תזונה

• פותח הנושא sgonn
  • פורסם בתאריך

sgonn

New member
תזונה

עדי שלום, רציתי להתייעץ אתך: בני בן שנה- ואינו מוכן לטעום דברים מוצקים (יותר נכון לא מוכן לאכול כלום חוץ מדייסה מבקבוק) הוא אמנם אוכל גרבר, גמדים אך חוץ מזה לא מוכן לאכול כלום- ניסיתי לתת לו המון סוגים של מרקים עם ירקות, וכשראיתי שזה לא הולך וכשהיה יכול לאכול מוצקים ניסיתי לתת לו אורז, ספגטי, אוכל של "גדולים" כל פעם היה טועם 2 כפיות וזהו... נועל את הפה זה יוצא שרוב היום הוא אוכל דייסות וגרבר ולפעמים גמדים וקצת גבינה אני יודעת שהפתרון לזה הוא סבלנות ורק סבלנות - זה מה שכולם אומרים לי. מה אני יכולה לעשות??? תודה אמא מתוסכלת

אם את מתייעצת איתי

{ואני, כאמור, אינני מומחית לנושא - אלא אמא בלבד (זה נחשב, נכון?
)} אז במקומך, הייתי מצרפת את הבחור הצעיר אל השולחן המשפחתי. צריך לפנות לו קצת מקום, ולהרחיק ממנו את קערת הסלט הגדולה, כי הוא בטוח יהנה להפוך דברים ביום הראשון, אבל אני בטוחה שלאט לאט הסקרנות תעשה את שלה, והוא יביא אל פיו כמה מהמאכלים שכולכם במשפחה אוכלים. אה, כן, ובלי שתחטפי עלי קריזה... (סתתתתתם), עזבי את הכפיות. תני לו שיאכל בידיים (אפילו גבינה). זה משעשע... זה.. הממממ... לא קל... אבל אני בטוחה שהוא ישמח "להכנס למשפחה" כחבר כמו כולם, ויתחיל לטעום. בהצלחה.

sgonn

New member
תזונה

ניסיתי הכל... כבר מזמן הוא יושב איתנו בשולחן ואני כן נותנת לו לנגוע בידיים אבל הוא לא מוכן להכניס לפה תודה בכל אופן...

למעלה