תחילתו של תהליך??

yocmm

New member
תחילתו של תהליך??

אתמול (יום ה) פורסם כי שנה וחצי מאסר נגזרו על אהובה כחלון , שהתעללה בפעותות בגן. אז, אמנם העונש המירבי על סעיף אישום של התעללות בחסרי ישע הוא 9 שנות מאסר, ואומנם היו כמה וכמה סעיפי אישום, אולם, יש לזכור כי לא מזמן היו כמה וכמה מקרים, בהם נגזרו עבודות שירות או מאסר על תנאי. אני יכול רק לקוות, כי המגמה הזו של החמרה תימשך. כמו שהשופטת קבעה "יש לנקוט בענישה משמעותית, בדמות של מאסר בפועל, בעיקר לשם הרתעה כל מי שמשמש כאחראי על קטינים וחסרי ישע, לבל יעז לשלוח ידו לחסר ישע שאין בכוחו להגן על עצמו". לא יכלתי לנסח את זה טוב יותר. אני רק מקווה, כמו שאמרתי, שהמגמה של החמרה בענישה תימשך ותגבר. שענישה משמעותית תקבל צורה של 9 שנות מאסר, כקבוע בחוק, ולא של 18 חדשים. לצערי יש מספיק מיקרים דומים בבית המשפט, כדי שלא נצטרך לחקות יותר מידי כדי לראות אם התקווה שלי מתממשת... יוסי

yocmm

New member
והנה קיבלנו את התשובה

קיוויתי שזו תחילתו של תהליך. קיוויתי שבתי המשפט יתחילו לגזור עונשי מאסר משמעותיים לגננות מתעללות. קיוויתי שיתחילו להתיחס לנושא ברצינות. כמו שהיה צפוי לא לקח הרבה זמן כדי לקבל את התשובה. אתמול, בית המשפט גזר חודשיים עבודות שירות על גננת שפצעה ילדים. היה נעים לחלום. יוסי

למעלה