תופעה מוזרה אצלי בבית

ronAdmin

New member
אני רוצה לראות מה רשום לך במסר הזה

יכול להיות שזסה אמפתח לכל הבמגן הזה, אבל קשה לי לאמין שרוח רפאים יש לה יכולת לנטליגנציה גבוהה כזאת לכתוב לך מסר.

א. אני רוצה לראות צילום של המסר הזה, אני לא מאמין עד שאני לא רואה.
ב. במידה ויש לך עסק עם "רוח רפאים", זה דבר לא כולכך פשוט. לפי הבנתי יכול להיות שמדובר פה ברוח של ילד או ילדה, אין
צורך להכנס ללחץ, בגלל אין הוכחות לזה כרגע אבל הסבירות היא גבוהה מאוד, זה יותר טוב מאשר שיהיה לך רוח של שד או
אולהים יודע מה.
ג. מה שלא ברור לי הוא למה דווקא החולצה, והאם הצבע האדום שלך הוא הצבע האוהב עליך?

בקיצור יש לי חשד מאוד סביר למשהו מסוים, אני לא כולכך בטוח שהסיפור הזה יסתים ברגע שהארון הזה יעזוב את הבית שלך.
אבל נראה איך העניינים התפתחו.

אני רוצה צילום על המסר בבקשה, בכל מקרה אני לא ממליץ לך לישון עדיין בחדר בסדר, קצת סבלנות ויהיה הכול
בסוף בסדר.

ronAdmin

New member
אם זה לי היה קורה הייתי עושה את הדברים הבאים

א. הייתי מציב מצלמה במעגל סגור מכוון לארון, כולל מצלמה תרמית.
ב. הייתי מציב חישני תנוע בכמה נקודות מפתח בחדר.
ג. הייתי מציב חישן טמטפרוטרה בחדר.
ד. הייתי מציב מצלמה במעגל סגור בסלון וליד הטלוויזיה.

את כל זה הייתי מחבר לכמה מחשבי PC פלוס UPS חזק
ואני רוצה לראות מה היה קורה!

במצלמה תרמית ניתן לראות את הרוח הרפאים בגלל סיבות רבות
עד כמה שאני יודע, אני לא מבין גדול בנושא.

atlantis13

New member
ומה היית עושה אז? מראיין את הרוח?

או מנסה למצוא מידע מכמה שיותר מתקשרים אמיתיים - שיפתרו את הבעיה? או שתקים על זה תוכנית ריאליטי שלמה ובכך לבוז לעולם הרוחני?

atlantis13

New member
אל תקרא לכל דבר "טירוף" גם מה שכתבת בקצרה..

יכול להתפרש כ"טירוף" ו"אין כזה דבר" נא להיזהר כשאתם משתמשים במילים "חסרות בסיס" ו"אבסולוטיות": ו"אטומות" כאלה - יש לכך הרבה נפגעים תמימים - בכל אופן - שתחליף את הארון וזהו - במקום לנסות לבדוק אם יש בו ג'וקים או שזה רוח מסתורית - זה לא ערוץ הבידור פה - אבל יש כאן הרבה שחקנים.

atlantis13

New member
ron-"ADMIN" - מעניין..

"בקיצור עזבי אותך משטויות אוקי, שורה התחתונה עם את רואה שזה יותר מידי מוגזם ואת לא מסוגלת יותר לעמוד בזה נא בבקשה
לעזוב כמה שיותר מהר את הדירה..... בסדר ובלי אבל בבקשה."

הארון יצא מהדירה!

המובילים באו ולקחו אותו בסוף ובעלת הדירה הסתכלה עלי במבט כזה שכאילו אני חיבלתי בארון בכוונה ואמרה לי: איך ככה נהיתה לחות בארון שלי?
אמרתי לה שאני לא יודעת כי אני והשותף דאגנו לפתוח חלונות שיכנס אויר נקי לבית
את החולצה והמסמר שמצאתי שקתי בשקית וזרקתי. אני לא רוצה צרות ודברים על טבעיים בבית

תודה לכול מי שהגיב ועזר ואם יהיו עוד עידכונים אני אשתף אותכם.

רייקי2

New member
היי, חדשה פה

בקשר לרעשים,
יש לי בחדר השינה ארון גדול כבן 30 שנה , ומזנון, הכל עמוס
חפצים. גם אני שומעת רעשים ונקישות, היתה לי מחשבה שזה
כמו שאומרים "העץ עובד" אבל הגעתי למסקנה שיכול להיות
שזה תופעות לא טבעיות, האמת שאני לא פוחדת, כי אלה קולות
חלשים שלא מפריעים לי, וזה לא קורה הרבה.
אולי את תמשיכי לשמוע קולות, בגלל שיש לך שמיעה טובה,
ורגישות יתר.

שלום

מה שאת מתארת יכול להיות קשור באמת לפעילות פולטרגייסט (רוח רעשנית) או באמת יכול להיות שיש לזה הסבר מדעי יותר... כנראה שבלי בדיקה מעמיקה גם לא באמת נוכל לדעת.
ברוכה הבאה בכל מקרה.

atlas13

New member
מזל"ט.

בהחלט החלטה נבונה - לא צריך שטויות בבית, בטח לא החדר השינה שלנו - שבו אנו אמורים וצריכים להרגיש בנוח.

בהצלחה לכולם.

מעולה, אני שמחה שהכול הסתדר לך.

להבא רק לשרשר למקום הנכון. ובלי שום קשר, נשמח אם תעדכני אותנו.

atlantis13

New member
זה בסדר בעלי הדירות תמיד מסתכלים עלינו כשהם..

צריכים לתקן משהו בדירה - כאילו הגענו לחדר מלון והרסנו את כולו - הכל כדי למזער את הכסף שאמור לצאת מלפני תרום-חוזה על שיפוץ הדירה/חדר ככה שזה בסדר.. ואני שמח שהוצאת את הארון מהבית - אף אחד לא צריך ריקבון בדירה שלו.

ronAdmin

New member
האמת אני לא כולכך אופטימי בגלל כמה דברים

אני ממש לא אופטימי בסיפור הזה בגלל שבכול זאת נמצא בגד על המיטה שלך וזה מראה על פעילות מחוץ לארון.
לא ברור לי למה שרוח רפאים תרשום לך מסר ועוד תסדר לך חולצה ועוד בצבע אדום, זה נראה לי חשוד מאוד.

אני כרגע ממליץ לך לקחת איתך ספר תהילים בתוך התיק ובכלל שיהיה קרוב עליך, בסדר.

עוד דבר אחד כשיהיו לך חלומות מוזרים אין צורך להתרגש מזה, זה יכול להיות הפתרון לכל התופע, רק במידה
שיהיו לך חלומות מוזרים.

בקיצור שוויא, שוויא.

atlantis13

New member
מה הקשר בין מה שכתבת לבין הבעיה שלה?

נגמר הסיפור - העיפה את הארון - התחלה חדשה. מה הקשר לחלומות עכשיו?

למעלה