תחבורה

Dvd848

New member
עוד נצל"ש שאטל

בדף ההסברים אודות השאטל מצויינות שתי נקודות איסוף בדרך מהר הצופים אל גבעת רם: - מהמנהרה דרך ביה"ח הדסה - מכפר הסטודנטים (שער תחתון) מה יותר קרוב לרזניק? תודה

Dvd848

New member
אוקיי, ואיך מגיעים מרזניק לשם?

איפה ממוקמת המנהרה המסתורית הזו? תודה

RichardSmith

New member
בצמוד לרזניק יש את חברה

במקום להכנס שם, ממשיכים ימינה ואז פונים שמאלה למנהרה.

Dvd848

New member
הממ... עדיין קצת ../images/Emo122.gif

מצטער שאני מציק, אבל מזתומרת "יש את חברה"? בדקתי במפה ואני חייב להודות שאני לא כל כך בטוח למה הכוונה. יש מצב שאולי תסמן על המפה? ממש תודה, ושוב, סליחה על ההצקה...

naps

New member
המנהרה

המנהרה היא תחנת האוטובוס שממנה יוצאים כל הקווים מהר הצופים. כדי להגיע אליה מתוך האוניברסיטה, פשוט יורדים במדרגות הנעות שבפורום (הפורום="לב האוניברסיטה". תוך יום באוניברסיטה תגלי איפה זה.) כדי להגיע מבחוץ בלי להכנס ממש לאוניברסיטה עוברים את הכביש מכיוון רזניק לכיוון השער הראשי של הקמפוס (בתמונה זה איפה שה"ס" בכיתוב האוניברסיטה העברית הר הצופים) במקום להכנס ממשכים ימינה על המדרכה לכיוון מה שמסונן במפה כרחוב שומרי ההר ופונים לרחוב הזה שמאלה.איך שתפני תראי את הכניסה למנהרה (שם גם נכנסים האוטובוסים לאוניברסיטה...) מראים לשומר תעודת סטודנט וממשיכים בכביש- בצד שמאל (כלומר נגד כיוון הנסיעה של הרכבים) עד שמגיעים לתחנה (תראי שם אנשים עומדים בכל שעות היום פחות או יותר, וכניסה לספסלים שאפשר לחכות בפנים). אם זה עדיין לא ברור תגידי, אני אסמן לך על המפה. חוץ מזה, אם תשאלי איך להגיע למנהרה (מתוך או מחוץ לאוניברסיטה) כל סטודנט ידע לענות לך, אלא אם כן גם בדיוק התחיל את הלימודים באותו יום :).

למעלה