תחלתו של גל חששות או סתם

מצב
הנושא נעול.
תחלתו של גל חששות או סתם

תחלתו של גל חששות או סתם ירידה לצורך עליה .המסחר באירופה נפתח ולא כפי שרובכם ציפה"מכור בשמועה קנה בידיעה"הרי השווקים שם עלו שבועיים לפני התקיפה ונראה לי מוזר שהם ימשיכו לעלות בזמן התקיפה. למה יש לי הרגשה שיותר מחצי מהציבור בארץ מטומטם כאשר הוא משווה את המלחמה הנוכחית למלחמת המפרץ?אהה למה? זה לא יהיה דומה בשום אופן.

נבוך

New member
כריש, כוונתך אני מניח שהנוכחית

תחלתו של גל חששות או סתם ירידה לצורך עליה .המסחר באירופה נפתח ולא כפי שרובכם ציפה"מכור בשמועה קנה בידיעה"הרי השווקים שם עלו שבועיים לפני התקיפה ונראה לי מוזר שהם ימשיכו לעלות בזמן התקיפה. למה יש לי הרגשה שיותר מחצי מהציבור בארץ מטומטם כאשר הוא משווה את המלחמה הנוכחית למלחמת המפרץ?אהה למה? זה לא יהיה דומה בשום אופן.
כריש, כוונתך אני מניח שהנוכחית תהיה נוראה ומרה ותכה בכל העולם המערבי בפיגועי טרור (צרת רבים...) והשווקים יקרסו אט אט או מהר מהר ??

תשובה לנבוך

כריש, כוונתך אני מניח שהנוכחית תהיה נוראה ומרה ותכה בכל העולם המערבי בפיגועי טרור (צרת רבים...) והשווקים יקרסו אט אט או מהר מהר ??
תשובה לנבוך ראשית בהרג המונים,שזהו דפוס הפיגועים שצפוים,השווקים מגיבים בצלילות שערים מעבר לזה תיהיה השפעה רבה על יציבות משטרים של מדינות מוסלמיות כמו כן על התנהגותם של מוסלמים החיים במדינות שהן לא מוסלמיות כך ששוב אין לדעת כיצד הדברים יקרו מעתה והילך אלה פשוט לעקוב ולראות ולנתח.דבר נוסף מצאו באמריק מקרה נוסף של אנטרקס זהו המקרה השני משהו לא טוב מתבשל ! ביולוגי-כימי כבר הזכרנו את זה.

דוביד 1

New member
במתקפה הזו -אין דם -יותר מידי נקי

במתקפה הזו -אין דם -יותר מידי נקי המתקפה הזו -אם תמשך בקצב רגוע כל כך לא תוריד שום שוש הון .רק התפתחויות בלתי צפויות יגרמו לזעזועים.כמו:הפלת משטרים במדינות סמוכות>הרג אזרחים חפים מפשע או פיגוע טרור .זה הזמן לראות אם לבין לאדן נישארו ביצים בסל או שאין לו יותר פוטים . אצלנו -אל ניתפלא אם משטרו של ערפאת יפול בטווח הקצר .היום יש מהומות -ויורים על המפגינים.האוכלוסייה רוצה לשחרר קיטר בטרור.החמס והגיהד חושבים מופרע.דוביד מזעזע שווקים.

א-ר

New member
אתה בטח מתכוון ל

אתה בטח מתכוון ל ´קנה בחדשות ומכור בפרסומות´ ? אתה צודק לגבי מה שכתבת, אך בו לא נשכח שאנו סוחרים בעיקר פה. המדדים בארה"ב תקנו יפה והגיעו לרמות התנגדות, הן מבחינת מחירים/מתנדים. זה לא אומר שהתיקון לא יכול להיות חד יותר, זה רק אומר שהסבירות שמכאן מגמת הירידות תמשך (אולי לרגל יורדת שניה ב W אפשרי כפי שאורסוס ציטט מאיפשהו) גדולה יותר. קשה לדעת איך יתפתח כל העסק הזה באפגניסטאן. ארוע רודף ארוע וכו´..פה בארץ השוק החל לתקן רק בימים האחרונים, ועל פניו סנריו טכני סביר שימשיך לתקן ויעבור ל´חוזק יחסי´ לעומת ´חולשה יחסית´ שהיתה בשבועיים האחרונים כנגד שאר המדדים בעולם. דולר בארץ ממשיך לתקן למטה. אי לכך המסחר היום/מחר בארה"ב עשוי לא להוות אינדיקציה ברורה להתנהגות השוק בארץ ביום ד´, אלא אם יהיו תנודות חריפות למטה. הכל קשקוש וספקולציות, צריך לתת לשווקים לומר את שלהם. א.ר

א-ר

New member
טבע

אתה בטח מתכוון ל ´קנה בחדשות ומכור בפרסומות´ ? אתה צודק לגבי מה שכתבת, אך בו לא נשכח שאנו סוחרים בעיקר פה. המדדים בארה"ב תקנו יפה והגיעו לרמות התנגדות, הן מבחינת מחירים/מתנדים. זה לא אומר שהתיקון לא יכול להיות חד יותר, זה רק אומר שהסבירות שמכאן מגמת הירידות תמשך (אולי לרגל יורדת שניה ב W אפשרי כפי שאורסוס ציטט מאיפשהו) גדולה יותר. קשה לדעת איך יתפתח כל העסק הזה באפגניסטאן. ארוע רודף ארוע וכו´..פה בארץ השוק החל לתקן רק בימים האחרונים, ועל פניו סנריו טכני סביר שימשיך לתקן ויעבור ל´חוזק יחסי´ לעומת ´חולשה יחסית´ שהיתה בשבועיים האחרונים כנגד שאר המדדים בעולם. דולר בארץ ממשיך לתקן למטה. אי לכך המסחר היום/מחר בארה"ב עשוי לא להוות אינדיקציה ברורה להתנהגות השוק בארץ ביום ד´, אלא אם יהיו תנודות חריפות למטה. הכל קשקוש וספקולציות, צריך לתת לשווקים לומר את שלהם. א.ר
טבע הגרף מראה על קוצר נשימה אפשרי בטווח הקצר לאחר ריצת התיקון.

אכן הצדק עימך

טבע הגרף מראה על קוצר נשימה אפשרי בטווח הקצר לאחר ריצת התיקון.
אכן הצדק עימך בגרף שצרפתי אפשר לראות את הדוג´י של יום המסחר האחרון כאפיסת כוחות לאחר תיקון משמעותי שהנייר עבר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה