תופעות לוואי לחיסון

שמלת תחרה1

Well-known member
ואני שואלת האם התופעות לוואי המתוארות בכתבה, מספקות תירוץ טוב לא התחסן?
או שהתופעות מחזקות שיש מה להתחסן למרות תופעות הלוואי?

% 75 מהעובדים ב"שיבא" שחוסנו נגד קורונה דיווחו על תופעות לוואי​

פרופ' גליה רהב, מנהלת היחידה למחלות זיהומית ב"שיבא": "ההתאמה בין תופעות הלוואי שדווחו בניסוי 'פייזר' לבין אלו שדווחו על ידי עובדי שיבא, מעודדת ומצביעה על סיבה טובה לאופטימיות בנוגע לבטיחות החיסון"​

שמלת תחרה1

Well-known member

פרופ' גליה רהב, מנהלת היחידה למחלות זיהומית ב"שיבא": "ההתאמה בין תופעות הלוואי שדווחו בניסוי 'פייזר' לבין אלו שדווחו על ידי עובדי שיבא, מעודדת ומצביעה על סיבה טובה לאופטימיות בנוגע לבטיחות החיסון"​

GoldenEyes

Well-known member
תופעות לוואי יש גם מחיסוני שפעת.
גם כשאני מתחסן נגד שפעת , יש לי חום מקומי , אודם , וכאב בשריר וזה חולף אחרי יום
זה מה שדווח ע"י רוב האנשים בשיבא
לא סיבה לא להתחסן
גם כאשר קיבלתי חיסון נגד חצבת כשנסעתי לאירופה , היו לי את אותן תופעות לוואי.

דיברגנט חדש

Well-known member

זה היה לאחר המנה הראשונה.
חכי כעת לאחר המנה השנייה שידוע שהיא בעלת הרבה יותר תופעות לוואי.

Harrington

Well-known member
מנהל
צר לי לאכזב.

אני יומיים אחרי המנה השנייה עם אפס תופעות לוואי.

נאדה
גורנישט
ולא שי.
אתה טועה ומטעה.
תופעות הלוואי לאחר המנה השניה כל כך קשות ומשוכללות, שהן משפיעות על מוחו של המחוסן באופן שגורם לו לחשוב שאין לו תופעות לוואי. עצם העובדה שאתה טוען לאפס תופעות לוואי ועוד חוזר על כך בכמה שפות, מלמדת דווקא שנפגעת קשות!

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אתה טועה ומטעה.
תופעות הלוואי לאחר המנה השניה כל כך קשות ומשוכללות, שהן משפיעות על מוחו של המחוסן באופן שגורם לו לחשוב שאין לו תופעות לוואי. עצם העובדה שאתה טוען לאפס תופעות לוואי ועוד חוזר על כך בכמה שפות, מלמדת דווקא שנפגעת קשות!
ניצחוני בני.

אבי בן 1231

Well-known member
אתה טועה ומטעה.
אומנם בדרך כלל אני מתעלם מתגובותיך אך האינטואיציה והאינטליגנציה הגבוהות שלי פיתו אותי הפעם לקרוא את תגובתך.
ולא טעיתי, יכול להיות שתגובתך היא צינית, אך לפי הכרותי אותך אינך ציני לכן נראה לי שתגובתך היא רצינית.
אכן, לאחר המנה השניה הרגשתי פעולה במוחי שנראית לי כתופעת לוואי של המנה השניה שבה נדמה לי שאני שונא חרדים בגלל התנהגותם הברברית של מיעוט מהם רק כמה עשרות אלפים ששורפים רכוש ציבורי ורכוש פרטי, מיידים אבנים כמו הערבים, מתנהגים כמו העילית של פושעי ישראל.
אתה חופשי לכתוב ככל העולה על רוחך, אני חוזר למצב "התעלם" ממך!!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
אומנם בדרך כלל אני מתעלם מתגובותיך אך האינטואיציה והאינטליגנציה הגבוהות שלי פיתו אותי הפעם לקרוא את תגובתך.
ולא טעיתי, יכול להיות שתגובתך היא צינית, אך לפי הכרותי אותך אינך ציני לכן נראה לי שתגובתך היא רצינית.

עם טיעון כזה מנצח (ומנותק מאמת או מציאות), קטונתי מלהתמודד :).
התעלמות נעימה, עד לפעם הבאה שלא תצליח לשלוט בעצמך.

דיברגנט חדש

Well-known member

משתפרת1

Well-known member
הרגע הסתיים ראיון עם הרב לאו, שיודע ממי נדבק- ממש לפני קבלת המנה השניה. הוא מברך על כך שחוסן ואומר שבזכות החיסון הוא מאומת לקורונה, אך אין לו כל סימפטומים.

GoldenEyes

Well-known member

הרגע הסתיים ראיון עם הרב לאו, שיודע ממי נדבק- ממש לפני קבלת המנה השניה. הוא מברך על כך שחוסן ואומר שבזכות החיסון הוא מאומת לקורונה, אך אין לו כל סימפטומים.
נראה אם זה ישכנע את המגזר ההוא לשמור ולכבד את הסגר

אתה מוכן להראות את הסימוכין לקביעתך שהוא חלה בגלל שקיבל את המנה השניה של החיסון?
הקישור שלך לא טוען את זה!

דיברגנט חדש

Well-known member

החיסון אינו פלישת קורונה ולכן מה שהבאת אינו קשור. עדיין מחכה לסימוכין הקשורים לטענה שלך.
שלא לדבר על זה שמאמר מאפריל 20 לא יכול להיות סימוכין לטענה על השפעת חיסון שפותח אחרי.

דיברגנט חדש

Well-known member
החיסון אינו פלישת קורונה ולכן מה שהבאת אינו קשור. עדיין מחכה לסימוכין הקשורים לטענה שלך.
שלא לדבר על זה שמאמר מאפריל 20 לא יכול להיות סימוכין לטענה על השפעת חיסון שפותח אחרי.
החיסון אינו פלישת קורונה, אך כאשר קורונה פוגשת אותך, כמו במקרה של הרב לאו, הסערה מתחילה ...

למעלה