תחזית שהתגשמה

תחזית שהתגשמה ../images/Emo187.gif

שלום לכולם. ברצוני להביא לידיעתכם לגבי מלחמת עזה , עוד בחודש דצמבר כשנשאלתי עניתי שהמלחמה תארך 21 יום. החמאס ירד מהשלטון , יכנס הפת"ח.יהיו כ20 הרוגים . כנסו לפורום שלי -"תקשור וריפוי עם חצונים" וקראו את התחזית שנתתי. לגבי בחירות ביבי ינצח, ברק מקום שני. ליבני לשלישי. לאחר שנתיים של קדנציה- תהיה ממשלת אחדות ביבי-ברק... גלעד שליט לא יחזור חי. לא הפעם. לראיה אני מעתיקה תגובת אחד הגולשים אצלי בפורום מהיום - לגבי "מלחמה בעזה": "בקשר למלחמה שמתרחשת כבר היום העשרים. אני זוכר שלפני שבועיים בערך,שאלו אותך פה עד מתי תהיה המלחמה...ואת השבת בביטחון שב 20-21 תיגמר המלחמה. קראתי את התשובה אז....והאמת שלא ידעתי אם להאמין או לא. אבל היתה לי תחושה שאת ממש ממש צודקת.(או יותר נכון החוצנים שמסתבר שהם די מדוייקים). ואפילו שכבר לפני שבוע התחילו כל השיחות סרק האלה בין המנהיגים,וכל השטויות בתקשורת שהנה אוטוטו עומדים לחתום על הסכם או רגיעת אש-----אני כבר לפני שבוע הודעתי לכולם שאין מצב......שהמלחמה תסתיים ב 20-21 וואלה...אני קורא עכשיו בידיעות שגג עד 72 שעות תהיה הפסקת אש למשך שבועיים,ואז ידונו על ההסכמים. מה אני אגיד לך---את ענקית." בברכת שבת שלום גלי מנהלת פורום תקשור וריפוי עם חוצנים

../images/Emo153.gifחוצנים

מנהלת גלי 9 שלום מטרתו של פורום "שיטת ימימה" - עבודה פנימית, חשיבה הכרתית, חיבור בין מהות למציאות. עיקר המלאכה - חיבור ל'כאן ועכשיו|'סדגש| 'כאן ועכשיו', זו הוויה הנבנית מתוך תהליך הדרגתי ההופכת כל תרחיש לשיעור המאפשר למידה וצמיחה. הפורום מעודד מלאכה פנימית תוך נטילת אחריות על תהליך. מכאן, עתידנות וחוצנים מקומם לא בפורום זה|
. שלום ואהבה לחיילנו ולכל אלה העושים מלאכה המאפשרת עשייה ממיטב היכולות שבם, למען שקט, דיאלוג פנימי ורב שיח חיצוני .

אורנה 55

New member
גלעד שליט

פעם ראשונה בחיי שאני נכנסת לפורומים. לא יודעת אפילו איך התגלגלתי לפה. אלוהים, האם יש משהו, משהו קטן או גדול שנוכל לעשות כדי לשנות את גורלו של גלעד שליט? זה עצוב!!!

גלעד שליט

היי אורנה יקרה ומתוקה,
ברוכה הבאה וטוב שהתגלגלת קודם כל לפה. הגעת למקום הטוב ביותר - פורום שיטת ימימה. אני מזמינה אותך להישאר בביתנו. לגבי גלעד שליט - אני מאמינה שנעשים כעת מאמצים עילאיים לשחרורו של גלעד שליט - זה זמן מתאים במיוחד
אנו מתפללים וזה עובד. מעבר לכך - אנו מצידנו נדאג לעשות כמיטב יכולתנו לבני ביתנו. כל פעולה שנעשית ממקום של רצון להיטיב, יזרז את שחרורו של גלעד שליט. שלך שראה אורן

cookie1

New member
שרה, הידעת שיש מחקרים המדברים על כך שתפילה

, גם אם מושא התפילה אינו יודע כלל כי מתפללים עבורו, עובדת? שמעתי על שיטת ימימה מאחותי, שעדיין לומדת אותה. נדמה לי כי אני מתחברת לדברים רבים, אם כי מכיוונים אחרים, דרך הוגים שונים אותם אני קוראת.

למעלה