תושבי הדרום מבקשים להתארח/להתרענן...

pratit

New member
אנו משפחה מאשקלון נשמח לכל הצעה להתרעננות

אנו 3 נפשות כולל בנננו בן ה5 נשמח לאור המצב הבלתי נסבל והרבה קודם כל בגלל הילד לצאת קצת ולהתרענן במקום אחר ולעזור כוחות כל הצעה רלוונטית תתקבל בברכה גם בתיבת המסרים תודה יקרים

בבקשה 10

New member
אישה בת 50 ועוד נכה משדרות מבקשים להתארח אנו

שלום אנו לא יכולים לרדת למקלט שהוא מרוחק ממנו אני נמצאת עם נכה וגרים בקומה 4 בלי מעלית בבקשה הסיכון גבוע 086898884 או 0527362788

פרלמנים

New member
הי משפחה מאשקלון../images/Emo104.gif

אנא שימו לב לכל הפניות כאן בפורום, תוכלו לפנות במסר לכל אחד מהמזמינים ולקבל פרטים מדויקים. תהיו חזקים, ג'סיקה

pratit

New member
תודה יקרים

כך נעשה בנתיים במעיין ברוך אין מקום אנו מעוניינים לא ממש להכביד על אף אחד

ddii

New member
אנו נשמח לארח אתכם בצימר בצפון

אנו משפחה עם שלושה ילדים אור בת 6 איתי בן 2.5 ויעל התינוקת ואנו נשמח לארח אתכם בצימר מפנק. נא לשלוח טלפון או התייחסות למייל [email protected]

m rosh1

New member
אומנם לא מחפשת משפחה להתארח בה...

מתנצלת אם ההועה לא במקום, אבל בכל זאת, רציתי להודות לכם בשם תושבי אשדוד על כל מה שאתם עושים בשביל תושבי הדרום. לפני כרבע שעה נשמעה הזעקה ו-2 פיצוצים חזקים, ולהגיע למחשב ולראות את כל החום והאהבה שלכם... אין מעודד מזה.
נקווה לימים טובים יותר

לואיס24

New member
סטודנט ממכללת ספיר מחפש עבודה זמנית

שלום לכולם, שמי לירן, סטודנט ממכללת ספיר וגר בקיבוץ בדרום כפי שכולכם יודעים אין לנו לימודים עד הודעה חדשה. לי אישית יש אחים שגרים במרכז והורי בצפון כך שיש לי איפה להיות. אם מישהו יכול להציע לי עבודה לתקופה זו, אשמח מאוד. מלצרות, בר , אירועים וכל עבודה מזדמנת. תודה

עגלי

New member
שלום

שמי גלי ואני מארחת את אחותי עם משפחתה בחיפה, אחותי עוסקת בבנית ציפורניים וקישוטי ציפורניים . אני אשמח אם היא תמצא תעסוקה באזור עד יעבור זעם.

אני תושב הדרום...

מבולבל לגמרי. לא יודע אם לעזוב את הבית או לא. המשפחה בינתיים לא עוזבת, אבל אני קצת חושש...

אני צריכה עזרה!

מישהו מכיר איזה דירה או בית הארחה בזול למשפחה מהדרום אם כן שיפנו אלי למסרים! בבקשה תעזרו לי

ILANAS52

New member
היי

אני מעפולה יש לי דירה שלא בשימוש עם איבזור חלקי אם אתם מעוניינים אין בעיה לסדר לכמה זמן שתרצו 052-4228399 גל

למעלה