תחקיר ביטחוני...-מי בבית?

Russet

New member
תחקיר ביטחוני...-מי בבית?

חשבתי פתאום שאומנם זה פורום להיות אחים ואחיות אבל מעניין לדעת מי חוץ מהאחים נמצא בסביבה המהותית, זה יישמע אולי הזוי אבל כנראה שכאלה אנחנו- הילדים שלנו ידעו שהכלבה התותחית היא גם 'הילדה' שלנו ז"א סוג של אחותם. אצל ההורים שלי זה ממש לא היה מקובל, הכלבים היו חיות המחמד שלנו או השמירה, אצלנו הכלבה היא ממש בת בית, אז מי הם בני ביתכם? ותמונה קטנה לשוחד שתהנו מהכלבה המשעשעת שלנו (כן, אפילו היא בפייסבוק)

מי בבית?

אני אמנם כבר לא גרה בבית ההורים, אבל משפחה תמיד תהיה משפחה והחתולים והכלבים הם שלי אפילו שאני לא גרה איתם ולא אני זו שמשלמת לוטרינר (למרות שאני בהחלט זאת שמתקשרת אליו תמיד עם שאלות ותהיות ומזדהה בתור "אמא של", הוא גם העביר לפני כמה שנים את הרישום של הבעלות של כולם על שמי, הבין לבד מי מנהל את העניינים...) ולענייננו: המשפחה שלנו כוללת נכון לעתה 5 הולכי על 4 + אחת שרשמית היא של סבא וסבתא אבל היא גם שלי וההורים שלי עוזרים לטפל בה, וכשסבא וסבתא בחופשה היא עוברת אלינו. היא כלבה, אחרי ששני הסיאמים המקסימים שלי נפטרו היא הפכה לקשישה ביותר מבין חיות המשפחה (15 וחצי), אבל תנסו להגיד לה את זה, היא עדיין חושבת שהיא גורה
. אצל ההורים יש קבוע את הכלב שהוא גם על תקן השומר האישי וגם חלק מהמשפחה, ויש עוד 4 חתולים, 3 מאותו השגר שנולדו אצלנו בחניה (האמא חתולת רחוב שעדיין באה לפעמים לנסות לגנוב אוכל) ועוד אחד צעיר מהם בכמה חודשים שמצאתי בזמנו נטוש על הכביש, מצאתי לו חתולה מאמצת ועד שנגמל הצלחתי לשכנע את ההורים לצרף גם אותו למשפחה (ממשפחה של אמא חתולה ו-5 אחים ואחיות מאומצים הוא עבר למשפחה של 3 אחים בני גילו, 2 חתולים בוגרים וכלב שהתאהב בו). זהו בינתיים... היו תקופות ששאלו אותי איך ההורים שלי הסכימו לכל כך הרבה בעלי חיים, והתשובה היא שההורים שלי חובבי בעלי חיים ושלמעשה חוץ מהחתול האחרון לא הבאתי אף בעל חיים אחר, הכל יוזמה של ההורים חוץ מהכלב שאימץ אותנו וההורים שמחו לנצל את ההזדמנות וסוף סוף לגדל כלב כמו שצריך.

Russet

New member
המון בע"ח, כל הכבוד

אנחנו מתחרפנים מהכלבה שלנו בלבד...כבר רציתי להכניס אלינו עוד כלב אבל החבר מסרב. האמת שגם אצל ההורים שלי אבא שלי הוא מלקט החיות, היה לנו חתול אחד ולא הסתדרנו איתו ופשוט חזרנו לכלבים אבל אחד בכל פעם

חח חופשי החתול שאצל ההורים הוא כמו אח קטן

בשבילי, במובן מסוים
לי יש חתול שנשאר אצל ההורים ושמו בישראל ג'סי, על שם ג'סי מ"צער גידול בנות". חתול שלצערי הזדקן בשנה האחרונה מאוד וכמעט ולא פעיל, אבל אתמול הוא ממש היה נחמד אליי והצטנף אצלי למשך חצי שעה שזה הרבה בשבילו, בד"כ הוא פשוט ישן כל הזמן או רק קם לאכול.

maiky17

New member
יש לי כלבה וחתול מקסימים../images/Emo99.gif

חתול ג'ינג'י משוגע בן כמעט 4, וכלבה זקנה, יפהפייה ומדהימה בת 15 וחצי
לצערי אין לי כרגע תמונות שלהם על המחשב, אבל אני אעלה אם אני אוכל מאוחר יותר

maiky17

New member
והכלבה הכי מדהימה בעולם../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif

Russet

New member
מייקי- הכלבה מהממת,

אני לא מתחברת לחתולים אבל גם היא יפה, חלמתי בלילה שאני ננשכת ע"י חתולה בגלל שהחזקתי את החתול (שאין לנו) ואני נדבקת באיזושהי מחלה. *אני חושבת שאסור לי לישון כ"כ הרבה בלילה.

adi948

New member
משפחתי כוללת:

שני הורים [שהשתיקה יפה ליחסים בינהם] אח אחד גדול ששוכר דירה בחיפה עם החברה, לומד בטכניון ומגיע לסופ"ש כשאפשר. אותי. [שעוד כמה חודשים עוברת למעונות ומתחילה ללמוד עו"ס] אחותי הצעירה, נערה יפיפייה בת 16. טינאייגרית בכל רמ"ח איבריה. שולה, חתולתי השחרחורת והיקרה, שאם הדבר היה תלוי בי, מזמן כבר הייתי מצרפת לה עוד כמה חברים הולכי ארבע. [אבל את זה נגשים כבר כשנהיה ברשות עצמנו, ולא נצטרך אישור של אף אחד.]

למעלה