תח"צ בעיר אמאלפי באיטליה

• פותח הנושא gen1
  • פורסם בתאריך

gen1

New member
תח"צ בעיר אמאלפי באיטליה

תחבורה במסגרת העליה להר הגעש אטנה
שלום! מתוך טיול לדרום איטליה וסיציליה העליה לאטנה בחניון התחתון משאירים את האוטובוס גובה 1500 מטר מעל הים עולים ברכבל לגובה 1990 ומשם ל2990 מטר עולים עם מרצדס משאיות 4X4 יונימוג או איוקו .
יש כאלה שעולים ברכב פרטי מתאים 4X4 ,ויש כאלה שעולים ברגל וחוסכים 30 יורו .
החניון העליון כאן בתמונה הוזז כלפי מטה (זה לא השיא 2990 מטר בימים כתיקונם ) כי ההר "התעצבן" ונשמעו באופן חריג קולות נפץ
הלע הוא בגובה 3300 להערכתי ואנחנו היינו בערך 5 ק"מ מהלע .
תח"צ בעיר אמאלפי באיטליה

היו עד היום 6 מכונות פיאט320 באגד ירושלים:

מזכיר את ה- Fiat 320 שיש במוזיאון.
היו עד היום 6 מכונות פיאט320 באגד ירושלים:
ממספר 666-394 ועד 666-399 כולל. מזכרונות ילדות שלי אני רק זוכר שאהבתי לנסוע בהם ושתמיד הגלגל הקדמי עם הג'אנט הגס משהו עשה עלי רושם של רכב חזק - מה שהוא לא. אותו ג'אנט הזכיר לי תמיד בתור נער את הג'אנטים הקדמיים המקוריים של המאן SL200 המוגמרת מדן.
יש לציין עובדה חשובה והיא שהפיאט לא עבד רק בקו 1 או 38 אלא גם בקוי שרות אחרים בשעות השפל בהן לא נסעו הרבה נוסעים. זכור לי פיאט כזה בקו 9 בערב חורפי של מתי שהוא בשנות ה-70 והזכרון מאותה נסיעה היה שהמרכב לא היה מבודד טוב וקור כלבים שרר בנסיעה עד רמות-אשכול.
היעוד המקורי של הדגם הזה היה:
הוא נרכש במיוחד בעבור מעבר בסמטאות הצרות של העיר העתיקה בירושלים, בעבור קו 1 לכותל המערבי, לאחר מלחמת ששת-הימים. כן שימש כאוטובוס תיירות. עד כאן היעוד.
קצת מידע על הפיאט שנמצא במוזיאון הרכב ההיסטורי של "אגד" בחולון:
פיאט 320, שייכות: אגד-תיור, מספר רישוי: 666-395, מספר פנימי: 06353, שנת היצור: 1970, מרכב: "ואן-הול" + "דאף הולנד", תאריך עליה על הכביש: 20.04.1970, תאריך השבתה משרות: 30.11.1979, תאריך גריטה ממוחשב וסופי: 28.02.1990, מספר שלדה: 005351.
כדאי לציין שבזמנו בשלהי שנות ה-90 עמדה גרוטאה נוספת של דגם זה בכניסה למוסך אזור. מספרה של הגרוטאה היה 666-397. גרוטאה נוספת שלו בערד - 666-396 וגרוטאה נוספת שלו מהווה משרד שטח לנהגי משאיות כבדות באתר רותם בשטח פתוח (666-399). (על הדרכים באורון).

Ccyclist

Well-known member
זה האוטובוס הפנימי בלבד, בחוף יש מסוף עם רגילים.

תח"צ בעיר אמאלפי באיטליה
שהינו שם לפני כמה שנים, ממש ליד המזח ביציאה מהשער הראשי היו אוטובוסים רגילים לחלוטין, כולם בצבע אחיד (כנראה מפעילה של עיירות חוף אמלפי או פרובינציית אומבריה, ללא קשר לעיר נאפולי אני מקווה) והמלון שבו שהינו מעל העיר הפעיל שאטל עצמאי באוטובוס תיירים מיושן שעלה וירד לעיר. אוטובוס דומה לזה שצילמת נוסע בסימטאות באזור הפנתאון ברומא וכן בין ויה נציונאלה לקולוסאום.

והנה הפרסומת (מהעשור הזה, קטעי סרט ישן וכפילה) לשוקולד ונגד תח"צ בכיכובה של אודרי הפבורן באמלפי

זה מה שקורה כשאין עדיפות לאוטובוסים בנת''צים ואין אכיפה

שהינו שם לפני כמה שנים, ממש ליד המזח ביציאה מהשער הראשי היו אוטובוסים רגילים לחלוטין, כולם בצבע אחיד (כנראה מפעילה של עיירות חוף אמלפי או פרובינציית אומבריה, ללא קשר לעיר נאפולי אני מקווה) והמלון שבו שהינו מעל העיר הפעיל שאטל עצמאי באוטובוס תיירים מיושן שעלה וירד לעיר. אוטובוס דומה לזה שצילמת נוסע בסימטאות באזור הפנתאון ברומא וכן בין ויה נציונאלה לקולוסאום.

והנה הפרסומת (מהעשור הזה, קטעי סרט ישן וכפילה) לשוקולד ונגד תח"צ בכיכובה של אודרי הפבורן באמלפי
זה מה שקורה כשאין עדיפות לאוטובוסים בנת''צים ואין אכיפה

אחלה פרסומת

למעלה