תזדהה

TAFD

New member
לא יודע

תקרא כמה הודעות מעל ההודעה ששאלת אותו ותגלה שקוראים לו דניאל והוא היה אחראי צופים לפני 5-6 שנים, אנחנו עדיין לא יודעים מי זה בדיוק... ו Amitg זה עמית

דניאל הצופה החמוד

נזכרתי... דניאל החמוד! אני זוכר אותו כילד חייכן וחביב, (שמח וטוב לב) שנים 5-94. והנה גדל הילד והפך לפלוני אלמוני המסתתר מאחורי שמות CAPS LOCK ומשוטט בפורומים בשעות לילה מאוחרות. איזו אכזבה לאימא הפולניה שבטח רצתה שיגדל ויהיה פטיש כריש כמוך רותם... עד כמה שזכור לי דיברתי איתו לפני כמה שנים והוא אמר לי שהוא בעסקי הWEB MASTERS באתר של חיל האוויר. תסלח לי דניאל כי חשפתי אותך ואת משלוח ידיך.

DJNYC

New member
ליאור!

שיחקת אותה על הזיהוי המהיר... הרבה מיים זרמו בירקון מאז.. או בהאדסון. בשנים האחרונות אני גר לי בניו יורק, עדיין עוסק במחשבים אבל כבר לא כעובד של חיל האויר (שחטו אותי במשכורת)
מה שלומך? שנים....

אתה כאן או שם ?

דניאל אתה עכשיו כאן או שם? זה לא ברור לי במידה ואתה בת"א אתה מוזמן לבקר ולהתרשם מהתחנה המשודרגת והטכנולוגיה המשתפרת. נכנסו המון כבאים חדשים ופרשו המון ותיקים. אני אשמח לארח אותך עד חצי המלכות ואף לצרף אותך לצוות יציאה ראשונה.

DJNYC

New member
../images/Emo6.gif אתה בסדר!

אבל אני בתפוח הגדול. הפורום הזה מעלה בי זכרונות, ושמות ואנשים מהעבר. אני דווקא חושק בחדר המבצעים, אבל אני אשמח לאיזו מנת אנדרנלין

Amitg

New member
דניאל אולי תנסה...

אולי תנסה להתנדב בניו יורק? אני בטוח שיש להם הרבה תחנות שישמחו לקבל מתנדבים שם...

Amitg

New member
(התכונתי בקשר אלי)..

מצטער שאני לא מכיר את דניאל אבל אל תדאג דניאל עכשיו אני יתחיל לבדוק ביומן בדיוק באיזה אירועים היית ומתי...

Amitg

New member
בכל מצוין מה איתך ליאור?

ואגב.. מתי אתה יוצא לקורס?

firefighter

New member
בנים גידלתי ו......

תראו תארו מי כאן ליאור... אז מה גבר אין לך כבר טלפון גם באימייל לא כותב שלום באי סי קיו לא אומר בבכלל לא שומר על קשר ועוד שמרתי עלייך בקורס כבאים
אז חנטריש מנטריש בזהירות סע בכביש כי טעם כזה לא תרגיש כמו הטעם של בבא דרוויש {גיא} ליאור צור קשר באימייל שבת שלום לכולכם גיא מנשרוב

למעלה