תחזית שהתגשמה

תחזית שהתגשמה ../images/Emo187.gif../images/Emo187.gif

שלום לכולם. ברצוני להביא לידיעתכם לגבי מלחמת עזה , עוד בחודש דצמבר כשנשאלתי עניתי שהמלחמה תארך 21 יום. החמאס ירד מהשלטון , יכנס הפת"ח.יהיו כ20 הרוגים . כנסו לפורום שלי -"תקשור וריפוי עם חצונים" וקראו את התחזית שנתתי. לגבי בחירות ביבי ינצח, ברק מקום שני. ליבני לשלישי. לאחר שנתיים של קדנציה- תהיה ממשלת אחדות ביבי-ברק... גלעד שליט לא יחזור חי. לא הפעם. לראיה אני מעתיקה תגובת אחד הגולשים אצלי בפורום מהיום - לגבי "מלחמה בעזה": "בקשר למלחמה שמתרחשת כבר היום העשרים. אני זוכר שלפני שבועיים בערך,שאלו אותך פה עד מתי תהיה המלחמה...ואת השבת בביטחון שב 20-21 תיגמר המלחמה. קראתי את התשובה אז....והאמת שלא ידעתי אם להאמין או לא. אבל היתה לי תחושה שאת ממש ממש צודקת.(או יותר נכון החוצנים שמסתבר שהם די מדוייקים). ואפילו שכבר לפני שבוע התחילו כל השיחות סרק האלה בין המנהיגים,וכל השטויות בתקשורת שהנה אוטוטו עומדים לחתום על הסכם או רגיעת אש-----אני כבר לפני שבוע הודעתי לכולם שאין מצב......שהמלחמה תסתיים ב 20-21 וואלה...אני קורא עכשיו בידיעות שגג עד 72 שעות תהיה הפסקת אש למשך שבועיים,ואז ידונו על ההסכמים. מה אני אגיד לך---את ענקית." בברכת שבת שלום גלי מנהלת פורום תקשור וריפוי עם חוצנים

Survivor Man

New member
טוב לדעת שהחוצנים מתעניינים בנו

את יכולה גם לבקש מהם שירו איזה קרן לייזר לעזה?

למעלה