תופעה של עצירות

שלום אני חדש כאן ואני סוכרתי כמו כולכם אבל סובל פתאום מתופעה של עצירות אוכל תזונה מאוזנת אבל פתאום זה צץ לי האם מישהו עוד סובל או סבל מזה ויכול לייעץ לי מה לעשות ?
הסוכר משתפר !

שלום אני חדש כאן ואני סוכרתי כמו כולכם אבל סובל פתאום מתופעה של עצירות אוכל תזונה מאוזנת אבל פתאום זה צץ לי האם מישהו עוד סובל או סבל מזה ויכול לייעץ לי מה לעשות ?
הסוכר משתפר !
אתה צריך לבדוק מה השתנה בדיאטה שלך ולנסות להורד ממנה כל פעם פריט אחד עד שתמצא את האשם. בנוסף, יש הנחיות כלליות (לאו דווקא לסוכרתיים) מה עושים נגד עצירות, כך שחיפוש זריז בגוגל ייתן לך הרבה עצות. ניחוש: יחד עם הפחמימות הפחתת גם בצריכת סיבים, וזאת טעות לא רק בגלל העצירות. עצה זריזה לפני שאתה לומד את הנושא: שתה הרבה מים ואכול הרבה סיבים (אפשר אפילו להוסיף אבקת סיבים לאוכל אבל זה קצת יקר וחבל לשפוך כסף בשביל מה שנמצא בכל קליפת מלפפון).

TCH_ma

Active member
אתה צריך לבדוק מה השתנה בדיאטה שלך ולנסות להורד ממנה כל פעם פריט אחד עד שתמצא את האשם. בנוסף, יש הנחיות כלליות (לאו דווקא לסוכרתיים) מה עושים נגד עצירות, כך שחיפוש זריז בגוגל ייתן לך הרבה עצות. ניחוש: יחד עם הפחמימות הפחתת גם בצריכת סיבים, וזאת טעות לא רק בגלל העצירות. עצה זריזה לפני שאתה לומד את הנושא: שתה הרבה מים ואכול הרבה סיבים (אפשר אפילו להוסיף אבקת סיבים לאוכל אבל זה קצת יקר וחבל לשפוך כסף בשביל מה שנמצא בכל קליפת מלפפון).
מענין
- הנ"ל לא ציין מאיזה סוכרת הוא סובל.
- לא ציין באיזה תרופות הוא משתמש.
- ציין שהוא "אוכל תזונה מאוזנת" (לדעתו).
ואתה מגיע למסקנות והצעות שאסור לתת בשום פנים?,
כך למשל רוב התרופות מסוג מעכבי האנזים Dipeptidyl Peptidase IV
ואחרות עלולות לגרום לעצירות ו/או בעיות מעיים אחרות, ובין שאר תופעות
הלוואי שלהן.
במקרים מעין אלו רצוי לפנות לרופא ולשקול החלפת תרופה או כל הצעה
אחרת של הרופא.
הצעה להגדלת כמות סיבים במקרים מסוימים יכולה לגרום לתגובה הפוכה
ומסוכנת. שתיה מרובה...בהחלט כן.

הרבה בריאות

מענין
- הנ"ל לא ציין מאיזה סוכרת הוא סובל.
- לא ציין באיזה תרופות הוא משתמש.
- ציין שהוא "אוכל תזונה מאוזנת" (לדעתו).
ואתה מגיע למסקנות והצעות שאסור לתת בשום פנים?,
כך למשל רוב התרופות מסוג מעכבי האנזים Dipeptidyl Peptidase IV
ואחרות עלולות לגרום לעצירות ו/או בעיות מעיים אחרות, ובין שאר תופעות
הלוואי שלהן.
במקרים מעין אלו רצוי לפנות לרופא ולשקול החלפת תרופה או כל הצעה
אחרת של הרופא.
הצעה להגדלת כמות סיבים במקרים מסוימים יכולה לגרום לתגובה הפוכה
ומסוכנת. שתיה מרובה...בהחלט כן.

הרבה בריאות
אם כך מזל שיש מי שמזהיר אותו.

TCH_ma

Active member