תחבורה ציבורית

stkachov

New member
תחבורה ציבורית

מי יכול לעשות סקירה על התחבורה הציבורית מהאוניברסיטה ואליה? אותי במיוחד מעניין המצב בשעות הערב והלילה. האם יש מוניות(שירות) שעוברות דרך האוניברסיטה בשעות הערב המאוחרות(נגיד חצות)? אם כן, איזה קווים?

בחצות

אני לא מאמינה שתמצא מוניות שירות. קו 37 הוא הקו שעובד הכי מאוחר, ובאופן כללי הוא הכי תכוף (מגיע לחורב, מרכז הכרמל ומשם להדר. האוטובוסים נוסעים עד בת גלים, המוניות נעצרות בהדר) לרוב בעשר עוד יש מוניות שירות פה ושם, ויתכן שגם אחרי זה, אבל לא ממש הייתי סומכת על זה. לאוניברסיטה עוד אפשר לתפוס גם באחת עשרה וחצי-12, מהאוניברסיטה יתכן שכן אבל לא ממש סביר, אני יוצאת לבדוק, ואם לא פשוט מזמינה מונית (אין הרבה בררה, כשגרים באוניברסיטה בלי אוטו נאלצים לקחת מונית מדי פעם) כמו שאמרתי הקו הכי תכוף שמתחיל הכי מוקדם ומסתיים הכי מוחר הוא 37. במקרה שאין קו אחר, תמיד גם אפשר לקחת אותו לחורב ששם אפשר לתפוס הרבה קווים לכל מיני כיוונים. אני החלטתי מנטלית שעד חורב זאת לא נסיעה, כלומר לא להתבעס עם צריך להחליף שם.. בשל העובדה המופלאה שאנו נמצאים בעיר חיפה- יש אוטובוסים (נראה לי שרק 37) גם ביום שבת, שזה כמובן שימושי ונעים. - למרכזית חוף הכרמל נוסע קו 46 . הוא עובר פעם בשעה, מתחיל בשבע ומסתיים נדמה לי בשמונה בערב. אין מוניות שירות שלו. אם מפספסים אפשר לנסוע לחורב, ומשם יש די הרבה קווים שנוסעים למרכזית (אותו קו גם לים ולקאמל כשאתם רוצים לנסוע לשם) - לקריות\עכו\נהריה יש כמה אופציות. יש אוטובוסים שמגיעים למרכזית המפרץ,(נדמה לי 141) ויש גם מוניות שירות כאלו (מגיעות לצ'ק פוסט) משם מחליפים מונית לכיוון צפון, הם מסתיימים די מוקדם (האוטובוסים ארבע וחצי, המוניות לרוב קצת אחרי). אופציה נוספת שניראת יותר ארוכה, אבל בתכלס לא יוצאת הרבה יותר ארוכה - לקחת 37 עד הדר, ומשם לתפוס מונית שירות עד עכו\נהריה\קריות (לא בהכרח בסדר הזה..) -לגראנד קניון- קו 24 (עוצר ליד, לא ממש נכנס) - לנווה שאנן- קו 36 - לנשר- האוטובוסים של נצרת- לא יודעת לוזים. בסך הכול כל כמה דקות יש אוטובוס שיוריד אתכם מההר ויקרב אתכם למרכז (כלשהו) ואפשר גם להתארגן לחלוקת מוניות.

blur2

New member
141 עובר כעקרון כל שעה החל מ-12

אם אני לא טועה הוא עובר גם ב-10 ביום שישי. יש גם את 143 שהוא ישיר למרכזית המפרץ והוא עובר מ 12 עד 18.

IdanXP

New member
אין צורך לעשות סקירה בגלל ש...

אפשר פשוט להיכנס לאתר של אגד להקיש מאיפה לאיפה אתם רוצים להגיע, למשל ממרכזית המפרץ לאונ', או להיפך, ותקבלו את כל השעות והקוים. האוטובוס האחרון מהאונ' יוצא בשעה 10 בלילה אם זכרוני איננו מטעני. מעבר לזה, כמו שכתבו יש גם מוניות שנוסעות לפי קוי האוטובוסים, ובאופן כללי, תחבורה ציבורית באונ' זה דווקא הדברים היותר טובים באונ'. יש ממנה בשפע והיא זמינה במרבית שעות הפעילות של האונ'.

למעלה