תחשבו קצת!

tomeri21

New member
תחשבו קצת!

שלום אנשים אני חדש כאן בפורום. הסתכלתי על המודעות של כולכם ואני שואל את עצמי..מ הרע בבית? את הכסף שמוציאים על שכר דירה לא עדיף לחסוך? מה הקטע של לצאת ולהיות עצמאי, יהיה לכם מספיק זמן להיות עצמאיים. הצעה שלי..תישארו קצת בבית...תחסכו...

מורן 1986

New member
זה באמת נכון

נכון, מה רע בלהיות בבית ? אני לא חשבתי לעבור דירה אחרי הצבא............................ דרך אגב, אני חדשה כאן

נתן.ל

New member
לא כולם יכולים להשאר אצל ההורים

יש כאלה שהמצב בבית ממש לא אטרקציה למחייה לסטונדט ו\או בנאדם בשנות ה20 שלו אחרי צבא הרוצה למצוא את העצמאות שלו מחוץ לסינר של אמא. אצלי למשל אני הבכור מבן 6 ילדים, בתור שכזה לחיות בבית עם 5 אחים קטנים זה היה ממש סיוט, כמו לגור בגן ילדים. הברירה היחידה שהייתה לי היא לצאת ולמצוא לבד את דרכי בעולם.

marysia

New member
אתה צודק...

אבל אתה לא יודע איזה בעיות של בבית לכל אחד הרבה בני נוער סובלים מאלימות ובעיות במשפחה וברגע שמישהו רוצה לצאת מהבית ומגיע למצב שהוא לוקח עליו אחריות מאוד גדולה אז כנראה שהמצב מצריך את זה. זה לא משנה אם יש לך 5 אחים או שאתה בן יחיד הכל תלוי בהורים וביחס שלהם. נכון שעדיף לחסוך ועכשיו הייתי מאוד רוצה לחסוך את הכסף שאני מוציאה על מגורים אבל כשאין בררה אז אין בררה ונאלצים לוותר על הרבה מאוד דברים.

נתן.ל

New member
גם אם יש ברירה

לפעמים הבנאדם פשוט חייב להחליט לעצמו שהוא לוקח עצמאות ומתחיל לחיות את חייו בעצמו. סוג של התבגרות.

kiticat

New member
כן ולא

מצד אחד, אני כן שואפת לעצמאות, אבל כפי שאני ממליצה, אם יש לכם את האופציה, לעבוד באיזור הבית, לחסוך, ורק אז לצאת לחפש דירה. למה? כי אז יהיה כסף ביד!

Chihuahua

New member
חשבתי והרבה

כל אחד יש לו את הסיבה שלו למה הוא יוצא מהבית. איך אמר מישהו חכם? אם היו נותנים את האפשרות לשים בשק את כל הצרות שלך והיו מערבבים את השקית בעוד 10 שקיות, בסוף היית לוקח את השקית שלך בחזרה. למה? כי אף פעם לא תדע מה עובר על בנאדם אחר! ואם מישהו החליט שהחיים העצמאיים טובים בשבילו אז יאללה, בהצלחה! כמובן עם זה לא בוער כל כך, תמיד אפשר להישאר תקופה מסויימת, למצוא עבודה שיהיה הכנסה קבועה, ולא לדאוג שמחר תצטרך לחזור להורים או חלילה להיות ברחוב!

למעלה