תחנת מלחה ירושלים

מצב
הנושא נעול.
תחנת מלחה ירושלים

תחנת מלחה ירושלים
היום ביקרתי בתחנת ירושלים מלחה והתחנה.. כבר נראית כמו תחנת רכבת [= קודם כל, חניית הרכבים נמצאת בשלבים מתקדמים - כל אבני השפה ממקומות, שטח החניה כבר עם פנסים, והתחנה - כבר מופיעים על הרציף כמה שלטי "ירושלים - מלחה", ישנם שלטים עם מספר הרציפים (רק 1 ו-2), ובתחנה עצמה כבר יש מסילות. המצב נראה פשוט מדהים, זו ללא ספק אחת התחנות היפות ביותר בארץ, ואני כבר מחכה שהקו יפעל... לצערי לא הייתה איתי מצלמה, וזו אולי הזדמנות לבקש מאביתר שיעלה משם תמונות..!

תיקונים: שלטים עם מס' רציפים 3 ו- 4

תחנת מלחה ירושלים
היום ביקרתי בתחנת ירושלים מלחה והתחנה.. כבר נראית כמו תחנת רכבת [= קודם כל, חניית הרכבים נמצאת בשלבים מתקדמים - כל אבני השפה ממקומות, שטח החניה כבר עם פנסים, והתחנה - כבר מופיעים על הרציף כמה שלטי "ירושלים - מלחה", ישנם שלטים עם מספר הרציפים (רק 1 ו-2), ובתחנה עצמה כבר יש מסילות. המצב נראה פשוט מדהים, זו ללא ספק אחת התחנות היפות ביותר בארץ, ואני כבר מחכה שהקו יפעל... לצערי לא הייתה איתי מצלמה, וזו אולי הזדמנות לבקש מאביתר שיעלה משם תמונות..!
כבר קיימים שבועיים ! לדעתי, זו תחנה סתמית ומכוערת ביותר. אין לה שום חן ושום ירושלמיות. פשוט קונטיינר ארוך ומגעיל של בטון וזכוכית. האדריכלים שלה נרדמו בעמידה. תמונות מתעכבות כי אני לא מוכן לפתח על שום נייר חוץ מ-"קודאק-רויאל" והוא יגיע לפוטו שלי בגודלי 13 על 19 (לא 18) רק מחרתיים. צילמתי 200 תמונות בקטע בין מלחה לבתיר בשבוע וחצי האחרונים. יחד עם התמונות יגיע הסי.די. רום שלהן, אז סבלנות. תאריך הפתיחה הרשמי של התחנה ידוע לי אך נתבקשתי לא לדון בו. זה בקרוב.

למה../images/Emo35.gif קודם כל

כבר קיימים שבועיים ! לדעתי, זו תחנה סתמית ומכוערת ביותר. אין לה שום חן ושום ירושלמיות. פשוט קונטיינר ארוך ומגעיל של בטון וזכוכית. האדריכלים שלה נרדמו בעמידה. תמונות מתעכבות כי אני לא מוכן לפתח על שום נייר חוץ מ-"קודאק-רויאל" והוא יגיע לפוטו שלי בגודלי 13 על 19 (לא 18) רק מחרתיים. צילמתי 200 תמונות בקטע בין מלחה לבתיר בשבוע וחצי האחרונים. יחד עם התמונות יגיע הסי.די. רום שלהן, אז סבלנות. תאריך הפתיחה הרשמי של התחנה ידוע לי אך נתבקשתי לא לדון בו. זה בקרוב.
למה
קודם כל
יש ציפוי של אבן ירושלמי, ובניין התחנה מלא בזכוכית וחלונות - מה שמגדיל את כמות האור הטבעי, ונותן תחושה הרבה יותר נעימה. יש מקום לשפר - הייתי אמור /שזה צריך להיראות קצת פחות קר, אבל התחנה ממש יפה. ובקשר לתאריך הפתיחה - אולי אפשר לקבל לפחות רמז
לפני אפריל או באפריל
או אולי בכלל אחר כך
ואני אחכה בקוצר רוח לתמונות (כבר יותר משבוע אני מחכה בקוצר רוח לתמונות
)

ועוד משהו

למה
קודם כל
יש ציפוי של אבן ירושלמי, ובניין התחנה מלא בזכוכית וחלונות - מה שמגדיל את כמות האור הטבעי, ונותן תחושה הרבה יותר נעימה. יש מקום לשפר - הייתי אמור /שזה צריך להיראות קצת פחות קר, אבל התחנה ממש יפה. ובקשר לתאריך הפתיחה - אולי אפשר לקבל לפחות רמז
לפני אפריל או באפריל
או אולי בכלל אחר כך
ואני אחכה בקוצר רוח לתמונות (כבר יותר משבוע אני מחכה בקוצר רוח לתמונות
)
ועוד משהו
כמה קילומטרים בערך יש לפסים עד מלחה
ואיך אמורה להיות רכבת עבודה בתחנה אם אין פסים עד לשם
זאת אומרת - יש פסים בתחנה עצמה, אבל מה עם הדרך לשם..

