תחנת מלחה ירושלים

מצב
הנושא נעול.
הכוונה שאתה מניח לו X תמונות בגודלX

מה זאת אומרת "סורק לבד"

ואגב, מי אתה
הכוונה שאתה מניח לו X תמונות בגודלX
וניח אותם בערמה והוא כל פעם סורק ומעיף לבד. מדובר בסיפור יקר מאוד.

יש לי סורק מצויין. אני לא מסוגל לשב

תהיה בריא. החלמה מהירה!
ובקרוב תביא לנו תמונות ממלחה. אתה צריך סורק שמניחים לו את התמונות והוא סורק לבד. ראיתי אחד כזה. לא ידוע לי מחיר. בכל אופן, הוא סורק לבד דברים בגודל של עד A3 או A4. יש גרסאות גדולות יותר מזו.
יש לי סורק מצויין. אני לא מסוגל לשב
לשבת לידו כי אני משתעל כמו סוס. בקרוב נסרוק.

ה דרומי

New member
דר' רייטר תרגיש טוב ותהיה בריא

תחנת מלחה ירושלים
היום ביקרתי בתחנת ירושלים מלחה והתחנה.. כבר נראית כמו תחנת רכבת [= קודם כל, חניית הרכבים נמצאת בשלבים מתקדמים - כל אבני השפה ממקומות, שטח החניה כבר עם פנסים, והתחנה - כבר מופיעים על הרציף כמה שלטי "ירושלים - מלחה", ישנם שלטים עם מספר הרציפים (רק 1 ו-2), ובתחנה עצמה כבר יש מסילות. המצב נראה פשוט מדהים, זו ללא ספק אחת התחנות היפות ביותר בארץ, ואני כבר מחכה שהקו יפעל... לצערי לא הייתה איתי מצלמה, וזו אולי הזדמנות לבקש מאביתר שיעלה משם תמונות..!
רק תיזהר לך למה? פולניה חולה חולה קשה חולה אנוש אלמנה. אז תתחזק ולא לשכוח לקחת תמיד חיזוקית של הדס.

מהמילים שלך אני מבריא ../images/Emo6.gif../images/Emo24.gif

רק תיזהר לך למה? פולניה חולה חולה קשה חולה אנוש אלמנה. אז תתחזק ולא לשכוח לקחת תמיד חיזוקית של הדס.
מהמילים שלך אני מבריא

אני מחייך לראשונה היום עם אף מלא מים.

גדדו

New member
תמונות ממלחה

תחנת מלחה ירושלים
היום ביקרתי בתחנת ירושלים מלחה והתחנה.. כבר נראית כמו תחנת רכבת [= קודם כל, חניית הרכבים נמצאת בשלבים מתקדמים - כל אבני השפה ממקומות, שטח החניה כבר עם פנסים, והתחנה - כבר מופיעים על הרציף כמה שלטי "ירושלים - מלחה", ישנם שלטים עם מספר הרציפים (רק 1 ו-2), ובתחנה עצמה כבר יש מסילות. המצב נראה פשוט מדהים, זו ללא ספק אחת התחנות היפות ביותר בארץ, ואני כבר מחכה שהקו יפעל... לצערי לא הייתה איתי מצלמה, וזו אולי הזדמנות לבקש מאביתר שיעלה משם תמונות..!
תמונות ממלחה
התמונות צולמו היום

Golf Bravo

New member
זהו תאבון שקשה להשביעו../images/Emo3.gif

הנחתום חושב על עיסה חדשה...
כנראה שהעיסה הקיימת (אזור חיפה) לא מספיק לו... אהה נכון אני צודק?
זהו תאבון שקשה להשביעו

עיקול כזה גם באלסקה או זימבבואה היה מעורר בי את אותה המחשבה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה