תופעות לוואי לחיסון

החיסון אינו פלישת קורונה, אך כאשר קורונה פוגשת אותך, כמו במקרה של הרב לאו, הסערה מתחילה ...
עדיין לא הראת שום סימוכין לטענתך שהוא חלה בעקבות החיסון. וכמובן שלא בכל מקרה שהקורונה פוגשת אותך הסערה מתחילה אז גם הפעם אתה מציג משהו שנכון בחלק מהמקרים כעובדה מוחלטת.

דיברגנט חדש

Well-known member
עדיין לא הראת שום סימוכין לטענתך שהוא חלה בעקבות החיסון. וכמובן שלא בכל מקרה שהקורונה פוגשת אותך הסערה מתחילה אז גם הפעם אתה מציג משהו שנכון בחלק מהמקרים כעובדה מוחלטת.
הבאתי סימוכין (מגובה במקור מהיימן) לכך שחצה את רף המאה מתים ליום בפעם הראשונה מתחיל הקורונה, לרבות הגל הראשון, מדברת בעד עצמה.

משתפרת1

Well-known member
הבאתי סימוכין (מגובה במקור מהיימן) לכך שחצה את רף המאה מתים ליום בפעם הראשונה מתחיל הקורונה, לרבות הגל הראשון, מדברת בעד עצמה.
מספר המתים משקף את מספר החולים קשה כשרובם הוגדרו כאלה לפני מספר ימים.
מרבית החולים קשה חלו שבוע-שבועים-שלושה לפני שהוגדרו ככאלה.
כלומר מספר המתים היום מושפע בעיקר ממספר הנדבקים לפני שבועים-שלושה-ארבעה. לא ממספר הנדבקים היום.
הקריטריון הוא מספר הנדבקים היומי, שהחל לרדת מהחצי השני של השבוע החולף, אך כשהנתון הזה התחיל להתברר אתה התחלת פתאום להתעלם ממנו. אני ישרה מספיק כדי לציין שלדעתי מרבית השינוי הזה מגיע בזכות הסגר.
בימים אלה התחסנו כמיליון איש במנה השניה. כלומר לקראת סוף השבוע ותחילת השבוע הבא יהיו בישראל כמיליון איש עם רמת נוגדנים טובה. כעשרה אחוז מהאוכלוסיה הכללית. זה עדיין לא ישנה באופן דרסטי את התמונה, אך זה יעזור להעצים את התוצאות שהסגר מביא.

דיברגנט חדש

Well-known member
הקריטריון הוא מספר הנדבקים היומי, שהחל לרדת מהחצי השני של השבוע החולף, אך כשהנתון הזה התחיל להתברר אתה התחלת פתאום להתעלם ממנו. אני ישרה מספיק כדי לציין שלדעתי מרבית השינוי הזה מגיע בזכות הסגר.
הוא החל לרדת כי הורידו את מס' הבדיקות.
בימים אלה התחסנו כמיליון איש במנה השניה. כלומר לקראת סוף השבוע ותחילת השבוע הבא יהיו בישראל כמיליון איש עם רמת נוגדנים טובה. כעשרה אחוז מהאוכלוסיה הכללית. זה עדיין לא ישנה באופן דרסטי את התמונה, אך זה יעזור להעצים את התוצאות שהסגר מביא.
בוודאי שישנה כי % אלו הם לא סתם %, אלא פלח השוק של הפגיעים ביותר ואם החיסון היה יעיל, זה בהחלט היה אמור להשפיע במיוחד שמתלווה לכך גם הסגר.

משתפרת1

Well-known member
הוא החל לרדת כי הורידו את מס' הבדיקות.

בוודאי שישנה כי % אלו הם לא סתם %, אלא פלח השוק של הפגיעים ביותר ואם החיסון היה יעיל, זה בהחלט היה אמור להשפיע במיוחד שמתלווה לכך גם הסגר.
לא הורידו את מספר הבדיקות. אל תתיחס לשבת, בה בכל שבוע יש פחות בדיקות. בכל הימים האחרונים מדובר במספרים גבוהים ביותר.
לגבי הנדבקים- מסתבר שכעת עם המוטציות הרגישים ביותר הם דווקא הצעירים. בחלק מהימים והישובים מדובר ב- 35% מהנדבקים שהם ילדים.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא הורידו את מספר הבדיקות. אל תתיחס לשבת, בה בכל שבוע יש פחות בדיקות. בכל הימים האחרונים מדובר במספרים גבוהים ביותר.
לגבי הנדבקים- מסתבר שכעת עם המוטציות הרגישים ביותר הם דווקא הצעירים. בחלק מהימים והישובים מדובר ב- 35% מהנדבקים שהם ילדים.
איך את משוכנעת כ"כ שזה רק קרה בשבת?
את מס' המתים לא מעניין מס' הבדיקות וכראיה, היה אתמול 93 מתים חדשים, רק 8 פחות מהמקסימום שהיה עד כה.
שאלתי, האם לדעתך, עדיין, החיסונים לא היה צריכים להשפיע על כך? כמה עוד זמן את צריכה? עוד שבוע? שבועיים? חודש? חודשיים? חצי שנה?
נתוני קורונה בישראל.png

משתפרת1

Well-known member
איך את משוכנעת כ"כ שזה רק קרה בשבת?
את מס' המתים לא מעניין מס' הבדיקות וכראיה, היה אתמול 93 מתים חדשים, רק 8 פחות מהמקסימום שהיה עד כה.
שאלתי, האם לדעתך, עדיין, החיסונים לא היה צריכים להשפיע על כך? כמה עוד זמן את צריכה? עוד שבוע? שבועיים? חודש? חודשיים? חצי שנה?
צפה בקובץ המצורף 12381
כבר עניתי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מספר המתים משקף את מספר החולים קשה כשרובם הוגדרו כאלה לפני מספר ימים.
מרבית החולים קשה חלו שבוע-שבועים-שלושה לפני שהוגדרו ככאלה.
כלומר מספר המתים היום מושפע בעיקר ממספר הנדבקים לפני שבועים-שלושה-ארבעה. לא ממספר הנדבקים היום.
מה קורה עם דודי ביתן? מזמן לא שמענו עליו...

הרף הדימיוני שכביכול נחצה הוא פייק והוסבר לך למה.
אין קשר בין זה לבין טענתך ממה הוא חלה.

דיברגנט חדש

Well-known member
הרף הדימיוני שכביכול נחצה הוא פייק והוסבר לך למה.

פרופ' רן בליצר: "אין ירידה בתחלואה - כנראה בגלל המוטציה הבריטית"

אין קשר בין זה לבין טענתך ממה הוא חלה.
ברור, החיסון הקדוש אף פעם לא אשם, הוא מושלם ואם משהו ישתבש, כולם אשמים מלבדו, כמו לדוג' המחט לא מספיק ארוכה ועוד תירוצים שלופים מהמותן.

נערך לאחרונה ב:

פרופ' רן בליצר: "אין ירידה בתחלואה - כנראה בגלל המוטציה הבריטית"

ברור, החיסון הקדוש אף פעם לא אשם, הוא מושלם ואם משהו ישתבש, כולם אשמים מלבדו, כמו לדוג' המחט לא מספיק ארוכה ועוד תירוצים שלופים מהמותן.

הליגלוג לא הופך אותך לצודק. עדיין לא ראינו את הסימוכין לטענתך לסיבת מחלתו.

דיברגנט חדש

Well-known member
הליגלוג לא הופך אותך לצודק. עדיין לא ראינו את הסימוכין לטענתך לסיבת מחלתו.
ברור שאלגלג, כשמתחילים לראות שהחיסונים שווים לתחת מחפשים תירוצים, מי אשם, למעט החיסון עצמו (מזכיר את סימפטום ה-ש.ג.), המחט אשמה שהיא קצרה מידיי, המוטציות אשמות למרות שאמרו שהחיסון יעיל עבורן, החרדים אשמים כי בגללם אין חיסון עדר ועוד ...
בתור אחד שהתחסן כשטייל במדינות עולם שלישי, מעולם לא דרשתי מהמקומיים להיות מחוסנים (רמז: רובם המוחלט לא התחסנו מעולם) בכדי שהחיסון יהיה יעיל עבורי.

משתפרת1

Well-known member
החיסון אינו פלישת קורונה, אך כאשר קורונה פוגשת אותך, כמו במקרה של הרב לאו, הסערה מתחילה ...
הרב לאו עצמו אמר שאובחן כחיובי לקורונה, הוא מרגיש מצוין ולא סובל מתסמינים. כל מי שאני מכירה שחלה מעל גיל 50 סבל או סבל מאד מהמחלה. אז אצל הרב זה מקרי, ואולי בזכות מעט הנוגדנים שכבר היו בגופו.

דיברגנט חדש

Well-known member
הרב לאו עצמו אמר שאובחן כחיובי לקורונה, הוא מרגיש מצוין ולא סובל מתסמינים. כל מי שאני מכירה שחלה מעל גיל 50 סבל או סבל מאד מהמחלה. אז אצל הרב זה מקרי, ואולי בזכות מעט הנוגדנים שכבר היו בגופו.
ומה בנוגע ל-531 מבני ה 60 פלוס שחוסנו במנה השנייה של החיסון נדבקו בקורונה + 258 מתחת לגיל 60 שנדבקו אף הם לאחר קבלת החיסון השני|?|

משתפרת1

Well-known member
ומה בנוגע ל-531 מבני ה 60 פלוס שחוסנו במנה השנייה של החיסון נדבקו בקורונה + 258 מתחת לגיל 60 שנדבקו אף הם לאחר קבלת החיסון השני|?|
לא בדקתי כל אחד ואחד, אבל מרבית אלה שנבדקו ונמצאו חיוביים לא סבלו מסמפטומים, מיעוטם סבלו מתסמינים מזעריים. היום דובר על שלושים ומשהו עובדות במעבדת קורונה שחוסנו ובבדיקה נמצאו חיוביות. אף אחת מהן לא סבלה מתסמינים.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא בדקתי כל אחד ואחד, אבל מרבית אלה שנבדקו ונמצאו חיוביים לא סבלו מסמפטומים, מיעוטם סבלו מתסמינים מזעריים. היום דובר על שלושים ומשהו עובדות במעבדת קורונה שחוסנו ובבדיקה נמצאו חיוביות. אף אחת מהן לא סבלה מתסמינים.
גם את זה אי אפשר לייחס לחיסון, כי הסכוי להתאשפז או אפילו לחלות קשה מהמוטציות של הקורונה הוא נמוך, כי ידוע כבר שההדבקה קלה בהן אך המחלה ג"כ קלה יותר מאשר הקורונה המקורית.

משתפרת1

Well-known member
גם את זה אי אפשר לייחס לחיסון, כי הסכוי להתאשפז או אפילו לחלות קשה מהמוטציות של הקורונה הוא נמוך, כי ידוע כבר שההדבקה קלה בהן אך המחלה ג"כ קלה יותר מאשר הקורונה המקורית.
זה היה הניחוש ההתחלתי. כעת הם כבר אומרים שככל שיש הרבה נדבקים יש גם חולים קשה.
כעת יש הרבה יותר ילדים שנדבקים בקורונה (נדמה לי שפי 4 מאשר לפני חודש, אל תתפוס אותי במילה. אקבל ברצון תיקונים). מספר הילדים שחולים קשה ומתאשפזים עלה בהתאמה.
מה שאני רואה הוא שמספר החולים קשה שלפני 3 שבועות עלה מדי יום התיצב, והירידה במספר היא מאד איטית, בהתאמה להדבקה המאסיבית של הנגיף המוטנטי. אינני יכולה לומר בודאות שזה בגלל החיסון, לדעתי משולב באפקט הזה גם הסגר הצולע.

דיברגנט חדש

Well-known member
זה היה הניחוש ההתחלתי. כעת הם כבר אומרים שככל שיש הרבה נדבקים יש גם חולים קשה.
כעת יש הרבה יותר ילדים שנדבקים בקורונה (נדמה לי שפי 4 מאשר לפני חודש, אל תתפוס אותי במילה. אקבל ברצון תיקונים). מספר הילדים שחולים קשה ומתאשפזים עלה בהתאמה.
מה שאני רואה הוא שמספר החולים קשה שלפני 3 שבועות עלה מדי יום התיצב, והירידה במספר היא מאד איטית, בהתאמה להדבקה המאסיבית של הנגיף המוטנטי. אינני יכולה לומר בודאות שזה בגלל החיסון, לדעתי משולב באפקט הזה גם הסגר הצולע.
גם? נראה לי בעיקר, למרות, הסגר הצולע, כפי שגם השפיע בסגר הקודם שגם היה צולע בערך באותה מידה.

אבי בן 1231

Well-known member
זה היה לאחר המנה הראשונה.
חכי כעת לאחר המנה השנייה שידוע שהיא בעלת הרבה יותר תופעות לוואי.
קיבלתי את המנה הראשונה קיבלתי את השנייה, כנ"ל זוגתי וכנ"ל כל הלקוחות של זוגתי, ותופעות הלוואי שואפות ל 0 אחד עגול וגדול.
מה שידוע לנו מחוג המכרים שלנו שתופעת הלוואי ה"קשה ביותר" היתה כאבים קלים בזרוע שבו הוזרק החיסון.

משתפרת1

Well-known member
ואני שואלת האם התופעות לוואי המתוארות בכתבה, מספקות תירוץ טוב לא התחסן?
או שהתופעות מחזקות שיש מה להתחסן למרות תופעות הלוואי?

% 75 מהעובדים ב"שיבא" שחוסנו נגד קורונה דיווחו על תופעות לוואי​

פרופ' גליה רהב, מנהלת היחידה למחלות זיהומית ב"שיבא": "ההתאמה בין תופעות הלוואי שדווחו בניסוי 'פייזר' לבין אלו שדווחו על ידי עובדי שיבא, מעודדת ומצביעה על סיבה טובה לאופטימיות בנוגע לבטיחות החיסון"​

מעדיפה להתגבר על תופעות הלואי (ברור לי שאחרי המנה השניה זה יהיה יותר משמעותי מכאב מקומי כפי שהיה בראשונה) מאשר להתגבר על הקורונה. אם לא אתחסן מתישהו אחלה, לא תמיד ישחק לנו המזל כפי שקרה כשלא נדבקנו מנכדתנו.
ראינו איך הנכדה (חיילת צעירה) סבלה מהמחלה, כשהיא קיבלה אותה בצורה קלה מאד. אפילו בצורה הזו זה הרבה יותר גרוע מכל תופעות הלואי שחברי המחסנים ו אנחנו הרגשנו.

למעלה