יובל שלום: אני מתנצל, אני חולה עם

ועוד משהו
כמה קילומטרים בערך יש לפסים עד מלחה
ואיך אמורה להיות רכבת עבודה בתחנה אם אין פסים עד לשם
זאת אומרת - יש פסים בתחנה עצמה, אבל מה עם הדרך לשם..
חום וכל האף שלי סתום. לכן התגובה קצרה הפעם: נשארו בסה"כ 1500 מ' מסילה להניח. אולי בשבוע הבא. אפריל. ליל מנוחה, שלך, אביתר.

אביתר תהיה בריא../images/Emo184.gif../images/Emo185.gif

חום וכל האף שלי סתום. לכן התגובה קצרה הפעם: נשארו בסה"כ 1500 מ' מסילה להניח. אולי בשבוע הבא. אפריל. ליל מנוחה, שלך, אביתר.
אביתר תהיה בריא

אני לא מקנאה בך, עברתי את הזוועה לפני שבוע. תרגיש טוב

אז תעשה לי טובה

אני יודע מאיר. פשוט השנה בספטמבר
אימי ז"ל נפטרה והראש שלי לא היה במקום ולכן שכחתי לקחת את החיסון כמו בכל שנה.
אז תעשה לי טובה
ספטמבר הבא, עוד שמונה חדשים, תחשוב על זה שיש לי יום הולדת 60 ותלך לעשות זריקת מנע, כך שאוכל לחשוב שבזכותי בחורף הבא לא תהיה חולה. וכתסכורת מצורף "ג'אחש אל סולטאן".

בסדר גמור. מבטיח המפקד !

אז תעשה לי טובה
ספטמבר הבא, עוד שמונה חדשים, תחשוב על זה שיש לי יום הולדת 60 ותלך לעשות זריקת מנע, כך שאוכל לחשוב שבזכותי בחורף הבא לא תהיה חולה. וכתסכורת מצורף "ג'אחש אל סולטאן".
בסדר גמור. מבטיח המפקד !
אל נא תשכח להזכיר לי באוגוסט. עכשיו אני מחוסל. שפעת כזו לא היתה לי שנים רבות !

כל אחד והתגובה הפרטית שלו

והשנה היו אלפי חולים שבכל זאת קבלו
חיסון, ולא עזר להם. אפילו משרד הבריאות וקופות החולים לא מכחישים זאת.
כל אחד והתגובה הפרטית שלו
ולא יודעים עד שלא מנסים אני בחורף הייתי מנוזל , ממש כמו שאומרים "ברז" חודש ימים כל חורף כולל השתעלויות, וכל התרופות השפיעו כמו הבדיחות: "תרופה של מרפאות פרטיות עזרו תוך 14 יום ותרופות של קופת חולים תוך שבועיים". לקחתי זריקה, וההשפעה היתה די קטנה, והחל מהזריקה השניה והלאה , הכל בסדר ב-99% .

להקלת כאבים והרגשה יותר טובה

תודה רבה. את צודקת: הלילה היה
קשה נורא. שיעול חבל"ז. אני נגנב מזה. כדאי לקחת קוד-אקמול?
אפשרי לקחת משהו נגד כאבים, כל אחד מה שהוא רגיל אבל בתור ריפוי, זה רק רופא
לפתוח פה גדול, תגיד אה
תרגיש טוב

תודה רבה. לקחתי "נרוסין": הוא הכי

אפשרי לקחת משהו נגד כאבים, כל אחד מה שהוא רגיל אבל בתור ריפוי, זה רק רופא
לפתוח פה גדול, תגיד אה
תרגיש טוב
מתאים לי. ואח"כ: קוד אקמול פורטה". תתכונני בשבוע הבא לליילנדים ירושלמיים עתיקים. בדרך אלי עשרות תמונות נדירות, בצבע ובכמות.

אחלה, מחכה בקוצר רוח../images/Emo140.gif

מתאים לי. ואח"כ: קוד אקמול פורטה". תתכונני בשבוע הבא לליילנדים ירושלמיים עתיקים. בדרך אלי עשרות תמונות נדירות, בצבע ובכמות.
אחלה, מחכה בקוצר רוח

תהיה בריא. החלמה מהירה!

תהיה בריא. החלמה מהירה!
ובקרוב תביא לנו תמונות ממלחה. אתה צריך סורק שמניחים לו את התמונות והוא סורק לבד. ראיתי אחד כזה. לא ידוע לי מחיר. בכל אופן, הוא סורק לבד דברים בגודל של עד A3 או A4. יש גרסאות גדולות יותר מזו.

מה זאת אומרת "סורק לבד"../images/Emo35.gif

תהיה בריא. החלמה מהירה!
ובקרוב תביא לנו תמונות ממלחה. אתה צריך סורק שמניחים לו את התמונות והוא סורק לבד. ראיתי אחד כזה. לא ידוע לי מחיר. בכל אופן, הוא סורק לבד דברים בגודל של עד A3 או A4. יש גרסאות גדולות יותר מזו.
מה זאת אומרת "סורק לבד"

ואגב, מי אתה

מצב
הנושא נעול.
למעלה