם זה ימשיך הוא יתקשר לבעלת הדירה ויגיד לה שהוא מחפש שותף אחר במקומי.

בכול אופן הבן של בעלת הדירה דיבר איתה וחזר אלי קודם
הם יגיעו בערב עם מובילים לקחת את הארון אליהם. סוף סוף!!!!
אני לא רוצה את הארון המפחיד הזה כאן.

למעלה